Sari la conținut

Rs 2006


The Hammer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu zic ca nu e frumoasa, dar parca e prea colturoasa si incarcata. imi place culoarea jantelor, cred ca ar arata foarte bine toata vopsita asa. cum zicea cineva mai sus, seamana foarte bine cu rsv, cred ca chiar mai bine decat seamana cbr 125 cu cbr 1000 sau 600. in general imi place, vazuta pe viu cred ca e foarte impunatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un pic hazardat sa judeci toate mobrele italienesti cu experienta unui RS 125 in spate. Bafta

 

corect....dar nici ceva bun nu am auzit despre ele.

:P

 

nici nu am zis ca oi fi eu vreun mare cunoscator.dar toata lumea mi-a confirmat parerea.si cand doi iti spun ca esti beat...te duci sa te culci nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am auzit ca in general motoarele italiene au probleme cu fiabilitatea, dar in special rs-ul, insa sunt si motociclete din italia care, cel putin din cate am auzi sunt comparabile cu cele japoneze la capitolul fiabilitate ducati si moto guzzi, e adevarat ca sunt si mai scumpe decat majoritatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti spuneti voi ca rs'urile sunt proaste la fiabilitate..etc

Darn majoritatea care isi ia permisu A1 isi cumpara rs125....nu zic ca nu isi cumpara CBR..MITO sau RAPTOR..etc.......Da nu asa multi

Parerea mea.....daca am gresit cu ceva :P spuneti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti spuneti voi ca rs'urile sunt proaste la fiabilitate..etc

Darn majoritatea care isi ia permisu A1 isi cumpara rs125....nu zic ca nu isi cumpara CBR..MITO sau RAPTOR..etc.......Da nu asa multi

Parerea mea.....daca am gresit cu ceva :crack: spuneti :baldy:

 

 

in primul rand vreau sa zic ca nu am absolut nimic cu cei care au rs, dar cred ca explicatia e simpla: unii(daca nu multi) aleg rs pentru ca este "cool", sport si arata agresiv, dar si ca majoritatea prietenilor cu motoare au rs. tind sa nu tina cont de faptul ca o sa aiba probleme cu ea, consuma mai mult ca alte moroare de 125 si de ce sa nu recunoastem este incomoda, cel putin fata de alte modele. asta e opinia mea, care nu prea imi plac sportivele, deci s-ar putea sa fiu subiectiv... nu sariti ca doar mi-am dat cu parearea, bafta si un sezon cat mai lung! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand vreau sa zic ca nu am absolut nimic cu cei care au rs, dar cred ca explicatia e simpla: unii(daca nu multi) aleg rs pentru ca este "cool", sport si arata agresiv, dar si ca majoritatea prietenilor cu motoare au rs. tind sa nu tina cont de faptul ca o sa aiba probleme cu ea, consuma mai mult ca alte moroare de 125 si de ce sa nu recunoastem este incomoda, cel putin fata de alte modele. asta e opinia mea, care nu prea imi plac sportivele, deci s-ar putea sa fiu subiectiv... nu sariti ca doar mi-am dat cu parearea, bafta si un sezon cat mai lung! :P

Eu unu' cand fac 16 ani imi iau rs 125...nou...in garantie daca sunt probleme o duc la UM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mult prea misto modelul asta nou. Fac 16 ani in mai si chiar vrea un motor. Am vb. cu ai mei de luat imi iau un motor trebuie sa aleg. Ma orientasel spre Honda pentu ca e fiabila, dar RS-ul asta arata foarte frumos ma face sa-mi schimb decizia :P . Tot am citit pe forum ca este mult mai fiabila Honda decata Aprilia puteti sa ma lamuriti DE CE?. Si in ce masura motorul in 2 timp contribuie la faptul ca Aprilia e mai putin fiabila .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...