Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari!

Si imi cer scuze de off topic!

Pentru cei care sunt interesati de un virago 535cc de vanzare pun urmatorul link:

/index.php?showtopic=262012

Scuze inca o data de off topic!

Bafta si asfalt uscat!

post-25613-1222029026_thumb.jpgPoza cu Big Bad Wolf!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Si imi cer scuze de off topic!

Pentru cei care sunt interesati de un virago 535cc de vanzare pun urmatorul link:

/index.php?showtopic=262012

Scuze inca o data de off topic!

Bafta si asfalt uscat!

post-25613-1222029026_thumb.jpgPoza cu Big Bad Wolf!

Pret de toamna 2900 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Salut!Ma numesc Teo am 42 de ani si locuiesc in 23.Dupa 10 ani m-am hotarat sa ma intorc la prima dragoste motocicleta.Asa ca de putin timp mi-am cumparat un EN 500.Nu va inchipuiti cata bucurie,exact ce mi-am dorit si cred ca se si asorteaza cu varsta mea.Intre timp am descoperit si acest forum care m-a ajutat la multe...Imi permit sa postez o poza cu Rudolf al meu si sa va urez in continuare vreme buna si-un asfalt cat se poate de uscat!

post-42653-1226649912_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Ma numesc Teo am 42 de ani si locuiesc in 23.Dupa 10 ani m-am hotarat sa ma intorc la prima dragoste motocicleta.Asa ca de putin timp mi-am cumparat un EN 500.Nu va inchipuiti cata bucurie,exact ce mi-am dorit si cred ca se si asorteaza cu varsta mea.

Alta viata cu EN-ul fata de Simson si MZ :D

Grea boala asta cu motoarele,recidiveaza si dupa ani buni :moto: ,se recomanda tratament intensiv cu vibratii,inclinari,demaraje,sanse de vindecare garantat 0 :drink:

 

PS:sa o stapanesti sanatos !! :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Sunt Dana si am un Dragstar din 2004. Stiu ca este deja frig, dar daca iesiti candva la o plimbare, mi-ar placea sa ma alatur. :drink:

 

bingo!

se intaresc randurile celor cu dragstar ..... buna treaba

bine ai venit si oricand la o plimbare

si sa o stapanmesti sanatoasa si multi kilometri

Editat de johnyebravo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Sunt Dana si am un Dragstar din 2004. Stiu ca este deja frig, dar daca iesiti candva la o plimbare, mi-ar placea sa ma alatur. :rock:

 

 

Cheers Danuca de la un alt dragstarist poa' reusim sa facem o adunare a droagelor intr-o zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am sa descalec calut cand o da prima ninsoare..e frig dar macar sa nu ploua! :10:

pentru cei ce inca merg ..respect...nu de la zaraza ca dauneaa la 2 roti.. :rock:

 

asa logane bravo! nici eu nu am descalecat inca. azi dimineatza arata ceasul din intersectie 0 grade :haha: dar daca e uscat e ok :what:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult. :laugh:

 

P.S.: Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat.

 

bingo!

se intaresc randurile celor cu dragstar ..... buna treaba

bine ai venit si oricand la o plimbare

si sa o stapanmesti sanatoasa si multi kilometri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pai ... chiat ca am mai postat pe aici si pe la Virago zone... sa ma prezint si aici. Eu sunt Octav, in fine profilul il am completat, detin o Yamaha Virago Xv535 din `94. Uitati si poza :smoke: sper sa ne vedem la anu pe drum (inca nu am permis :D )

post-40625-1229283317_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Sunt Dana si am un Dragstar din 2004. Stiu ca este deja frig, dar daca iesiti candva la o plimbare, mi-ar placea sa ma alatur. smile.gif

 

 

Cheers Danuca de la un alt dragstarist poa' reusim sa facem o adunare a droagelor intr-o zi.

 

poate facem un club al posesorilor de Yamaha. Exista o asociatie Star Touring and Riding

http://www.startouring.org/. Este asemanatoare cu HOG (harley owners group). In primavara o sa ma inscriu si eu la ei si poate organizam un Chapter Romania daca vor fi mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ... chiat ca am mai postat pe aici si pe la Virago zone... sa ma prezint si aici. Eu sunt Octav, in fine profilul il am completat, detin o Yamaha Virago Xv535 din `94. Uitati si poza :smoke: sper sa ne vedem la anu pe drum (inca nu am permis :D )

Bun venit !!

Ai toata iarna inainte ca sa te pregatesti pt.permis si sa te inscrii din timp,am auzit ca primavara e cam inghesuiala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
BINE AI VENIT :lol: :crack:

 

PS:ai muncit ceva la Simson nu gluma !! bravo tie si te asteptam cu ea la soare !! :crack:

Executam lucrari de aerografie pentru motoare,casti,componente separate,auto,cu vopsele speciale USA,in Bucuresti,zona

soseaua Chitilei.

Timpul de executie,in functie de complexitate si programare poate varia intre 1-4zile.

Asiguram pastrarea modelelor in colectia noastra timp de 2 ani,astfel incat in cazul avarierii motorului sa putem reface

modelul intreg sau partial,la un pret de cu pana 40% mai ieftin decat pretul initial.

Preturile sunt urmatoarele:

 

Casca 130 euro

Rezervor 170 euro

Aripa 125 euro

Carena mare 175 euro

Carena mica 145 euro

Codita 110 euro

Motor complet 700 euro

Taxa de urgenta lucrare(24 ore) val. initiala +50%

Taxa de lucrare unicat(rezervare model unui singur client) val. initiala + 80%

 

Pentru detalii si programari e-mail adress. soralanvelope@gmail.com, tel. 0766 486 544 ,persoana de contact dl. Sorin Zaharia.

 

Va multumemim,si asteptam sa ne contactati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...