Sari la conținut

INTRUNIREA HORNETISTILOR 7-8-9 AUGUST


cristigh
 Share

Postări Recomandate

PRIMA INTRUNIRE PE TARA A HORNETISTILOR

 

LOCATIA: Camping Dirste (camping cu traditie de 40 ani :angryfire: - loc pt corturi cu 13 lei, la casutza - 55lei/2 paturi simple....)

mai multe info despre locatie gasiti aici sau PLIANT CAMPING 1 PLIANT CAMPING 2

 

PERIOADA: 7-8-9 AUGUST.

Unii pleaca de vineri, altii de sambata.

pt mai multe detalii verificati pulsul inainte de plecare (care pe unde si cu cine pleaca) pe topicul hornetelor

 

CINE VINE?: Lista celor care s-au inscris pana acum:

 

1. MetalWarrior + prietena - la casuta - vineri & sambata

2. rookie22 - sambata si duminica

3. george05 - la cort

4. danny_nt + prietena - la casuta

5. cristigh - la casuta - sambata si duminica

6. stel_ice + sotia - la cort

7. catamenia + prietena - la casuta - vineri & sambata

8. Stephon - la casuta

9. cappac44 + prietena - la casuta

10. grigu & pitica - la cort

11. thea +/- monopost - cort

12. Orcul -

13. indispus + prietena - la casuta

14. darkbay + prietena - la cort

15. sorin128 + sotia - la cort

16. Daniel_S (maddog14dan) + prietena - la cort

17. Cristi_G - la cort

18. Algabone - casuta - vineri & sambata

19. Horhellito + sotia - casuta - vineri & sambata.

 

Asteptam pe toata lumea la un foc de tabara cu Hornete sau NON-Hornete la BV (sau in piata constitutiei la ora 8pm in fiecare joi sa ne cunoastem)

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PRIMA INTRUNIRE PE TARA A HORNETISTILOR

 

LOCATIA: Camping Dirste (camping cu traditie de 40 ani :D - loc pt corturi cu 13 lei, la casutza - 55lei/2 paturi simple....)

mai multe info despre locatie gasiti aici sau PLIANT CAMPING 1 PLIANT CAMPING 2

 

PERIOADA: 7-8-9 AUGUST.

Unii pleaca de vineri, altii de sambata.

pt mai multe detalii verificati pulsul inainte de plecare (care pe unde si cu cine pleaca) pe topicul hornetelor

 

CINE VINE?: Lista celor care s-au inscris pana acum:

 

1. MetalWarrior + prietena - la casuta - vineri & sambata

2. rookie22 - sambata si duminica

3. george05 - la cort

4. danny_nt + prietena - la casuta

5. cristigh - la casuta - sambata si duminica

6. stel_ice + sotia - la cort

7. catamenia + prietena - la casuta - vineri & sambata

8. Stephon - la casuta

9. cappac44 + prietena - la casuta

10. grigu & pitica - la cort

11. thea +/- monopost - cort

12. Orcul -

13. indispus + prietena - la casuta

14. darkbay + prietena - la cort

15. sorin128 + sotia - la cort

16. Daniel_S (maddog14dan) + prietena - la cort

17. Cristi_G - la cort

18. Algabone - casuta - vineri & sambata

19. Horhellito + sotia - casuta - vineri & sambata.

 

Asteptam pe toata lumea la un foc de tabara cu Hornete sau NON-Hornete la BV (sau in piata constitutiei la ora 8pm in fiecare joi sa ne cunoastem)

Evident ca bazaim :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sunt cap de lista, se stie ca voi fi prezent. De asemenea prezent si diseara la 20.00, Constitutiei...pe canicula :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRIMA INTRUNIRE PE TARA A HORNETISTILOR

 

LOCATIA: Camping Dirste (camping cu traditie de 40 ani :D - loc pt corturi cu 13 lei, la casutza - 55lei/2 paturi simple....)

mai multe info despre locatie gasiti aici sau PLIANT CAMPING 1 PLIANT CAMPING 2

 

PERIOADA: 7-8-9 AUGUST.

Unii pleaca de vineri, altii de sambata.

pt mai multe detalii verificati pulsul inainte de plecare (care pe unde si cu cine pleaca) pe topicul hornetelor

 

CINE VINE?: Lista celor care s-au inscris pana acum:

 

1. MetalWarrior + prietena - la casuta - vineri & sambata

2. rookie22 - sambata si duminica

3. george05 - la cort

4. danny_nt + prietena - la casuta

5. cristigh - la casuta - sambata si duminica

6. stel_ice + sotia - la cort

7. catamenia + prietena - la casuta - vineri & sambata

8. Stephon - la casuta

9. cappac44 + prietena - la casuta

10. grigu & pitica - la cort

11. thea +/- monopost - cort

12. Orcul -

13. indispus + prietena - la casuta

14. darkbay + prietena - la cort

15. sorin128 + sotia - la cort

16. Daniel_S (maddog14dan) + prietena - la cort

17. Cristi_G - la cort

18. Algabone - casuta - vineri & sambata

19. Horhellito + sotia - casuta - vineri & sambata.

 

Asteptam pe toata lumea la un foc de tabara cu Hornete sau NON-Hornete la BV (sau in piata constitutiei la ora 8pm in fiecare joi sa ne cunoastem)

 

 

Nu stiu inca, daca voi veni cu cineva, dar in mod cert voi fi acolo ! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut rezervare pt cinci casutze pentru 8 august pt toti cei care au dat avans 55 lei.

se pare ca pentru corturi tariful este de 13 lei PENTRU O PERSOANA. nu mai au multe casutze in perioada aia deci cine mai vrea sa faca o rezervare sa imi dea un tel. 0726.676.355

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea sa fie buna ca loc de campare este destul. Si apoi cine doarme vineri seara nush...bautura sa fie :laugh:

 

true that!!!si bautura si distractie va fi.... :angry: :cheers: ......

 

eu voi ajunge acolo,daca nu rupe ploaia,in jur de ora 4 dupa masa cel tarziu.....gasesc pe ci8neva acolo dintre viespari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

true that!!!si bautura si distractie va fi.... :angry: :cheers: ......

 

eu voi ajunge acolo,daca nu rupe ploaia,in jur de ora 4 dupa masa cel tarziu.....gasesc pe ci8neva acolo dintre viespari?

 

 

eu si cu inca doi de principiu o sa ajungem tot vineri seara, dar noi abia pe la 4 plecam deci nu o sa ajungem chiar asa devreme...vbim maine la intalnire de cine vine vineri si de unde plecam etc, banuiesc, nu?

 

mai discutam oricum pana atunci insa ...abia astept:D

 

chiar, avem ceva planuri de actiuni pt sambata ?:laugh:) sau e doar chill si frecat menta in grup?

Editat de thea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si cu inca doi de principiu o sa ajungem tot vineri seara, dar noi abia pe la 4 plecam deci nu o sa ajungem chiar asa devreme...vbim maine la intalnire de cine vine vineri si de unde plecam etc, banuiesc, nu?

 

mai discutam oricum pana atunci insa ...abia astept:D

 

chiar, avem ceva planuri de actiuni pt sambata ?:laugh:) sau e doar chill si frecat menta in grup?

 

noah nu ii nici un bai atunci.daca ajung primul,va astept cu paharul de palinca la intrare :cheers: ...fine with me :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa vin de vineri! ;) de ajuns...pot ajunge oricand, nu de alta dar fac 45 de minute pana acolo! :D

 

apoi maestre,ne vedem noi doi acolo vineri mai devreme si punem tara la cale :unsure: ....da-mi te rog pe PM numarul tau de telefon sa ne putem intelege calumea ce si cum. :polite:

Mesaj completat

am o rugaminte catre cei care vin de vineri.....nu imi lasati va rog unu sau altu numere de telefon pe PM?ca nu mi-ar prinde rau.sanatate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand o sa ai numarul meu de telefon :polite:

 

Incepem sa stabilim un loc de plecare(eu propun Biker's Otopeni - cu rezervorul plin, sau daca nu, se poate alimenta si la benzinaria de langa) si ora de plecare(eu pot la orice ora) pentru plecarea de vineri? Care, la ce ora scapa de la servici sau cine isi ia zi libera vineri sa mergem dis de dimineata, pe racoare? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa plec mai devreme de la munca vineri....DAAR... nu reusesc sa ajung mai repede de ora 16 la biker's otopeni

In curand o sa ai numarul meu de telefon :polite:

 

Incepem sa stabilim un loc de plecare(eu propun Biker's Otopeni - cu rezervorul plin, sau daca nu, se poate alimenta si la benzinaria de langa) si ora de plecare(eu pot la orice ora) pentru plecarea de vineri? Care, la ce ora scapa de la servici sau cine isi ia zi libera vineri sa mergem dis de dimineata, pe racoare? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma vii si tu de vineri? :unsure:

Daca altii nu se anunta mai devreme de ora respectiva, atunci facem grup la ora 16.00, Biker's Otopeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' pe la 18 nu se poate face cumva un grup ?

Eu consider ca este prea tarziu, si avand toata ziua libera, eu, sa mai plec si la lasarea serii e prea de tot. Daca se face grup la 16.00 sau mai devreme voi pleca atunci. Daca nu plec de unul singur la 12.00-13.00 si ma intalnesc acolo cu George, va asteptam veseli cu ceva sticle goale si unele pline pentru voi :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca este prea tarziu, si avand toata ziua libera, eu, sa mai plec si la lasarea serii e prea de tot. Daca se face grup la 16.00 sau mai devreme voi pleca atunci. Daca nu plec de unul singur la 12.00-13.00 si ma intalnesc acolo cu George, va asteptam veseli cu ceva sticle goale si unele pline pentru voi :crack:

 

sticle pline pt toata lumea.... :unsure: ...si voie buna.....eu mi-am facut toate aranajamentele si voi pleca,de unu singur,la ora 10.00 din baia mare.si am 380km pana la brasov.asta,in ritm babesc,inseamna 5 ore cu pauze de cafea si poze.deci,cine e nerabdator sa ajunga acolo,eu voi fi acolo..gata de party :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da la 17:00 nu se poate, ca sa fie intre 16 si 18? 16 e un pic prea devreme pt mine dar 18 e cam tarziu, so ce ziceti de 17 la otopeni in bikers? noi suntem inca trei care plecam de vineri deci ne-am aduna cate ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred c-o sa zic pass la trippul asta din motive de chit de lant. m-am intors cam epuizat fizic si financiar de la greci dar a meritat. have fun in caz ca nu ne mai vedem pana atunci si sa beti si pt mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Georgicaaaa...nu te mai vaita "ca femeile" ca ai 380 de km pana la BV! ;)))) e 'eftin, de vara! :D hai cu tzuica aia!

 

nu ma vait..ma laud :crack: ....palincomicina o astept sa vina pe marti :unsure: ......`eftin nu e,dar ce conteaza? :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici

...prognoza pe week-end la Brasov.... :huh: ....cica Vineri va fi un pic cam ploaie.... :rolleyes: .....

 

@Cristigh : Ai mei s-au razgandit cu privire la cazarea la cort. Am rezervat eu direct niste casute pentru ei asa ca avansul pentru cort pica. Mai vorbim Joi la Constitutiei. Eu am sa ajung pe la si jumate ca trebuie sa o iau si pe nevasta-mea....

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi ne vedem toti inainte de plecare. eu trebuie sa dau totii banii de avans inapoi la toata lumea pt ca cei de la camping nu au vrut sa fac transfer bancar :huh:

Aici

...prognoza pe week-end la Brasov.... :huh: ....cica Vineri va fi un pic cam ploaie.... :rolleyes: .....

 

@Cristigh : Ai mei s-au razgandit cu privire la cazarea la cort. Am rezervat eu direct niste casute pentru ei asa ca avansul pentru cort pica. Mai vorbim Joi la Constitutiei. Eu am sa ajung pe la si jumate ca trebuie sa o iau si pe nevasta-mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...