Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca nu vine sfarsitul lumii, vre-un potop sau cutremur de peste 7 grade, i'll be there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu omu care sa stea in calea progresului... da chiar galben? As vrea un patch la care sa nu arate copii si sa rada... Si daca la astea mai punem si un tricolor...

 

Acestea fiind spuse, ce alegeti voi le-om duce toate, de e pace, de-i razboi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bãi Paladine...Dacã io,care-s cârcotasu'-sef,si n-am zis nimica de culoarea galbenã...?! E-un contrast foarte frumos,mai cald decât clasicul alb-negru. Altii,au pe rosu...Doar cã eu prefer prima variantà,cu denumirea grupului,înafara rombului.Si parc-as fi preferat un oval,în loc de romb.Da' e foarte reusit,si-asa...!

Hefe,nu vii sã-ti iei seaua ?! Nu te mãnâncã palmele,sã dai o turã ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,treaba ta...În schimb,astãzi,bifez si eu,prima iesire cu motocicleta,pe anu' ãsta.Evident,cu Virogutza.Pânã la Bucur-Obor si retur.Nu mi-a fost frig deloc.Si-am mers si cu 60/h,de câteva ori :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie cum se scot capacele din capetele ghidoanelor ?? si inclusiv manerul din stanga ?? La my moto zici ca sunt sudate...sunt bagate cumva la cald??

 

Mansonul,e lipit sau bãgat fortzat.Deobicei,nu prea mai merge sã-l recuperezi.Îl tai,si gata.Vezi cã ce crezi tu cã-s capace,s-ar putea sã fie ditamai bucãtile de fier. Se folosesc pt. atenuarea vibratiilor din ghidon. Nu prea ai cum sã le scoti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mansonul,e lipit sau bãgat fortzat.Deobicei,nu prea mai merge sã-l recuperezi.Îl tai,si gata.Vezi cã ce crezi tu cã-s capace,s-ar putea sã fie ditamai bucãtile de fier. Se folosesc pt. atenuarea vibratiilor din ghidon. Nu prea ai cum sã le scoti.

 

Multumesc!! Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uriasule haide sa mai ardem o etapa din viata SlowRidersilor si sa ne cumparam si vestele de piele sau de blugi (ce doreste fiecare)...cauta,rogu-te, mai multe variante pe e-bay si hai sa le comandam...

Daca cineva are alte variante rog sa puna aici sau pe facebook !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci...

 

 

cei care au patchurile vechi cu "Chopperistii de la rond" sunt rugati sa le pastreze si sa le vanda pe ebay peste 40 de ani.

 

Va rog sa va scrieti pe acest topic numele si functia pe care le vreti. Stiti voi care sunteti. Cei care au platit deja, vor plati doar diferenta de bani...

 

Incercati ca pana joi sa imi dati toate cele necesare.

 

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci...

 

 

cei care au patchurile vechi cu "Chopperistii de la rond" sunt rugati sa le pastreze si sa le vanda pe ebay peste 40 de ani.

 

Va rog sa va scrieti pe acest topic numele si functia pe care le vreti. Stiti voi care sunteti. Cei care au platit deja, vor plati doar diferenta de bani...

 

Incercati ca pana joi sa imi dati toate cele necesare.

 

 

multumesc

... multumim pentru oferta esti un domn la fel ca toti cei din acest grup mare si frumos. Eu insa raman la prima ta "lucrare", personal mi se pare muuuult mai reusita, poate si ceva mai discreta (ma gandesc aici la galbenul din noul patch care-ti cam scoate ochii) prima varianta cred ca exprima muuult mai bine ceea ce simt eu. Din pacate fiind singurul din acest grup, asa cum spunea Valentino, care am optat pentru aceasta varianta, restul gastii fiind total impotriva primului model, eu am sa ma retrag :wave: (eu impreuna cu primul patch) intr-un alt grup al Choperistilor de la Rond. :burnout: Desii unii au o serie de semne de intrabare asupra acestei schimbari de macaz eu spun ca bucata de carpa purtata pe spate nu ma va impiedica niciodata sa ne vedem sa bem o bere :cheers:, sa schimbam un sfat, sa spunem o gluma, sau de ce nu sa facem impreuna o plimbare ca-n vremurile bune. Sa aveti asfalt uscat si drumuri cat mai faine. Sa fiti iubiti :hug:

 

La multi ani tuturor "Ionelelor si Ioneilor"

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... multumim pentru oferta esti un domn la fel ca toti cei din acest grup mare si frumos. Eu insa raman la prima ta "lucrare", personal mi se pare muuuult mai reusita, poate si ceva mai discreta (ma gandesc aici la galbenul din noul patch care-ti cam scoate ochii) prima varianta cred ca exprima muuult mai bine ceea ce simt eu. Din pacate fiind singurul din acest grup, asa cum spunea Valentino, care am optat pentru aceasta varianta, restul gastii fiind total impotriva primului model, eu am sa ma retrag :wave: (eu impreuna cu primul patch) intr-un alt grup al Choperistilor de la Rond. :burnout: Desii unii au o serie de semne de intrabare asupra acestei schimbari de macaz eu spun ca bucata de carpa purtata pe spate nu ma va impiedica niciodata sa ne vedem sa bem o bere :cheers:, sa schimbam un sfat, sa spunem o gluma, sau de ce nu sa facem impreuna o plimbare ca-n vremurile bune. Sa aveti asfalt uscat si drumuri cat mai faine. Sa fiti iubiti :hug:

 

La multi ani tuturor "Ionelelor si Ioneilor"

 

 

faci cum vrei...nimeni nu obliga pe nimeni...nu are nimeni nici un semn de intrebare...free country-ride free

asfalt uscat

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci cum vrei...nimeni nu obliga pe nimeni...nu are nimeni nici un semn de intrebare...free country-ride free

asfalt uscat

 

 

Cu sau fara "blazon" eu sper si imi doresc ca si pe viitor sa avem intalniri si plimbari cel putin la fel de frumoase, interesante si amuzante ca pana acum.

ce-mi doresc acum enorm de mult este sa vina primavara mai repede si sa incalec pe motor pentru prima plimbare :06Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... multumim pentru oferta esti un domn la fel ca toti cei din acest grup mare si frumos. Eu insa raman la prima ta "lucrare", personal mi se pare muuuult mai reusita, poate si ceva mai discreta (ma gandesc aici la galbenul din noul patch care-ti cam scoate ochii) prima varianta cred ca exprima muuult mai bine ceea ce simt eu. Din pacate fiind singurul din acest grup, asa cum spunea Valentino, care am optat pentru aceasta varianta, restul gastii fiind total impotriva primului model, eu am sa ma retrag :wave: (eu impreuna cu primul patch) intr-un alt grup al Choperistilor de la Rond. :burnout: Desii unii au o serie de semne de intrabare asupra acestei schimbari de macaz eu spun ca bucata de carpa purtata pe spate nu ma va impiedica niciodata sa ne vedem sa bem o bere :cheers:, sa schimbam un sfat, sa spunem o gluma, sau de ce nu sa facem impreuna o plimbare ca-n vremurile bune. Sa aveti asfalt uscat si drumuri cat mai faine. Sa fiti iubiti :hug:

 

La multi ani tuturor "Ionelelor si Ioneilor"

 

Mai Stelule, tu esti un STAR. Patch-uri d'astea cu troscalete galbene se potrivesc pentru aia care au "Honda e Honda". Tie nu ti-ar sta bine cu asa ceva. :D

 

La multi ani baieti si fete. Mi-e dor de voi. O sa ma mai uit si eu pe forum si sa vin si eu cand va mai intalniti.

Editat de DStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acest grup nefiind un MC ofera libertatea exprimarii libere :P. Deci fiecare cu ce vrea. Stelule, daca vrei, iti fac un patch mic de piept cu rombul. Ca sa il ai asa.. de "apartenenta" la grupul asta mare... iti fac un romb galben cu: "SR", mic.. de 10cm.

 

 

Ia sa vad, ca mi-am adus aminte, cine mai are de dat cu bani pentru alea vechi, si cine a platit. Astept PM... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acest grup nefiind un MC ofera libertatea exprimarii libere :P. Deci fiecare cu ce vrea. Stelule, daca vrei, iti fac un patch mic de piept cu rombul. Ca sa il ai asa.. de "apartenenta" la grupul asta mare... iti fac un romb galben cu: "SR", mic.. de 10cm.

 

 

Ia sa vad, ca mi-am adus aminte, cine mai are de dat cu bani pentru alea vechi, si cine a platit. Astept PM... :P

uite asta nu este o idee rea... daca majoritatea este de acord... subscriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si ai grija ca sunt multi baieti cu Honde :10:

 

 

Da,sigur....! Mai lipsea sa zici c-o sa ne-obligi pe toti s-avem si patch cu "Honda rulz",sau ceva tot de genul asta...Vezi ca si cu Virago, cam tot atatia suntem ! :hug:

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...