Sari la conținut

Tot Bulgaria 1 Mai


Postări Recomandate

ba voi aveti un fix cu bulgaria asta!

e adevarat au investit mai mult ca noi in litoralul lor - si asta mai mult strainii da nu chiar asa

in primul rand pretul cu care se lauda tot topicul lu matei ala fanatic bulgaria nu e chiar asa - a fost negociat se cunosteau unu de acolo cu unu' de-ai nostri oricum noi pt renumitul garaj cu telecomanda am dat 6 eu pe noapte piscina era impracticabile oricum(doar prea beat sa fii) iar in sezon sa fim sinceri e de cateva ori mai scump

pt cineva care iese pt prima data din tara i se pare intr-adevar raiul pe pamant daca vrea ca motociclist sa doarma numai la hoteluri de 3-4 stele ...cu civilizatie si mai zice ala pe-acolo...

iar pt matei ala muta-te gogule in bulgaria ca in romania sunt prea multi nesimtiti pt un finut ca tine!

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum e mai bine in bulgaria decat la mamaia

:D :rock: :rock: :rock: :moto: :P :P :lol:

super-topic!!!!

 

ar trebui s-o mai luati si spre vest sa vedeti cum paleste Bulgaria! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :rock: :rock: :rock: :moto: :P :P :lol:

super-topic!!!!

 

ar trebui s-o mai luati si spre vest sa vedeti cum paleste Bulgaria! :lol:

Eu nu am fost niciodata la mare in Bulgaria , dar am traversat-o de 2 ori si am ramas cu o impresie groaznica . Este un spatiu inutil , de culoare gri , intre Romania si Grecia. Daca nu ar exista ne-am putea face mai usor concediile la mare in Gr. , iar ei ar putea veni iarna la ski...pacat.

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost niciodata la mare in Bulgaria , dar am traversat-o de 2 ori si am ramas cu o impresie groaznica . Este un spatiu inutil , de culoare gri , intre Romania si Grecia. Daca nu ar exista ne-am putea face mai usor concediile la mare in Gr. , iar ei ar putea veni iarna la ski...pacat.

total gresit! de ce?

 

1)la bulgari se schiaza ceva mai bine ca la noi.. nu trebuie grecii sa vina pana aici la coada noastra si la marlanii care se baga in fata pe la telescaun.. se simte cineva?

 

2) la bulgari si super zone pt iubitorii de extrem.. catarare.. plaje abrupte..plaje goale..

 

3) nu confundati bulgaria aia de la 1 mai plina de romani cu bulgaria obisnuita de sezon. diferenta este considerabila.

 

orice s-ar zice, litoralul romanesc scartaie, este plin de mizerie iar preturile sunt la nivel de monte carlo pe orice terasa de cacao din mamaia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi se pare mie interesant este ca toate parerile astea nationalisto-antibulgaresti vin de la unii care nu au calcat in viata lor pe acolo...

iaca am fost si io in Bulgaria in weekend-ul asta si sincer mi-a placut... am trecut prin Bulgaria, destinatia era Grecia.

1. Relieful mi s-a parut extraordinar, au munti superbi, mai ales in zona Sofiei si dupa cum mergi pe E79... spre Serres in Grecia..

2. Drumurile sunt bune, dar din pacate nu au indicatoare mai deloc, habar nu ai incotro mergi... am balacarit un pic pana am nimerit Sofia plecand de la Vidin.

3. Orasele mi s-au parut la fel de obosite ca si la noi, cu blocuri gri, comuniste... vai de mama lor...

4. Sofia sucks, nothing special...sau nu am vazut eu bine, pe langa Budapesta... sau Bucuresti, nu se compara...

5. Preturile sunt mai mici decat la noi si la cehi, tigari cu 1e pachetu :bounce:

poze:

post-7046-1179245323_thumb.jpg

post-7046-1179245340_thumb.jpg

post-7046-1179245369_thumb.jpg

post-7046-1179245435_thumb.jpg

post-7046-1179245610_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...