Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. dead_man_walking

    Alternativa La Hr3

    e mult de munca!!! ideal ar fi sa-l modifici treptat astfel incat sa nu fii nevoit sa-l bagi in garaj o perioada indelungata fara posibilitatea de a te plimba cu el!!! eu o sa strang bani pentru un kit shi pana atunci ma dau cu shadowul, care momentan nu merge!!!
  2. foarte mishto!!! vezi ca potzi sa iei ani frumoshi la "facultate"!!! da te scapa parintzii!!! D: normal ca nu potzi sa ai permis la varsta ta scuteru e bun :lol:
  3. ceva mai mare shi alt gen de moto!!! huooooooooooo
  4. dead_man_walking

    Sunt Nervos

    fii serios, omule!!! le-ai pus la grupul chopperishtilor!!! potzi sa pui poze cu choppere pana itzi umpli spatziul alocat pe server asha ceva o sa vreau shi eu daca o sa am bani vreodata @lupalb: mai eshti nervos, nene!!!
  5. bine ca eshti tu ok, dar experientza nu se masoara in anii de cand ai luat categoria!!!!
  6. sunt mai multe firme care vand scutere care sunt omologate ca moped la RAR nu numai gopop!!! nu arunca banii pe prostii!!!
  7. intra aici ca ei comercializeaza scutere kymco shi intreaba-i http://www.motomania.ro/
  8. du-te repede shi monteza nosu' ca sa fii sigur ca o prinzi!!! acu ca a venit vacantza nu mai plimbi motorul de pe washington pana la dorobantzi ca sa-l pui in fatza liceului???
  9. nu am avut timp ca mergeam prea repede era pe banda intai shi se blocase in trafic io pe a treia, culoar liber printre mashini daca o mai vad o sa-l cer special pentru tine
  10. shi mau are scuter!! o shti el la ce se refera!!! :crack:
  11. cod penal: Aplicarea legii penale mai favorabile Art. 6. - (1) În cazul în care de la săvârsirea infractiunii până la judecarea definitivă a cauzei au intervenit una sau mai multe legi penale, se aplică legea cea mai favorabilă.
  12. am vazut o domnishoara blonda azi pe la romana!!! avea shi casca!!! :cheers:
  13. dead_man_walking

    Casin

    poate rad io de tine cu kilometri mei :crack: shi unde scrie ca a scapat ala???
  14. dead_man_walking

    Sunt Nervos

    tu eshti mare cotizant la benzinarii cu jeepu
  15. dead_man_walking

    Casin

    yeah right!!! ai stat tu sa faci repede o statistica!!!! catzi kilometri ai la activ?
  16. baga un anuntz shi aici, poate ai noroc: /index.php?...c=49309&hl=
  17. daca citeai mai atent topicul gaseai raspuns la intrebarea ta :cheers: io zic sa reiei fiecare reply de la inceput shi o sa afli :crack:
  18. dead_man_walking

    Casin

    sunt cu zecile, nu doar 10-15!!! e o minune cand vezi un scuterist/mopedist cu casca!!! de la firmlele de curierat doar aia imbracatzi in galben poarta casca!!! shi motociclishti sunt multzi, dar marea majoritate se imbraca catde cat adecvat!!! shi sunt destui care au echipament complet!
  19. baga-te la cursa open!!! cred ca or sa te primeasca, mai ales ca tu tre sa schimbi vitezele shi pierzi timp pretzios
  20. ce bataie!!! parintzii inconshtientzi le cumpara jucarelele, ca nu au pushtanii bani la 15 ani!!! shi ar trebui sa plateasca pt asta!!! ( parintzii)
  21. dead_man_walking

    Casin

    e vorba de viatza voastra aici ,nu de a mea!!! shi de cazut, cazi sigur!!! nu trebuie sa fie neaparat din vina ta!!!
  22. parca spuneai ca participi shi tu la cursa???
×
×
  • Creează nouă...