Sari la conținut

Cumpar Etz 250 Sau 251


claudiuro
 Share

Postări Recomandate

Pot sa ofer maxim 300 euro. Sa fie inmatriculat si in stare buna. Nu am carnet deci e nevoie de un drum cu el pana in localitatea mea de bastina. Detalii in functie de oferte. :nono:

;) imi pare f rau, dar daca gasesti etz cu 300e..io iti dau motoru meu tie!!!gasesti, dar nu inmatriculat!!!!

am eu o marfa f f f buna....e stoc si ingrijit>>>>>>>>> :smoke:

post-7368-1177591685_thumb.jpg

post-7368-1177591936_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ofer maxim 300 euro. Sa fie inmatriculat si in stare buna. Nu am carnet deci e nevoie de un drum cu el pana in localitatea mea de bastina. Detalii in functie de oferte. :nono:

 

 

 

Bani de benzina nu vrei ?!? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bani de benzina nu vrei ?!? :lol:

 

 

Daca esti dragut !!! :smoke: Preturi de 600-700 euro la niste motoare vechi de 20-30 de ani nu sunt justificate. Puteti sa dati inainte cu valoarea lor istorica, sentimentala, etc cat vreti, dar vechimea si uzura morala ramane si asta in contextul in care dealerii de motociclete noi vin cu oferte de motoare bune la un leasing care si-l permite aproape oricine (o sa pun niste poze dupa ce vine al meu ;) ). Asa ca :nono:

Editat de claudiuro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la banii astia gasesti un Ij inmatriculat. ETZ nu e,sau daca e e in stare de nu-l mai faci. Ijurile Planeta au 15-16 ani(92), ETZ-urile poa sa aiba si 25 de ani, si asta conteaza.

Spor la cautat, nu conteaza modelul in sine ci starea lui tehnica, ca sa faci un ETZ de la 0 dai bani si nu-l nimeresti ca neamtul, pe cand Ijul nu e asa pretentios.

 

Una e sa pltesti ani de zile pentru o motocicleta, alta e sa decartezi pe loc 500 de coco, asa ca nu mai compara aiurea, vrei o motocicleta uzata moral si fizic, ia-o daca nu, fa leasing si nu incarca coltul comunistelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu hexstatic nu e clona, uite-te pe posturile ei pana sa te arunci asa. se mai intampla sa scriem gresit de pe contul celuilalt.

 

mezdrea vinde un ETZ ieftin la 300 euro, de necrezut, vezi pro-bike.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ofer maxim 300 euro

 

 

dealerii de motociclete noi vin cu oferte de motoare bune la un leasing care si-l permite aproape oricine (o sa pun niste poze dupa ce vine al meu :smoke: ). Asa ca :nono:

 

Te-au drogat si pe tine ziarele si televizorul, reclamele cu imprumuturi pt. nevoi personale.. etc..etc...

 

Cumpara in rate/leasing, foarte bine faci!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca AXI trebuie sa-i dea mororul... ;)

:smoke: :lol: :lol: Oricum nu am ce lauda!!!venim la proba si mai vb............. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu hexstatic nu e clona, uite-te pe posturile ei pana sa te arunci asa. se mai intampla sa scriem gresit de pe contul celuilalt.

 

mezdrea vinde un ETZ ieftin la 300 euro, de necrezut, vezi pro-bike.

 

 

Ati vazut ca se poate. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut ca se poate. :duel:

Se poate sa citesti astfel de anunturi... Dar de la citit pana la pus banii jos si plimbatul cu astfel de motor mai este foarte departe de tine!! :ok: :rock:

Astept cu nerabdare sa te vad circuland cu un etz de 300 eur!!! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa citesti astfel de anunturi... Dar de la citit pana la pus banii jos si plimbatul cu astfel de motor mai este foarte departe de tine!! :duel: :ok:

Astept cu nerabdare sa te vad circuland cu un etz de 300 eur!!! :rock:

 

 

 

e foarte simplu sa pui smyli..... :wave: :blbl: :ok: :o :ok: :) :lol:se pare k si eu am reusit :10:

nu inteleg ce tot e de ras...

stiu si eu un etz la 12 mil care merge impecabil (pana si eu asi garanta pe scula aia)

 

deci...ce nu e posibil??k tot n-am inteles :rock: :pics:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte simplu sa pui smyli..... :wave: :blbl: :ok: :o :ok: :) :lol:se pare k si eu am reusit :P

nu inteleg ce tot e de ras...

stiu si eu un etz la 12 mil care merge impecabil (pana si eu asi garanta pe scula aia)

 

deci...ce nu e posibil??k tot n-am inteles :pics: :10:

da :ok:

am auzik ca tot ij cj are unul un harley davinson nigth train care-l da cu 14 milioane parca...........parca o zis k-l lasa si la 12 milioane k ii trebuie bani :duel:

Hai sa lasam mistourile :rock: park vad ce etz stii :rock:

oricum daca bine ai vazit cum arata al meu.....si de mers merege de jar mananca(nici picatura de ulei nu are pe el).......si si sub 20 nu il dau :ok: (daca il dau mai scump castig si eu ceva) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nicu_chopper: de etz-ul lui ionica vb?

 

 

 

nu... e vorba de etz-ul unui tip de la tara...ce e drept nu arata foarte bine estetic vorbind dar merge brici.. :ok:

 

da :o

am auzik ca tot ij cj are unul un harley davinson nigth train care-l da cu 14 milioane parca...........parca o zis k-l lasa si la 12 milioane k ii trebuie bani :rock:

Hai sa lasam mistourile :ok: park vad ce etz stii :blbl:

oricum daca bine ai vazit cum arata al meu.....si de mers merege de jar mananca(nici picatura de ulei nu are pe el).......si si sub 20 nu il dau :wave: (daca il dau mai scump castig si eu ceva) :ok:

 

 

 

 

paremise k tu stii cam multe mai copchile...ceea ce nu-i bine......mai bine nu ai mai bate campii pt k ti-ai castigat o reputatie cam urata pe forumul asta fapt pt care nu te ia nimeni in seama.....

 

nu te mai implica pt k nici nu stii ce vorbesti,si eu stiu cum sunt preturile la etz-uri dar asta nu inseamna k nu pot fii exceptii

 

hai sa-ti explic pe intelesul tau:poate omul are o urgenta,o problema(NEVOIE MARE DE BANI)chiar asa greu e de inteles treaba asta??? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.! :ok: Sunt multe etz-uri in tara cu aprindere clasica.? (cu platina), Ca ma intereseaza sa inlocuiesc platina cu senzor si aprindere electronica.!! Mersi. Stiam ca se deregleaza repede, mai ales cand ambielajul este uzat un pic, are jocuri, si cum cama este pe ambielaj, aprinderea merge nu tocmai bine..!! deci si motorul. Am fost rugat mai demult sa fac asa ceva dar nu am reusit atunci. :wave:

Poate mai stiti si alte motociclete. Daca doriti detalii o sa mai revin. Mersi.!

Numai bine. :duel: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...