Sari la conținut

Intalnirile anului 2004


Smokey
 Share

Care intalnire v-a placut?  

166 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Admin

Sezonul intalnirilor s-a terminat (dupa cunostintele mele). Ce v-a placut, ce nu v-a placut, ce ar trebui schimbat la anu'?

 

Votati care intalnire v-a placut cel mai tare, comentati de ce, ce nu v-a placut la altele.

 

Cum comentati intalnirile la date apropiate? Ar trebui mai putine dar mai bine organizate? Ar trebui mai multe si mai dedicate? Ce ziceti de o saptamana de mega-intalnire?

 

(daca am uitat vre-una spuneti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod absolut Brasov. De ce ?

- Locatia a fost aleasa si pregatita superb - intrare controlata, alei asfaltate pentru parcare, cazare ieftina, cosuri de gunoi, mancare buna, standuri destule, loc pentru teste si curse, concerte marfa - sonorizare buna, program respectat, etc

- Parada organizata exemplar, demonstratia de la Mall - super organizata

 

Chiar daca a plouat torential - nimeni nu luat in seama apa si toti (cel putin gasca mea) s-au simtit SUPER. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comentez la ce am fost io:

 

Ploiesti - super ... pacat de ploaie

Constanta - scump .. dar m-am distrat cu prietenii

Brasov - a fost bine

Timisoara - destul de naspa .. super scump

Iasi - beton

Bucuresti - a fost bine

 

 

Oricum am avut de castigat: plimbarica cu prietenii .. un gratarel ... etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce am fost io :banana: ...

 

Brasov - Super beton, desi fiind sub influenta bauturilor nu imi mai aduc aminte decat ca stateam pe alei si facem stopu :D ... si lumea chiar oprea si ma plimba :baldy: . Pe aceasta cale as vrea sa le si multumesc :laugh: si sa le promit o bere la urmatoarea intalnire :blbl:

 

Cluj - a fost super, nu chiar asa fain ca la Brasov, dar a fost fain. Preturi ok, locatia ok, concert Cargo super beton.

 

Bucuresti - lume putina :kick: , preturi mari :blbl:, locatia super (cea mai faina dupa parerea mea), dicstractie ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In lipsa optiunii "Mizil" am ales Brasovul...

 

Mi-a mai placut in mod exceptional atmosfera si cum am fost primiti la Ploiesti si Iasi, iar in coada clasamentului la toate capitolele, sub deviza "la anu' nu mai merg" :banana: , Constanta.

Pentru la anul, ma voi orienta cu precadere spre intrunirile mici, fara tam-tam si fitze, unde am observat ca se strang mai mult oameni cu care chiar imi face placere sa stau la o berica si o poveste langa foc.

 

 

Again, cea mai tare intrunire la care am participat anul asta a fost la MIZIL, unde distractia si buna dispozitie au atins cote maxime :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin io... m-am simtit cel mai bine la Ploiesti, Mizil si Iasi.

 

Cei cu intruniri mari luati exemplu: OHA taxa de intrare, OHA bere aditivata (cu apa sau cu bani)...

 

Sa va spuna cei care au mancat friptura cu 20.000 la Iasi ... ce lux era.... :banana: :blbl: :baldy:

 

La Mizil ... nu mai zic ce primire am avut....

 

Ploiestiul care a avut o locatie extraordinara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

... Si din nou BRASOV!

... Adevarul e ca este cea mai civilizata locatie! ... Am vb despre asta si cu cativa prieteni bulgari si ei tot BRASOV au zis!

Bravo baietilor de la B.B. (Bull Bikers)! :banana:

 

LA MAI MARE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Chippewa

N-am fost la prea multe anul acesta, din cauza liberelor de la serviciu si a banilor, dar am vazut Capus-ul (Cluj), Timisoara si pentru prima data Bucurestiul.

ce sa zic?La cluj a fost bine, ca si locatie nu intrece Cheile Turzii, participanti destul de multi si muzica buna. Bravo celor de la Cargo.

Timisoara? Asta da, cea mai rasata intalnire la care am participat, cea mai de calitate poate si datorita multor participanti din strainatate, desi au fost destul de putini participanti per-ansamblu. La fel si concertele. Inca odata bravo celor de la Cargo, care au cantat pe teren propriu si rusine Iris (nu mi-a placut comportarea lor)

Bucuresti? Nota 10 pentru locatie, le-a intrecut pe toate, parerea mea. Nu am putut veni pe motocicleta din lipsa banilor de benzina, dar am participat totusi venind cu auto mai multi. Pacat ca nu a tinut vremea cu noi, dar si asa a fost participare, mai putin din teritoriu de la distante mai mari. Concerte super, bravo celor de la Antract. In schimb m-a nelinisteste un lucru: a fost prima intalnire unde s-a iscat bataie. E un lucru rusinos intre noi. Ar fi bine ca cine nu se poate abtine de la asa ceva, sa nu mai participe.

La toate aceste intalniri nu mi-a placut un singur lucru: preturile au fost cam umflate la toate: mici, bere, inclusiv intrarea. Nu e de ajuns costul ridicat al benzinei. Cam asta am avut de spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

votez cu clujul...dar sa nu uit si de brasov.

la cluj a fost super (probabil si datorita ca drumul pana la cluj a fost super cool)dar m-a dezamagit mult preturile practicate care nu erau deloc "calitate/pret"

in schimb la brasov...organizat absolut tot.marfa.berea intradevar gust de bere,mititeii la fel, o gramada de concursuri cu premi de invidiat.asta e laudabil daca se progreseaza din an in an intalnirile o sa ajungem in curand la fel ca alte intalniri din alte tari si poate(sper) ca in cativa ani de progres dupa streaptease o sa se trtimita in mod obligatoriu fetele pe la fiecare cort cate o juma de ora. :what:)) B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Constanta a fost bine organizat si locatia extraordinara( sunt de prin partile alea deci logic sa imi placa B) )

Iasi...a fost super pentru ca am fost cu o prietena buna, insa nu prea am fost prezenta, am fost sa fac o baie in Prut :laugh:

Odorheiu si Bucuresti, oboseala mare din cauza filmarilor.

La celelealte nu am putut din pacate sa ajung :what:

P.S.Indiferent de intalnire, te simti bine alaturi de prieteni.

si tot P.S. mi-a placut anul trecut la Bucuresti cand am fost in compania celor de la Gloria.

Toate bune,

Katy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai sa vedem... :yikes: Clujul a fost fain, locatie buna, concertele super, distractie multa, poate si din cauza ca a fost la inceputul sezonului, Bacaul...nasol, auzisem ca anul trecut a fost reusita inalnirea, anul asta nu, motoare putine, locatia de te batea vantul din toate partile, micii cruzi, in fine Timisoara...super distractie, mi-au placut proiectarile, concursurile si normal, prezenta motoarelor din afara care au dat intalnirii un aer occidental, singura chestie de reprosat, locatia in centru fapt care a determinat lipsa muzicii noaptea si prezenta buticarilor cu preturi exagerate veniti la profit.

Una peste alta m-am distrat peste tot, unde e un drum se gasesc si prieteni si aventuri si distractie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Constanta mi-a placut datorita impactului marii, mai merg cu siguranta chiar daca proprietarii camping-urilor erau si vor fi si la anu' cam ciufuti

La Brasov m-am simtit bine, am tras o tura pe Transfagarasan si una la Rasnov

La Bacau putin cam plictisitor

La Tg Secuiesc nu prea mi-a placut

La Iasi (sunt din Iasi) nu a iesit cum ne-am fi dorit dar a iesit mai bine decat credeam ca o sa fie in urma anularii concertului; cred ca a fost si cel mai numar de streaptease :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...