Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba' io am auzit ca a cam depasit aiurea si nu a vazut ca iesea o masina din parcare careia i s-a cedat trecere de catre celelalte masini. Cu alte cuvinte, depasiti doar cand sunteti siguri ca nu sunt si alte obstacole inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi crezt ca`i GHOST si o vrut sa vada si el cum ii la 300 intre masini numa ca so intamplat ce so intamplat nu fiecare`i Ghost .... trebe operat la picior:( nasol

 

insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca cititi stirea de pe bihon, sa va uitati si la parerile si comentariile cititorilor. Eu am ramas socat.

Ex: bine a facut ca l-a lovit, idiotii de motociclisti nu stiu sa conduca...etc etc etc

Mentalitate de c***t .

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar.... dar uite de ce suntem si noi judecati asa.. pt ca tzaranu din romania pe langa ca desconsidera motociclistul in general, daca mai e si fara permis si cu motoru neinmatriculat... clar ca nu o sa ne respecte multii.Mai ales incuiatii astia de fred si barney care nu stiu altceva.Oricum cei care nu au carnet si umbla asa si-o cauta cu lumanarea, mai ales ca e un trafic de cacao in oras.Macar sa stea acasa sau sa merga super prudent.. cu atat mai mult pentru ca nu are carnet, trebuie sa mergi prudent pentru ca si daca e el vinovat, in momentu cand nu ai carnet si savarsesti accidentul automat ai si tu vina.Eu ii zic selectie naturala.Insanatosire grabnica la baiat.. bine ca nu avea pasager

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si din cauza astora care conduc fara permis si merg ca nebunii in trafic cu scuterele si mai sunt dastia ca nu s`au urcat in viata lor pe motor nici macar sa stea pe el cer cate o tura si ala cum ii om bun ii da si fac tot felu de accidente si au si ceilalti motociclisti de suferit din cazua unor inconstienti si habarnisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si din cauza astora care conduc fara permis si merg ca nebunii in trafic cu scuterele si mai sunt dastia ca nu s`au urcat in viata lor pe motor nici macar sa stea pe el cer cate o tura si ala cum ii om bun ii da si fac tot felu de accidente si au si ceilalti motociclisti de suferit din cazua unor inconstienti si habarnisti

:smoke: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM CITIT SI EU COMENTARIILE LA ARTICOL exista o prostie in tara asta da doamne sa fie cat mai multi motociclisti ca numai asa se vor obisnuii soferii cu noi

cand ii auzi pe aia ca s-au uitat in oglinda ma apuca toti dracii poate se uita sa vada daca le sta freza bine sau daca mai au ruj in nici un caz nu le pasa nici daca vad ceva

am patit-o personal semnalizez ca depasesc si respectivul trage de volan spre mine sa mor de nervi nu alta

implicativa in campania anti accidente si sper sa se vada rezultate :agree:

cat despre cei fara permis....nu are rost

Editat de ticokle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai!Ce cauta ala pe strazi fara motocicleta inmatriculata ,si mai ales permis???

Cica mentalitate de cacao,sincer iti zic,TU apreciezi genu` de "motociclisti " care circula asa?

Cinste tie.Eu i-as castra pe multi...

P.S.-Sa nu ne dam mai prosti decat suntem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-17074-1187857967_thumb.jpg post-17074-1187857984_thumb.jpg

Se intampla daca n-ai echipament... Serghei de pe forum a avut azi un mic incident cu un scuter, din cauza unei "masinute" care rula pe interzis cu o vitezuca destul de mare... Serghei l-o ferit, da' era sa ia si casa cu el... :agree: A avut noroc tipu', putea iesi mai sifonat. Asa ca MARE grija.

 

LE: Data nu e concludenta... aparat nashpa. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-17074-1187857967_thumb.jpg post-17074-1187857984_thumb.jpg

Se intampla daca n-ai echipament... Serghei de pe forum a avut azi un mic incident cu un scuter, din cauza unei "masinute" care rula pe interzis cu o vitezuca destul de mare... Serghei l-o ferit, da' era sa ia si casa cu el... :smoke: A avut noroc tipu', putea iesi mai sifonat. Asa ca MARE grija.

 

LE: Data nu e concludenta... aparat nashpa. :ok:

caz fericit...dar ala cu masina nu a "patzit" nimik ?nu l-ati ajtat sa mearga tot pe interzis? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca cititi stirea de pe bihon, sa va uitati si la parerile si comentariile cititorilor. Eu am ramas socat.

Ex: bine a facut ca l-a lovit, idiotii de motociclisti nu stiu sa conduca...etc etc etc

Mentalitate de c***t .

:P

 

Să Âştii că Âşi angajații de la Inform Media fac posturi (pun lemne pe foc) ca site-ul lor să fie mai vizitat.

Mă refer aici la posturi de prost gust.

Patronul (de sifon) austriac pune mare accent pe on-line.

Iar angajații fac Âşi ei Âşmecherii să atragă mai mulți vizitatori.

:agree: :smoke: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să Âştii că Âşi angajații de la Inform Media fac posturi (pun lemne pe foc) ca site-ul lor să fie mai vizitat.

Mă refer aici la posturi de prost gust.

Patronul (de sifon) austriac pune mare accent pe on-line.

Iar angajații fac Âşi ei Âşmecherii să atragă mai mulți vizitatori.

:agree: :smoke: :ok:

Normal... asta se stie. Oricum e un site de cacao.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-17074-1187857967_thumb.jpg post-17074-1187857984_thumb.jpg

Se intampla daca n-ai echipament... Serghei de pe forum a avut azi un mic incident cu un scuter, din cauza unei "masinute" care rula pe interzis cu o vitezuca destul de mare... Serghei l-o ferit, da' era sa ia si casa cu el... :smoke: A avut noroc tipu', putea iesi mai sifonat. Asa ca MARE grija.

 

LE: Data nu e concludenta... aparat nashpa. :ok:

 

nesimtitul ala din din duba , nici macar nu a oprit , nu ca nu m-ar fi vazut in oglinzi :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nesimtitul ala din din duba , nici macar nu a oprit , nu ca nu m-ar fi vazut in oglinzi :agree:

[/quote

 

si n-ai gasit o piatra prin zona sa ii fi "indoit" un pic luneta?

ca sigur se oprea

 

insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol.

 

Sincer nu sunt mirat de loc că suntem priviți ca niÂşte criminali.

 

ÂŞi la noi, unii după ora 23-24 se trezesc Âşă facă liniuțe pe ÂŞtefan cel Mare. Probabil lucrează Âşi ei în trei schimburi.

Sunt destule drumuri în afara oraÂşului dar probabil acolo "spectacolul" nu este savurat de concetățenii noÂştri care se culcă la ora respectivă Âşi probabil lucrează în ziua următoare.

Am Âşi eu un vecin cu un RF600 cu toba fără filtru care se simte în formă după ora 22.

 

Mă deranjează nespus de mult faptul că din cauza unor vitezomani (zmei cum zic unii), sunt aruncat Âşi eu într-o oală cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol.

 

Sincer nu sunt mirat de loc că suntem priviți ca niÂşte criminali.

 

ÂŞi la noi, unii după ora 23-24 se trezesc Âşă facă liniuțe pe ÂŞtefan cel Mare. Probabil lucrează Âşi ei în trei schimburi.

Sunt destule drumuri în afara oraÂşului dar probabil acolo "spectacolul" nu este savurat de concetățenii noÂştri care se culcă la ora respectivă Âşi probabil lucrează în ziua următoare.

Am Âşi eu un vecin cu un RF600 cu toba fără filtru care se simte în formă după ora 22.

 

Mă deranjează nespus de mult faptul că din cauza unor vitezomani (zmei cum zic unii), sunt aruncat Âşi eu într-o oală cu ei.

Esti, suntem.... asta e! Din cauza unei uscaturi se generalizeaza la nivel de comunitate, caci asta suntem pana la urma. EDUCATIE! Aste trebuie facut, si nu e prea tarziu niciodata. In sensul asta ne-am intalnit aseara, chiar daca n-am reusit sa facem mare lucru, dar macar se incearca ceva in sensul asta... E bine ca avem sprijinul Politiei si ar trebuia sa profitam de treaba asta poate reusim totusi o sensibilizare cat de cat a tuturor participantilor la trafic, nu doar a "conservarilor".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de p mea.....

http://www.protv.ro/stiri/social/o-femeie-...recerea-de.html

 

:agree: :smoke: :ok:

 

nu ma mir ca suntem judecati

 

 

Dumnezeule, uite cum ne facem reclama proasta. Din pacate din cauza unora ca baiatul acesta suntem catalogati toti ca si niste inconstienti, criminali etc cum spunea o domnisoara intr-un comentariu ca ne-ar pune la zid asa gandesc toti aproape despre noi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeule, uite cum ne facem reclama proasta. Din pacate din cauza unora ca baiatul acesta suntem catalogati toti ca si niste inconstienti, criminali etc cum spunea o domnisoara intr-un comentariu ca ne-ar pune la zid asa gandesc toti aproape despre noi. :smoke:

:agree:

Da, si cel mai mare pacat ca imbecili de acest gen (fie ei pe motor sau in masina), omor oameni nevinovati...

Si deseori imi e frica pe sosele ca odata ...

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...