Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare la toata lumea, vin si eu cu o propunere pt. patch post-70502-0-99652700-1350235050_thumb.jpg

 

 

Iti arde de șagă pe spinarea mea , Nelule ???...te-am dus in port la carciuma , ai halit ca un boier toate scoicile si pestii din Dunare si acum imi dai in cap ???...baiat de baiat

 

Frumoasa plimbarea de azi...Nocturnule iti plac "pestele" ?...

Bai gagiilor...auziti o propunere de la mine...saptamana viitoare miercuri dar mai ales joi va fi soare si cam 24-25 grade...in weekend nu stiu cum va fi...si vreau sa ajung si eu la Cabana Bolboci...am inteles ca e magnific locul...ce ziceti ?...facem o tura de o zi miercuri sau joi ?.....nu ma injurati...stiu ca e zi de lucru dar wtf ???...hai sa va aud !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Razvan...esti adevarat...nu degeaba ai HONDA !!!

@BabyAngel...nici nu ma gandesc sa nu mergi cu noi...venim si te luam pe sus si tot mergi cu noi !!!

@Nazzy...ba da mah,imi place...deja am dat in lucru o rama pt ea...poi se poate !!!

 

Se primesc outsideri? :|

 

 

Sincer ???...nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ramane regula borsul asta de peste la Giurgiu si duminica viitoare (m-am uitat si e vreme faina 236 d egrade si soare) ne bagam si noi ... nu de alta dar imi ploua in gura.

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare... ma gandeam ca mergeti la 110-120... dar 90 e perfect (eu nu am termopanu' in fatza)

Ma, pe autostrada, cand sunt singur si eu o tin undeva la 120-130.,Cu Dragstarul... cu Hornetul, cam 150 :)

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca 90 e ok. Eu am mers ieri prima data mai cu viteza (70-80) pe podul Basarab.. si mi-a intrat un vant sub casca de am zis ca mi-o ia pe sus de tot. Afar din oras inca nu am iesit. Poate imi fac curaj si ies cu voi cand se mai iese.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca 90 e ok. Eu am mers ieri prima data mai cu viteza (70-80) pe podul Basarab.. si mi-a intrat un vant sub casca de am zis ca mi-o ia pe sus de tot. Afar din oras inca nu am iesit. Poate imi fac curaj si ies cu voi cand se mai iese.. :)

 

Ia strânge curelusa sub bãrbie asa cum trebuie,si n-o sã-ti mai decoleze.Am mers cu 160 km/h,cu braincap,si nu s-a mai ridicat,când am prins-o bine.Da,ok,nu eram cãlare pe Virogutzã,c-asta nici la vale,nu trece de 100 km/h(am detaliat,ca sã nu dau motiv golanilor,sã facã misto de mine :-L )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia strânge curelusa sub bãrbie asa cum trebuie,si n-o sã-ti mai decoleze.Am mers cu 160 km/h,cu braincap,si nu s-a mai ridicat,când am prins-o bine.Da,ok,nu eram cãlare pe Virogutzã,c-asta nici la vale,nu trece de 100 km/h(am detaliat,ca sã nu dau motiv golanilor,sã facã misto de mine :-L )

 

Lasa Dariane ca faci tu a-bob-minatia sa mearga ! :D Nu o sa ma faca nimeni misto cand tu zbori la 150 p langa ei ! Bzzzzzzzzzzzz 4 cilindri in linie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...