Sari la conținut

INTRUNIREA HORNETISTILOR 7-8-9 AUGUST


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 140
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai e simplu, am sunat la ei si am insistat sa le trimit bani pt rezervare....mi-au zis ca nu e nevoie. ca am 5 casutze rezervate pe numele meu. oricum, o sa sun azi, sau maine sa confirm.

Si cum a ramas cu rezervarea casutelor? Avem surprize si facem uz de corturile celor care vor avea? :rolleyes:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e simplu, am sunat la ei si am insistat sa le trimit bani pt rezervare....mi-au zis ca nu e nevoie. ca am 5 casutze rezervate pe numele meu. oricum, o sa sun azi, sau maine sa confirm.

Acum mi-a trecut prin cap....eu nu i-am zis omului de acolo ca sunt cu grupul moto....poate le dadea pe toate mai grupate ........daca suni tu zii si de cele doua rezervate pe Sorin Bogdan....poate se rezolva asa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar fi indicat. Sa specificati ca sunteti cu intalnirea de motociclisti, ca sa ne grupeze si nu imprastiati prin camping. Eventual pentru cei care si-au facut rezervarile individual, sa revina cu un telefon si sa mentioneze acest lucru.

 

Si cei care vin la cort, ar fi bine sa anunte cu un telefon in camping, ca sa stie cei de acolo cum sa se organizeze. Poate ne dau o zona in care corturile se pot pune langa casute.

 

Hai ca maine e vineri si suntem acolo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum a ramas cu rezervarea casutelor? Avem surprize si facem uz de corturile celor care vor avea? :rolleyes:

 

sau daca ploua prea tare facem noi cei cu corturi uz de casutele voastre :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar fi indicat. Sa specificati ca sunteti cu intalnirea de motociclisti, ca sa ne grupeze si nu imprastiati prin camping. Eventual pentru cei care si-au facut rezervarile individual, sa revina cu un telefon si sa mentioneze acest lucru.

 

Si cei care vin la cort, ar fi bine sa anunte cu un telefon in camping, ca sa stie cei de acolo cum sa se organizeze. Poate ne dau o zona in care corturile se pot pune langa casute.

 

Hai ca maine e vineri si suntem acolo :rolleyes:

 

Da, ai dreptate.....Am sa sun si eu azi sa vad daca pot face ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca ploua prea tare facem noi cei cu corturi uz de casutele voastre :rolleyes:

Sau asa, desi doar vineri zice meteo ca ar ploua, deci avem drumul racoros. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietena mea vine cu masina , o sa plece pe la 17-18 din bucuresti, vineri.

Daca vreti vreunu' sa va lasiti sotia/prietena in masina ca sa nu le udati pe motor pana acolo, anuntati-ma. (0722 57 47 94)

Editat de darkbay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau asa, desi doar vineri zice meteo ca ar ploua, deci avem drumul racoros. :huh:

 

las` ca e mai bine pt mine macar..ca sunt full leather si nu o sa ma coc in costum:D...........

 

people.........INTREBARE:care veniti singur si stati la casuta de vineri pana duminica....nu ma pot lipi la casutza cu careva???sa nu duc cortu si restu minunilor cu mine?ca poate mai si ploua si parca as sta inauntru........daca se poate cu careva,nu raman dator :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms, e de retinut.

prietena mea vine cu masina , o sa plece pe la 17-18 din bucuresti, vineri.

Daca vreti vreunu' sa va lasiti sotia/prietena in masina ca sa nu le udati pe motor pana acolo, anuntati-ma. (0722 57 47 94)

pt cine ajunge de vineri...inceracati sa dati o tura in zona.....sa cautati un loc pt facut un foc de tabara...de prefeart langa un rau. am inteles ca poienile din zona sunt retrocedate si nu e voie sa se faca focul, ca ar patrula jandarmi.... poate gasim totusi ceva klumea, eu stiu cateva locuri dar sunt in busteni sau predeal.... e de preferat sa fie aproape de camping sa putem sa consumam alcoooooool totusi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las` ca e mai bine pt mine macar..ca sunt full leather si nu o sa ma coc in costum:D...........

 

people.........INTREBARE:care veniti singur si stati la casuta de vineri pana duminica....nu ma pot lipi la casutza cu careva???sa nu duc cortu si restu minunilor cu mine?ca poate mai si ploua si parca as sta inauntru........daca se poate cu careva,nu raman dator :rolleyes:

Sorry man, eu sunt cu prietena :huh:

Cine vine singur si il vrea pe George? Suna putin a matrimoniale, stiu :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Georgeleeeee...eu am apartament matrimonial....singur! :huh: deci...te pot gazdui! :lol:

 

ohoooooooooo......m-am scos!!!!....si uite cum agentia de matrimoniale hornetzica,functioneaza!!! :huh: ...mane,maine ne auzim la un telefon atunci.multzaaaam... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci cum ramane cu casutele daca n-au primit avans? sunam fiecare sa rezervam? ca noi am imprumutat cortul weekendul asta si n-as vrea sa ma trezesc ca dorm prin ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dude, citeste te rog de sus in jos :huh:

am rezervat eu pt cei care mi-au dat avans pt casutze pe numele meu 5 bucati. so, sunteti acoperiti....iar pt returnarea banilor, joi la constitutiei.

atunci cum ramane cu casutele daca n-au primit avans? sunam fiecare sa rezervam? ca noi am imprumutat cortul weekendul asta si n-as vrea sa ma trezesc ca dorm prin ploaie.

PS: am vb cu cei de la dirste acum. pt cei care vin de vineri pt astea 5 casutze rezervate.... vor intreba de rezervarea pe numele cristian gheorghe. daca aveti probleme cu ei, imi dati un tel la 0726676355 ( se va verifica numarul de tel cu cel trecut in baza lor de date :rolleyes: )

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dude, citeste te rog de sus in jos :lol:

am rezervat eu pt cei care mi-au dat avans pt casutze pe numele meu 5 bucati. so, sunteti acoperiti....iar pt returnarea banilor, joi la constitutiei.

 

PS: am vb cu cei de la dirste acum. pt cei care vin de vineri pt astea 5 casutze rezervate.... vor intreba de rezervarea pe numele cristian gheorghe. daca aveti probleme cu ei, imi dati un tel la 0726676355 ( se va verifica numarul de tel cu cel trecut in baza lor de date :huh: )

 

daca avem probleme cu ei.......le dam un shot te palinca da maramu` :D ..si le vine cheful si uita de toate problemele :rolleyes: ........2 days to go homies!!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa ajung si eu pe acolo ..doar de vineri pe sambata ca duminica ar trebui sa plec la mare.sa vad daca am unde sa las motorul pana ma intorc

Mesaj completat

posibil sa ajung si eu pe acolo ..doar de vineri pe sambata ca duminica ar trebui sa plec la mare.sa vad daca am unde sa las motorul pana ma intorc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prognoza meteo nu este chiar roz! :)( Oricum...dca sambata este soare...care merge pe Cheia??? :P

 

http://www.vremea-meteo.com/prognoza/vreme...rl=RO009|Brasov

 

deci...vreme buna sambata!!! :laugh: ....cheia,cheia,cheia,cheia....... :rock: ........vineri daca ploua,ne "plouam" si noi ficatii si rinichii cu palinca si alte cele......final countdown:2 to go :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

se mai pot rezerva doua casute pentru sambata seara? Din pacate nu putem pleca decat sambata dimineata si o sa mergem prin Campulung.

o sa incerc sa vin joi (la Casa Poporului am inteles bine, pe platou in fata?)

 

o zi buna

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prognoza meteo nu este chiar roz! :laugh:( Oricum...dca sambata este soare...care merge pe Cheia??? :rock:

Eu vin pe Cheia, dinspre Bucuresti, vineri :wacko:

Vremea va fi buna sambata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin pe Cheia, dinspre Bucuresti, vineri :wacko:

Vremea va fi buna sambata...

 

deci trisezi? :) ..sau mai bine zis,faci un shakedown inainte de super-speciala de sambata......SS hornet on saturday,only on eurosport :rock:

 

sa nu fiu total offtopic din nou:care din cei prezenti,si care stau pana duminica,isi mai permit zile de concediu in continuare? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...