-
Număr conținut
5.401 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de dead_man_walking
-
de ce nu shi-ar lua o vitezana de 125 cmc??? nu are nici o legatura stattutul de incepator shi chopperele!!! eu m-am dat cu majoritatea motoarelor prietenilor inainte sa-mi iau shadowul!!! shi mi-am luat chopper :cheers: (cruiser)
-
Vreau Sa Ajung Cu Ea Acasa
topic a răspuns lui dead_man_walking în necstlevelul Poze & Filme - Arhive 2005 - 2013
ai grija de tine shi de ea shi sa ne auzim sanatoshi!!! -
daca politzia le permite, asta se intampla!!! am am spus-o: daca ar amenda serios vro 2-3, sa-i vezi cum poarta casca!!!! sa speram ca e bine!
-
a scris mau data greshit! e pt 9.06. am modificat!!! daca munceshti duminica e pacat!!! io cred ca vin cu galerie!!!
-
Cursa Scutere 50cc Pe Circuitul Amkart
topic a răspuns lui dead_man_walking în mauul Discutii generale
i'm in!!! :cheers: trece-ma pe lista!!! -
Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...
topic a răspuns lui dead_man_walking în aliasul Discutii generale
unde ai vazut tu casca omologata de RAR, ca-s curios :cheers: -
Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...
topic a răspuns lui dead_man_walking în aliasul Discutii generale
e luat!!! cum etrusco e luat de noi!!! :cheers: ar fi criminal sa vei vro 20 de scutere amestecate printre vitezane!!! off topic: in etrusco putetzi veni shi daca tot vretzi sa va stabilitzi un loc de intalnire, poate alegetzi ceva original!!! sa fie locul vostru!!! -
sper ca glumeshti!!! :crack: e o frumusetze de motor shi tu o jigneshti asemuind-o cu joe!!!
-
Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...
topic a răspuns lui dead_man_walking în aliasul Discutii generale
scuze, dar nu m-am putut abtzine!!! -
vin shi io cand va udatzi motoarele reciproc :D beau de la doi!!! a mea e in lucru ca unii nu au curajul shi nebunia sa se duca sa munceasca in germania!!! bravo georgica!!! el a gasit-o acolo, e altceva, eu am cumparat-o adusa deja in tzara!!! aripa fatza e nou noutza ( proaspat tichinigita shi vopsita ) ca era varza la iarna vopsesc totul: cadrul negru restul vishiniu sau ce culoare are ea acu, ca in talon scrie roshu shi, de asemenea, cromam tot ce se poate da jos de pe ea, ca e cam urat cromul actula ca bou de fost proprietar german nu a mers deloc cu ea in ultimii 6 ani shi a tzinut-o in ploaie, soare etc. on topic de ce sa fiu gelos ca am aparat foto bengos
-
ar fi o idee :cheers: mai ales ca brashovul l-am ratat ca nu aveam lantz la moto, iar la constantza nu ajung ( probleme de familie unii se casatoresc )
-
trebuia decalarat ca pushtanu era pe scuter, pentru ca intervenea raspunderea parintzilor in cazu asta shi aveau mai multe belele decat reparatzia loganului!!!!
-
Cursa Scutere 50cc Pe Circuitul Amkart
topic a răspuns lui dead_man_walking în mauul Discutii generale
atzi stabilit cheltuielile/om??? -
shi crezi ca sfaturile bune se prind de pielea blackului??? on topic: frumos motorashu shi super bine intretzinut de fosta proprietara!!! straluceshte!
-
shi la echilibru lu georgica pe shadow ca ai plecat pe 7 benzi
-
a scos-o nenea la plimbare shi a shi venit sa se laude :crack: se inserase afara asta dupa ce aparatu meu foto a stat la el vro 2 saptamani pana a gasit unghiurile potrivite pt a fotografia shadowul pentru a fi pus pe forum tre lucrat la tobele alea!!!
-
pacat de motor!!! bine ca ai scapat intreg!!! sunt cateva strazi in bucureshti care au cedeaza trecerea, dar niciodata shoferii nu se asigura!!! am scapat prima oara shi de atunci sunt cu ochii in patru cand trec pe langa ele!!!
-
Inc-un Ij Resuscitat Shi In Curand Pe Shosele!
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Motocicleta mea
se vinde fara a apuca prea multzi km pe la mine la fel s-a intamplat shi cu cei 2 proprietari de dinaintea mea /index.php?...c=51010&hl= -
cand mi-am luat eu jupiter, m-a injurat kombat juma de zi inainte sa se apuce de reparat la el deci planeta!!!
-
cateva sute de mii!!!!! pentru kitul de lantz pe care-l iau de la louis ( DID ) dau max. 500 ron kitul de lantz din oferta intermotorcycles romania e mai bine de dublu, iar la manopera au pretzuri foarte mari!!! eu am pus ulei recomandat in cartea tehnica a modelului meu de shadow!!! omu nu o fi shtiut ca uleiul de mashina shi uleiul de motor au proprietatzi diferite shi s-a orientat dar dupa 10w40!!!
-
daca reusheshte sa prelungeasca cercetarea penala pana intra in aplicare noul cod rutier scapa cu fatza curata!!! iar cu un avocat descurcaretz o sa fie sanctzionat cu un numar de ani cu suspendare, iar cand intervine noul cod rutier cere reabilitarea shi cazierul dispare!!! daca imi aduc io aminte bine de acu vro 5 an de prin facultate
-
aparatu meu foto, caci cu el a facut pozele, are photoshop integrat!!!
-
nu pot sa ajung azi acolo, dar sunt de acord cu ce stabilitzi shi daca nu punetzi cursa intr-un weekend in care e vro intrunire, vin shi eu
-
tremurai de emotzie daca am fi putut ieri sa luam pulsul circuitului, poate ne-am fi bagat la cursa, da asha fara sa mergi niciodata shi sa te prezintzi in timp ce altzii au mai mers, scad dramatic shansele, mai ales ca li se permite celor cu tobe modificate sa concureze
-
West Romanian Bike Week 2006
topic a răspuns lui dead_man_walking în organizatorul Evenimente, excursii
daca era cineva curios, intreba!!!! ----------------------------------- in sfarshit se publica nishte reguli de bun simtz care se aplica participantzilor la intrunire!!! in cazul in care nu se respecta, sper ca se vor aplica sanctziunile promise!!! daca am bani/timp, apar shi eu!!! poate mai conving nishte daci :)
