Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

"Signore Il Capo di tutti capi" :crack: ...mai pe searã,poate mã scapi de seaua Luminãtziei Voastre... :bow: .În clipa de fatzã,lucrarea e-n stadiu avansat

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dacã preferati sisteme intercom cu bluetooth,decât cu statii talkie-walkie,vã recomand modelul din link. Fatzã de restul modelelor existente, care se pot interconecta maximum 3 aparate,la astea,se pot 6...plus telefon,mp3,GPS...Dac-as lua dintr-un foc 3 seturi (6 aparate) ,cred cã mi-i le-ar da si cu 80$/setul. Evident,existã avantaje si dezavantaje fatzã de comunicarea prin statiile de emisie-receptie.

 

http://www.ebay.com/itm/2-BT-Interphone-Bluetooth-Motorcycle-Helmet-Multi-Intercom-headset-6-Riders-/261078473989?pt=Intercoms_Access_Controls&hash=item3cc97d5d05#shId.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele astazi vreau sa vin sa discutam despre logo. O sa vin cu laptopul si poate-l incropim pe loc...

 

@darian - daca iei statii, cu siguranta vreau si eu o bucata.. sau un set. Mai degraba o bucata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dracu' sã faci doar cu una ?! Minimum 2,ca sã ai cu cine vorbi...Pot sã iau oricând,statii sau sisteme BT...Discutãm disearã,ce statii vrei (noi sau s/h,mai slabe sau mai puternice,simple sau sofisticate,etc...).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a, ok.. vorbim.. eu vreau doar pentru telefon... si pentru atunci cand mai ies cu voi...

 

 

da-mi si mie poza cu logoul ala de ma bateai la cap.. cu motocicleta aia stilizata.. ca nu o mai gasesc...

 

 

10x

 

poti sa dai pe mail: skija80@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am vorbit la tel.,discutãm disearã...Dacã nu uit,iau cu mine casca cu sistemul Midland BT2 montat pe ea,si-o statie walkie-talkie plus cablul de legãturã.Asta,ca sã vezi cum functioneazã.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie-mi place,asa.Desi,la prima vedere,asa,pe romb,parc-ar fi un semn de circulatie...Ia vezi cum ar iesi într-un oval culcat? Stiu,iar sunt cârcotas...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mHa,ha...Misto,chiar...! Nu mã gândisem la faza asta...

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, ca azi nu pot! :D Sau cei care nu pot veni azi sa vina maine sau....cum decideti voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu @skija si cu @metricmotion mã -ntâlnesc mai pe searã,pe la 19.30 ,în CV. Dacã mai vrea/poate careva,e bine-venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu @skija si cu @metricmotion mã -ntâlnesc mai pe searã,pe la 19.30 ,în CV. Dacã mai vrea/poate careva,e bine-venit.

In primul rind imi cer scuze ca m-am egat de Darian, dar n-am stiut cum sa ma bag si eu pe aici.

In al 2-lea rind - nici acum nu va inteleg cum puteti merge pe chestiile acelea - (gluma prosta)

Mai OAMENILOR, voi sinteti constienti ca sinteti mult, dar mult mai normali ca si caractere

decit cei cu motoare genul meu? Pe aceia nu-i auzi decit ca se fac tigani, eventual nu sitiu ce

provocare de frina la liniuta, etc.

Tocmai am cumparat o Kawa 300 (sport), dar peste ceva ani am sa iau si eu cu siguranta una ca

a voastra.

In concluzie (ca am lalait-o rau) sinteti niste oameni frumosi .... ca atare am sa ma uit tot timpul

pe aici. Sa aveti un an nou mai bun si mai fericit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto patchurile si originale, nu am mai vazut in genul acesta. Eu sunt 100% pentru, dar intrebarea e: pe ce le punem? Dariane, se mai aude ceva cu vestele alea? :)

 

In alta ordine de iei, azi si maine sunt tare busy, asa ca nu contati pe mine. Voi fi insa prezent joia viitoare.



In primul rind imi cer scuze ca m-am egat de Darian, dar n-am stiut cum sa ma bag si eu pe aici.

In al 2-lea rind - nici acum nu va inteleg cum puteti merge pe chestiile acelea - (gluma prosta)

Mai OAMENILOR, voi sinteti constienti ca sinteti mult, dar mult mai normali ca si caractere

decit cei cu motoare genul meu? Pe aceia nu-i auzi decit ca se fac tigani, eventual nu sitiu ce

provocare de frina la liniuta, etc.

Tocmai am cumparat o Kawa 300 (sport), dar peste ceva ani am sa iau si eu cu siguranta una ca

a voastra.

In concluzie (ca am lalait-o rau) sinteti niste oameni frumosi .... ca atare am sa ma uit tot timpul

pe aici. Sa aveti un an nou mai bun si mai fericit!

 

Multumim pentru aprecieri, desi stiam deja lucrul acesta :) Te asteptam, mai pe la batranete, asa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...