Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. eu am vazut una singura pana acum prin zona marasheshti!!! shi ma plimb mult!
  2. ma mir ca te-ai putut abtzine atat!!! o ai de aproape o luna shi abia acu ai pus topic de laudat sa ne duca mult shi bine
  3. frumos!!! face shadowul fatza??? deshi nu cred!!!
  4. bah tu te-ai intors "in the building" cu chef de cearta!!!!
  5. prefer old school shi unde e rezervoru la asta? sau e doar show bike? palmares bunicel: Hot Bike Kentucky Super Show 1st Place Louisville Easy Rider 2nd Best of show Columbus Invitational Easy Rider 1st Place Radical R&B Supercycle Show 2nd Best of show The Rat's Hole Daytona 4th Place Radical 18th Donnie Smith Invitational 1st Best of show Pro Class Sturgis Metzeler Show 1st Best of show
  6. l-a luat pt el!!! cica ii ofera o anumita destinctzie!!!
  7. da cum reusheshti sa intri cu motorul in gara de nord??? ( daca vrei sa faci asta in bucureshti )
  8. de ce nu te-ai dus in camping cu RATB-ul vostru nu mai aveai probleme cu recuperatul mobrei!!!
  9. daca ai noroc, nu-l intalneshti in aia 15 km pana la festival
  10. asta cu: "pacasac de pe net" ar trebui sa i-o treaca in buletin!!! man, da totushi nu ai putut sa-tzi iei liber zilele astea?
  11. unii stau mai mult p-acasa decat in camping :cheers: shi pun poze pe net normaL CA PACASAC ARE FATZA LUI sta in campin shi se distreaza
  12. ras e asta: sau asta: sau asta: recomand un oftalmolog
  13. mersi! incearca babeshte daca nu ai carte pui ulei cate putzin pana ajunge pe joja la nivelul care trebuie! sau iei legatura cu darian ca el se lauda ca are manual
  14. avetzi crija ca dupa cheia shi pana in brashov majoiritatea curbelor au pitrish la geru pe jos!!! am fost noi saptamana trecuta!!!
  15. doar daca nu ai ce pierde, nu te speria ideea, ca oasele se sudeaza la loc
  16. :D prima onda :rose: nu a doua
  17. conteaza la acceleratzie!!! shansele nu mai sunt egale!!! :D
  18. venim shi noi sa ajutam!!! mortzii mamii lor de shoferi cretini! io am luat 2 trante anu asta din cauza lor, bine ca au fost cu scuteru shi io nu am patzit nica! a scris skywalker ca era cu onda ------------------------ @dli sanatate nene!!!
  19. mielu are blana groasa din cartea de biologie din clasa a 5-a
  20. o fost spart acu e ca nou!!! da cu shina ce ai avut???
  21. vin shi eu cu ludixul daca se amana cu o saptamana! sambata seara sunt la o nunta shi duminica nu o sa fiu in stare de nimic intrebare: ciprian lucrezi duminica sera dupa cursa, ca in caz de doamne fereshte imi trebuie scuterul luni dimineatza!!!!
  22. daca nu gaseshti, ma uit eu in baza de date a firmei la care lucrez shi-tzi spun ce magazine sunt in oradea care se aprovizioneaza cu produse ferodo shi te duci la unu din ele shi faci comanda in 2-3 zile ajung la tine placutzele
×
×
  • Creează nouă...