Sari la conținut

Vulcanisti din toata tara - Unitiva!


godeatgod
 Share

Postări Recomandate

vroc_mchw.png

 

In spiritul intalnirilor "Meetcha halfway" adica

 

Hai sa ne intalnim undeva la mijloc sa bem o bere

 

 

 

propun data de 28.08.2010 undeva pe la mijlocul tarii, adica Brasov, Sibiu, mai multe detalii pe masura ce se maturizeaza ideea

 

 

Primul rand de bere il dau eu

post-16169-1272221871_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru initiativa, chiar vroiam sa propun si eu acest lucru cand am vazut intrunirea posesorilor de shadow . Eu 90% o sa vin ! Sper sa ne strangem cat mai multi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... Sibiu suna bine, cred ca e oarecum la mijloc pt toti. Ma bag in combinatie dar cu niste precizari: sa nu fie in iulie/august ca degeaba, nu pot veni. In rest cam in orice week-end sunt disponibil.

 

L.E. Acum am citit ce scrie pe afis si sunt sanse 10% sa fiu in tara in week-endul ala...

Editat de morpheus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati mai mult, atat mai bine.

 

Pe cei care vor sa vina neaparat dar le este imposibil in data propusa de mine, ii rog sa vina cu sugestii, si supunem la vot, ca sa para ca avem un proces democratic.

 

Interesul comun e sa ne intalnim, sa ne cunoastem (majoritatea ne stim deja de pe la intalniri) si sa ne simtim bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu siguranta...imi convine si data si zona, ramane sa se stabileasca locatia exacta si voi raspunde prezent...:peace:

Editat de danpos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ramane intalnire de doar o zi?...sau ramanem peste noapte si campam ? Mai exista Campingul din Dumbrava Sibiului?

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ramane intalnire de doar o zi?...sau ramanem peste noapte si campam ? Mai exista Campingul din Dumbrava Sibiului?

pai eu zic ca ar trebui sa ramanem peste noapte. bem o bere doua 3 dupa aia nu mai numeri, unde pleci la drum?

plus ca eu cred ca ar fi altii car vin de la 2-3sute km. senzatia e cam nasoala sa ii vezi pe colegi ca pleaca

Editat de anf_andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine :cheers: , Noi..vrem sa facem o excurie pe Transfagarasan, dupa care sa ajungem la Sibiu, deci ne-ar prinde bine sa prindem cel putin o zi de odihna in Sibiu inaite de intoarcerea spre Bucuresti.

Mesaj completat

gata...s-au terminat Vulcanisti din Romania :( ..doar 9 suntem ???

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eu unul vin, poate chiar mai multi.

 

Propuneri pentru locatia de intalnire ?

 

Un bar/restaurant/pensiune in sibiu sau imediata apropiere, usor de gasit si pentru cei care nu cunosc sibiul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu astazi m-am intors in Rom. Daca imi rezolv problemele la motor pana la intalnire, o sa vin . Intr-o proportie destul de mare o sa vina si Danpos si inca un prieten shadow-ist, mare fan de vulcan-uri :baldy:

Mesaj completat

http://www.hihostels-romania.ro/hostels_Th...stel_22_ro.html

 

Hostel ieftin in Sibiu

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea sa ne intalnim pe Transfagarasan , nu neaparat in Sibiu .

M-am uitat pe Google Earth si arata frumusel si Raul Sadului, insa din ce vad din poze drumul este cu pietris.

 

Deci..cum ramane? Lasati si voi niste nr de telefon, in caz ca ratam, intalziem la punctul de intalnire .

 

al meu ... 0766718613

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...