Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. e motorul tau, nu pot eu sa-tz spun cu cat sa-l vinzi!!! daca reusheshti sa-l vizi cu 1.000 euro, e ok!!! dar cred ca e prea mare pretzul!!! nu s-a vandut niciodata un ij la mana a doua cu pretzul asta! uite aici o lista cu jupiteruri de vanzare: http://www.bikeshop.ro/src.php?Producator_...amp;act=results daca iei 500 de euro pe el, e bine!!! parerea mea
  2. bine ca a aflat omu de intentziile voastre!!1 o sa lege cainii de ea de acum inc-olo!!!
  3. shtiu ca am vazut unele asemanatoare in topicul dedicat pozelor de acolo
  4. ia uita-te la profilu meu sa vezi ce motoare am shi dup-aia sa-mi vorbeshti de struguri ca sa nu te mai chinui, itzi spun eu ca am inclusiv un jupiter
  5. hai sa bem!!! ------------------------ e plin netu de informatzii despre modelul asta s-a inventat
  6. in bucureshti!!! da un PM userului cpm shi afli detalii!!!
  7. ce mishto!! ai putea sa specifici de unde sunt pozele :lol: daca sunt de la intrunirea de la sf gheorghe, vezi ca exista deja un topic in care se pun pozele de acolo
  8. bravo!!! acu doar minte itzi mai trebe!!! sa speram ca o ai!!!
  9. asfalt uscat!!! shi drum fara peripetzii nedorite!!!
  10. louis, da-s scumpe du-o la un strungar la indreptat shi daca observi urme de crapatura, baga o sudura shi se rezolva
  11. pretzurile astea erau pretzurile lui cristi tunaru de acu 2 ani omu nu intra pe net ca sa aiba ce sa actualizeze cand avea demo nipru a avut rabdarea ca intr-una din vizetele lui pe acolo sa aiba rabdarea sa noteze pretzurile astea. cine vrea o piesa il suna direct pe tunaru sa afle pretzu!!!
  12. petrom a fost cumparata de omw pe la casele lor p-acolo scrie : petrom membra a grupului omw sau asha ceva
  13. PETROM SHI OMW AU ACEEASHI benzina!!!
  14. broblem nu mai da scanteie deloc!!!!
  15. mersi! l-ai gasit undeva in romania pe stoc??? ca am incercat la cateva firme care au k&n shi nu aduc asha ceva decat la comanda!
  16. bre, completeaza profilul ala, sa shtim de unde eshti etc.
  17. o shtim de mult p-asta!!! ---------------------- s-o stapaneshti sanatos !!! :crack:
  18. sony route planner il gaseshti pe dc++ :crack: 2 variante de drum: pe de-a dreptu: 219 km sau prin cheia: 228 km
  19. in jur de 33.000 bucatzi in 4 luni!!! ishi permit oamenii!!!!
×
×
  • Creează nouă...