Sari la conținut

Volkswagen Transporter Model, Anii 80 Maron - 08.05.2007


Sinner-
 Share

Postări Recomandate

sal,duba este cumva maro metalizat? stiu una in zona,daca"crezi ca te ajuta pot sa-ti dau mai multe detalii,0730770116

Editat de sageata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de tot uameni buni.

Maine ma duc la politie. exipira cele 48 de ore abea la ora 20 deci pana atunci am timp sa imi fac capacul de alternator si sa o duc pe piciorusele ei.

Multuemsc voua inca o data.

 

Legea noua spune ca trebuie sa te prezinti imediat dupa ce s-a petrecut accidentu. Politia te lasa sa intarzii cu obligatia sa te prezinti in aceeasi zi. Ai termen pana la 12 noaptea. Dupa se trateaza ca si nedeclararea accidentului si poti sa ramai fara permis.

Eu zic sa te duci si inainte sa dai declaratia sa intrebi pe unul din politistii de pe acolo cum sa procedezi. Sau sa muti ziua accidentului. :D....bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost atunci, am dat declaratie. a scris si a semnat politaiul, a atasat la declaratia mea proba de alcool in aerul expirat. Practic eu trebuie acum sa ma duc numai pentru a-mi trece daunele la moto meu.

 

"sal,duba este cumva maro metalizat? stiu una in zona,daca"crezi ca te ajuta pot sa-ti dau mai multe detalii,0730770116"

NU stiu daca era metalizata, era intuneric, asta e un detaliu de finete pe care nu aveam cum s il remarc la ora aia. Uf. Si ma duc peste el il casapesc si daca nu e el?

.. dar ma rog asa preventiv ar merita o bataie.. daca totusi e el? HEA HEA

Serios acum :-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari sinner. Am vzut o duba astazi in trafic exact asa cum ai descris-o tu. VW...murdara si obosita de culoare maro. Nr era B 37 VWG. Sper sa te ajute. Duba am vazut-o la ora 12 pe Ion Mihalache la intersectie cu Turda. Mergea spre Domenii. Multa bafta in prinderea vinovatului!

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sinner am vazut o duba d'asta veche pe str. amurgului(drumul de la rahova care duce in ferentari..) cred k avea B xx FAE( nu stiu exact:( ) m-am uitat la ea si era lovita pe partea stanga k si cum ar fi fost zgariata de ceva..dar nu mai avea gemuri laterale la usile din fatza ...usa de pe laterala dreapta lipsea....ce m-a mirat este faptul k urmlele de cauciuc arata cum k nu este de mult timp acolo;)

 

merita sa treci

numa bine si asfalt uscat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avea geamuri laterale nici asta din cat eimi aduc aminte. dar avea geam la usa din spate.

Fratilor multzam mult pt informatii. sa incerc acum sa vad cum dau de el. Desi sincer sa fiu.. nu prea pot dovedi nimic atata timp cat.. poate spune ca nu era acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...