1. poate nu mai mancam litere shi reushim sa scriem cum trebuie
2. la magazinele piaggio pentru ca ei sunt importatorii in romania!!!!
aici potzi sa-i contactezi: http://www.piaggio.ro/contact.htm
numarul shi talonul "e" pe vine
deocamdata se plimba prin bucureshti intre diferitzi salariatzi ai firmei cargus!!! am reushit sa-le reprez la unu dintre ei shi maine le am acasa!!!!
po sa casc!!!
aio grija sa se prelungeasca cercetarea penala iar in septembrie cand intra in vigoare se aplica principiul legii penale mai favorabile, adica legea noua!!! :cheers:
am deschis de curand un topic aici intitulat: scutere noi in romania
intra pe siteurile respective shi afli mai multe detalii despre ceea ce cautzi tu!