Sari la conținut

De Ce Se Renunta La Categoria De Mijloc


Purghy
 Share

Postări Recomandate

sa inchida cineva genul asta de topicuri, in care oamenii scriu toate intrebarile vietii ce le trec in cap in timp ce defecheaza..

 

cred ca ar fi mai bine ca moderatorul sa stearga post-uri de genul celui de mai sus... in afara de instigare si limbaj de mahala nu are nici o valoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar fi mai bine ca moderatorul sa stearga post-uri de genul celui de mai sus... in afara de instigare si limbaj de mahala nu are nici o valoare...

prietene, acum un an, cand intrai la sectiunea asta, din 10 topicuri, toate erau interesante, acum din 10 unul singur este interesant. numai porcarii, si povesti despre nemurirea sufletului.

s-a aglomerat forumul asta numai de generatia cernobil. inainte cand intrai la "motoc in fiecare zi" te stricai de ras la ce povestioare postau oamenii. acum vezi numai topicuri gen "sa moara conservarii", "sa moara cainii",

"sa taiem copacii", " ce aveti pe desktop acasa" & shit. cica vrem libertate in exprimare, dar habar nu avem cum si cand sa ne exprimam. tineti-o tot asa in stricarea acestui forum. numai bine. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca categoria cruiser a ramas ultima in care opulenta si kilogramele mai pot fi etalate in voie si pentru ca un motor mai mare este singura inovatie pe care producatorii o mai pot face in aceasta categorie conservatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, acum un an, cand intrai la sectiunea asta, din 10 topicuri, toate erau interesante, acum din 10 unul singur este interesant. numai porcarii, si povesti despre nemurirea sufletului.

s-a aglomerat forumul asta numai de generatia cernobil. inainte cand intrai la "motoc in fiecare zi" te stricai de ras la ce povestioare postau oamenii. acum vezi numai topicuri gen "sa moara conservarii", "sa moara cainii",

"sa taiem copacii", " ce aveti pe desktop acasa" & shit. cica vrem libertate in exprimare, dar habar nu avem cum si cand sa ne exprimam. tineti-o tot asa in stricarea acestui forum. numai bine. :nono:

 

Cam asa este...

 

Pentru ca categoria cruiser a ramas ultima in care opulenta si kilogramele mai pot fi etalate in voie si pentru ca un motor mai mare este singura inovatie pe care producatorii o mai pot face in aceasta categorie conservatoare.

 

@gbordura,nu ai idee cata inovatie este investita in dezvoltarea cruiserelor mari. Vezi Triumph-ul Roket sau Intruderul de 1800.Coservatorismul se regaseste de cele mai multe ori in aspectul general al motocicletelor cruiser dar asta nu inseamna ca tehnologia lor este obosita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, acum un an, cand intrai la sectiunea asta, din 10 topicuri, toate erau interesante, acum din 10 unul singur este interesant. numai porcarii, si povesti despre nemurirea sufletului.

s-a aglomerat forumul asta numai de generatia cernobil. inainte cand intrai la "motoc in fiecare zi" te stricai de ras la ce povestioare postau oamenii. acum vezi numai topicuri gen "sa moara conservarii", "sa moara cainii",

"sa taiem copacii", " ce aveti pe desktop acasa" & shit. cica vrem libertate in exprimare, dar habar nu avem cum si cand sa ne exprimam. tineti-o tot asa in stricarea acestui forum. numai bine. :smoke:

 

@ madcox

Eu nu inteleg ce ai tu cu acest topic. Nu esti obligat sa participi la el. Daca nu iti place tie nu inseamna ca trebuie inchis, nu? E un forum public in care unii isi exprima parerile. De ce sa il inchida? Mai aflam pareri despre anumite motociclete si caracteristici, chiar aici se discuta lucruri interesante, mult mai interesante decat povestile de 2 lei in care tu te stricai de ras. De ce nu te mai duci pe acolo?

;) Aversiunea ta este nefondata.

 

Cam asa este...

@gbordura,nu ai idee cata inovatie este investita in dezvoltarea cruiserelor mari. Vezi Triumph-ul Roket sau Intruderul de 1800.Coservatorismul se regaseste de cele mai multe ori in aspectul general al motocicletelor cruiser dar asta nu inseamna ca tehnologia lor este obosita.

 

just. Si sper ca inovatia nu s-a oprit aici

 

:nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi exprim ideile: o porcarie. la fel ca si topicul cu cosuletul ptr bunictza, la care ulterior a vazut ca avea si funda rosie. la dreacu...

hai sa ne facem cunoscuti prin topicuri, si sa capatam valoare.

chiar era necesar sa se faca un topic ptr asta? era chiar asa o ciudatenie a lumii ca nu se mai fac cruisere de 500-600? as putea sa fac si eu n- topicuri cu ce-mi trece prin minte, dar nu o fac ptr ca as umple forumul cu lucruri neinteresante ptr altii. userii vechi stiu despre ce vorbesc, si nu degeaba multi dintre ei au cam parasit forumul.

hai spor....promit ca nu mai zic nimic.(de obicei nu ma tin de promisiune)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, te-ai cam umplut de tine, frate.

 

Oricum succes!

frate nu m-am umplut. Sa ai 10 cai in plus, incepi sa zici la fel...

 

 

nu joaca nimeni in alta liga, suntem toti pe 2 roti, si cu mobra, si cu boss hoss. Dar cruiserele vechi sunt comentabile ca si performanta. Asta e. :nono:

hai ca suntem off topic rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...