Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe 19 se anunta destul de multe chopere, acum sa vedem cati vin, si sper sa fie frumos, pana atunci ride safe.

 

 

PS: 19 aprilie , orele 12 - 14 in parcarea din fata de la Cina (langa Atheneul Roman) plimbare chopere.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ca iesiti duminica 13.04.2008 de la 9.00 - 21.00 sunt disponibil.

 

Salutare! :angryfire:

 

Eu sunt disponibil. Stau in Andronache/ Colentina... dar putem face niste km in orice parte! Sper doar sa fie frumos si sa nu ploua!

Sunt deja o caruta de draci :angryfire: ca nu pot maine sa ies la mars din cauza serviciului asa ca si maine, 12 pe o zi excelenta, dar mai pe dupa amiaza se poate!

 

Astept vesti!

Florin

0723 323 327

florin.marica@frigotehnica.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everyone,

Nu am inteles inca daca azi se iese in grup sau nu.Eu mai stau un pic si o tai la Paltinu de unul singur :angryfire: .Daca nu v-ati hotarat ce sa faceti join me.

Ride safe,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AVE CHOPPER-istilor ! :angryfire:

Este azi - 13 aprilie 2008 careva amator de o plimbare ??? ... sa profitam de soare, cat mai este si sa ne mai cunoastem :angryfire: :angryfire:

EI, ARE O PROPUNERE CAREVA ? ... Plimbare din aia de noapte - "nu inkepe", ca maine incepe iar o saptamana de job si trafic stressant .... :angryfire:

Astept propuneri la 0723.363.337- Larry

OK ! ..... Deja s-au anuntat 2 chopperisti pt. 16:30 , intalnirea in P-ta Constitutiei - jos, in fata Parlametului.

Care mai vine, este binevenit !

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la padurea Pustnicu,la 15 km de Buc in recunoastere,erau o gramada de oameni cu gratare,mici,alea-alea,dar numai conservari !!

Ma gandeam ca ar merge intr-o Sambata sau Duminica sa ne organizam frumos,adica trecem pe la hiper-market-ul Cora,strangem fonduri,luam mici,carnati,bere f.alcool,etc si mergem acolo,stam la o barfa !!

Mai nasol cu gratar-ul,dar merge ala din aragaz pus pe 4 pietre,lemne gasim pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la padurea Pustnicu,la 15 km de Buc in recunoastere,erau o gramada de oameni cu gratare,mici,alea-alea,dar numai conservari !!

Ma gandeam ca ar merge intr-o Sambata sau Duminica sa ne organizam frumos,adica trecem pe la hiper-market-ul Cora,strangem fonduri,luam mici,carnati,bere f.alcool,etc si mergem acolo,stam la o barfa !!

Mai nasol cu gratar-ul,dar merge ala din aragaz pus pe 4 pietre,lemne gasim pe acolo.

SUPER IDEEA TA, A-L-E-X !

Oare mai e valabila intrunirea programata pe data de 19.04 ???? ...ca nimeni nu mai zice nimic ceva concret despre ea ...

Daca nu, atunci musai trebuie sa incepem odata "ceva palpabil" - asa cum zici !

In caz ca mergem inca de sambata, cum facem rost de corturi/cazare ? ...daca e la marginea unei balti cu peste, nu-i problema pt. mine sunt obisnuit sa pescuiesc noaptea ( mushca pestele "ca nebunul" noaptea, luminand pluta cu lanterna) :angryfire:

Care va sa zica: organizare, comunicare in timp util si.... cel mai important, FINALIZARE ....hai baieti, fiecare are o relatie, un ban pus deoparte ...etc, pt. a pune pe roate o intalnire "de zile mari" .... a nu se intelege intalnire cu fast ! :angryfire:

Ganditi si actionati ..... Have a Safe Ride !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-i se pare OK ideia ,putem s-o facem si sambata dupa intrunire .

Azi am facut cunostinta cu doi choperisti ,si pentru mine ca incepator ,senzatia de a fi in grup in mers mi-a placut tare .Super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-i se pare OK ideia ,putem s-o facem si sambata dupa intrunire .

Azi am facut cunostinta cu doi choperisti ,si pentru mine ca incepator ,senzatia de a fi in grup in mers mi-a placut tare .Super

E vorba de intalnirea din P-ta Consitutiei de azi, nu ? :angryfire:

Oricine este binevenit intre chopperisti, mai ales ca ai dat dovada de cumpatare si bun simt :angryfire:

P.S. Ai un superb "cal de rasa" :angryfire: Sa-l stapanesti sanatos si sa ramai cu noi mereu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER IDEEA TA, A-L-E-X !

Oare mai e valabila intrunirea programata pe data de 19.04 ???? ...ca nimeni nu mai zice nimic ceva concret despre ea ...

Daca nu, atunci musai trebuie sa incepem odata "ceva palpabil" - asa cum zici !

In caz ca mergem inca de sambata, cum facem rost de corturi/cazare ? ...daca e la marginea unei balti cu peste, nu-i problema pt. mine sunt obisnuit sa pescuiesc noaptea ( mushca pestele "ca nebunul" noaptea, luminand pluta cu lanterna) :angryfire:

Care va sa zica: organizare, comunicare in timp util si.... cel mai important, FINALIZARE ....hai baieti, fiecare are o relatie, un ban pus deoparte ...etc, pt. a pune pe roate o intalnire "de zile mari" .... a nu se intelege intalnire cu fast ! :angryfire:

Ganditi si actionati ..... Have a Safe Ride !

E valabil pt 19.04 !!

Acolo unde zic eu e excursie de cateva ore nu ne trebuie cort,etc.Sa vina vara si o sa facem si excursii mai lungi,adevarul e ca job-ul,la unii familia ne cam ia din timpul liber.

La mine job-ul imi mai strica planurile :angryfire:

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideia lui Lary si Alex M-i se pare Ok .Treaba este sa stie lumea ca sambata dupa defilare ne lungim spre seara ,sa-si faca timp .Aprovizionarea o facem in drum si pna la Pustincu este putin .Asa ne vom cunoaste mai bine si vom hotara cum formam si noi un grup ,cel al chopperistilor bucuresteni.

Aderati la ideie ? Sa aiba oameni timp de aranjat programul.

 

Ptr/Lary ; Da eu sunt cel din Constitutiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne hotaram pt Sambata si de plimbare si de un eventual gratar e cam tarziu la 12,pana ne adunam,ne organizam,pana cumparam(e aglomeratie in Cora)ne apuca seara :angryfire: .

Asa ca ori ne vedem la 12 si facem doar o plimbare,ori ne vedem la 9,30,pana la 10 ne adunam toti si plecam spre Cora si Pustnicu,deja se aglomereaza la ora aia acolo,si facem gratarul si stam la barfa !!!

 

PS:pana Miercuri seara sant plecat din Buc,nu ma gasiti pe aci !!! :angryfire:

 

ID-ul meu de mess alex_intruder1@yahoo.com

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne hotaram pt Sambata si de plimbare si de un eventual gratar e cam tarziu la 12,pana ne adunam,ne organizam,pana cumparam(e aglomeratie in Cora)ne apuca seara :angryfire: .

Asa ca ori ne vedem la 12 si facem doar o plimbare,ori ne vedem la 9,30,pana la 10 ne adunam toti si plecam spre Cora si Pustnicu,deja se aglomereaza la ora aia acolo,si facem gratarul si stam la barfa !!!

 

PS:pana Miercuri seara sant plecat din Buc,nu ma gasiti pe aci !!! :angryfire:

 

ID-ul meu de mess alex_intruder1@yahoo.com

 

Subscriu la a doua varianta a lui ALEX...

...Dar aprovizionarea nu se poate face individual si din timp ? ca doar ne intalnim pentru a ne cunoaste - nu pentru a hotara ce mancam si ce bem la iarba verde... asa ca, isi ia fiecare ce vrea de mancat si de baut pt. acea zi (in timpul saptamanii) si, fuge la intalnire deja aprovizionat... parerea mea.

Cine are un gratar, sa il aduca ! mai multe gratare mici, se fac mai repede decat unul mare dar....singur :angryfire:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos sambata, mi-a facut placere sa ma plimb cu oameni ca voi , parca in gasca mare plimbarea este mai placuta, pentru inceput am zis sa mergem mai incet deoarece nu stiam fiecare ce poate si am zis sa ne obisnuim unul cu altul, acum ne-am vazut si putem spune ca ne descurcam ca data viitoare sa mergem un pic mai repede. Asteptam poze de la plimbare si poate mai facem inca una "soon". Mobilul meu este 0720.200.751

 

Salutare si ne auzim

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va dau si eu mobilul meu 0727.461.798 (pentru cei care au fost sambata, sunt ala micu cu shadow de 125) daca mai faceti chestii de genul asta......sunt prezent :bigstar: si un id de mess goofy2304. Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...