Sari la conținut

campionatul mondial de stunt riding romania


elcamino
 Share

Postări Recomandate

super tare , la evenimentul asta chiar trebuie sa mergem.

concurenti din toata lumea

 

detalii http://www.urbanmoto.ro/concurs_ro.html

 

Alexandre Tomaszek - franta

Duhoux Guillaume - franta

Angyal Zoltan - ungaria

Bruno Ferreira - franta

Szollosi Peter - ungaria

Burany Viktor - ungaria

Szabo Akos - ungaria

Der Gabor - ungaria

Erdei Balazs - ungaria

ANDREW "NIZZY anglia

CĂŠdric Lemaire franta

Kyle Rapport canada

Nick Apex Broca statele unite

Paruss

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu doresc sa vand ... doresc doar sa filmez pt motociclistii care nu pot sa vina la concurs si eventual sa punem pe site daca avem voie.

super!!!!! sper sa nu fie probleme! dar daca nu vinzi, atunci nu are cine sa te opreasca sa filmezi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, gasim vre-un loc de campare in zona? Eu vreau sa vin impreuna cu vre-o doi prieteni cu motoarele, nu ne bagam la cazare ca nu prea ne permitem.

 

Multam fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super!!!!! sper sa nu fie probleme! dar daca nu vinzi, atunci nu are cine sa te opreasca sa filmezi!

 

 

Mie imi era sa nu vina astia si sa zica ca nu am voie si alea alea ... ca daca stiu ca ii voie atunci merg, filmez, vin acasa, editez ce trebuie, si apoi sa avem si pt cei care nu or venit .... ca probabbil televiziunea ungureasca nu o sa dea cine stie pana cand ... si nu o sa dea decat pe bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam! Mai vedem pana atunci cum vor sta treburile, de venit venim, sper sa iasa frumos, succes la organizare(daca va ocupati si de asta).

 

:cheers: Poate la varsta ta voi vedea si eu lucrurile altfel, desi nu-mi doresc.

 

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de cazare 'eftina, ar fi pretioase niste informatii despre locuri cu pat la preturi decente. Eu intentionez sa vin la eveniment si parca nu mi-ar placea sa stau sa caut cazare dupa o carca de km. Consider ca ar fi frumos sa ne si gasim o parte dintre noi ca sa putem impartasi experienta drumului de pan' acolo. Asa ca mai bine dau o bere cui da un pont despre cazare in Baia Mare sau prin prejurimi decat sa platesc aiurea pentru televizoru' din camera. Noroc! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Sa schimbat locatia,Bucuresti 16 Mai la Romexpo

Scuze,este zvon,sau sursa sigura? Mai este putin timp,si sa stim si noi cum ne facem socotelile....astept detalii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce pana masi sa schimbat locatia? nu era bine aeroportul din BM ? sunt bani un motiv pt care sa schimbat locatia? oricum sa schimbi locatia cu 3 saptamani inainte e cam nasol, cand o tara intreaga stia ca va fi la BM! Imi pare rau dar nu cred ca o sa mai ajung de la BN la B, e ceva drum 1000 km+ dus-intors imi pare rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...