Sari la conținut

SONDAJ: CARE INTALNIRE A FOST CEA MAI FAINA?


Dan R
 Share

Care intalnire de anul trecut (2003) v-a placut cel mai mult ?  

168 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

La Cluj si la Brasov m-am simtit cel mai bine.

La Brasov a fost foarte frumos. Locatia super, linistit, puncte de plecare spre orice parte. Plus drumuri bune >> in afara Brasovului.

Anul trecut, la Bucuresti mi-a placut cel mai mult. Parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Anul asta am reusit sa ajung la Bacau,Brasov,Timisoara ,Sibiu si Snagov.Dintre toate cel mai mult mi-a placut Brasovul...mare distractie mare...si la Snagov mi-a placut...si Bacaul desi am fost cu mana de gat...Cat despre Timisoara si Sibiu- cel mai tare a fost drumul;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ati facut ca Toplita apare cu 43% si Brasovul doar cu 21%!!! Da-o naibii de treaba!! Si asta tinand cont ca la Brasov au aparut cateva sute de motoare de prin toata tara si la Toplita nici cateva zeci! Sa fim realisti, o fi fost super intrunirea dar o intrunire extraordinara este asa si datorita celor care participa efectiv!! Si eu am dat o petrcere super la care nu a venit nimeni dar a fost absolut dementiala.. Pe cuvant!!

:)

Fara suparare..

 

Dupa mine Brasovul a fost pe primul loc clar si asta in primul si-n primul rand datorita locatiei (atat pe harta cat si cea locala..) care a permis atatea.., a doua Snagovul si la urma Sibiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ati facut ca Toplita apare cu 43% si Brasovul doar cu 21%!!! Da-o naibii de treaba!! Si asta tinand cont ca la Brasov au aparut cateva sute de motoare de prin toata tara si la Toplita nici cateva zeci! Sa fim realisti, o fi fost super intrunirea dar o intrunire extraordinara este asa si datorita celor care participa efectiv!! Si eu am dat o petrcere super la care nu a venit nimeni dar a fost absolut dementiala.. Pe cuvant!!

:)

Fara suparare..

 

Dupa mine Brasovul a fost pe primul loc clar si asta in primul si-n primul rand datorita locatiei (atat pe harta cat si cea locala..) care a permis atatea.., a doua Snagovul si la urma Sibiul.

Sa-ti explic: Angel of Route 66(6) s-a inregistrat ieri cu 37 de utilizatori si s-a votat.

 

I-am suspendat vreo 26 de utilizatori dar mi-e lene sa ii caut si pe ceilalti. Am corectat si voturile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresit foarte gresit nu sia facut nimeni mai multe usere, problema e ca au intrat multi din toplita care au participat la intalnirea si le-a placut si au votat, dar binenteles voi nu puteti intelege ca noi aici in oras nu avem decat 4 IP 4 servere la care sunt 120 oameni conectati.

 

Asa ca ai dreptate la tine apare ca e de pe aceleasi IP dar asta nu mi se pare corect sa stergi voturile oamenilor.

 

Oricum nu e primadata cand se intampla asta.

 

mersi oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARFAAAAAAA

ba, nasol sa fi tembel, da si mai nasol sa trimbitezi asta cit poti si pe toate caile posibile.

si cu bube-n cap si cu nasu sus, combinatie tipic romaneasca...

 

asteptam cu interes procesul pe care au zis baietii ca-l intenteaza pentru publicarea emailurilor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

adresele cu 192.168.x.y nu prea trebuiau listate ca nu sunt adrese rutabile

 

citez:

 

Exista trei game de drese care au fost rezervate de IANA pentru acest scop:

 

O singura retea din Clasa A: 10.*.*.*

16 clase B: de la 172.16 pana la 172.31

256 clase C: de la 192.168.0 pana la 192.168.255

 

Orice organizatie poate utiliza orice adrese in aceste game fara nici un fel de autorizare. Totusi, deoarece aceste adrese nu sunt unice global, ele nu pot fi referite de gazde din alte organizatii si nu sunt definite nici unui ruter extern. Ruterele din retele care nu utilizeaza adrese private, in particular acele operate de ISP-uri (Internet service providers), vor filtra tacit toate informatiile privind aceste adrese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice organizatie poate utiliza orice adrese in aceste game fara nici un fel de autorizare. Totusi, deoarece aceste adrese nu sunt unice global, ele nu pot fi referite de gazde din alte organizatii si nu sunt definite nici unui ruter extern. Ruterele din retele care nu utilizeaza adrese private, in particular acele operate de ISP-uri (Internet service providers), vor filtra tacit toate informatiile privind aceste adrese.

 

 

Baiazide, ce vrusesi vere de zisesi acilea? Adicalea sa nu folosim cumva adresele in vreun scop rau?

Hai mai oameni, vor si ei sa fie macar bagati in seama, daca nu votati. Bine ca sunt creativi si pot face si din astea. Ma mira cum de nu voteaza nimeni Targu-Secuiesc; desi n-am inteles nimic din ce vorbeau acolo m-am distrat de minune (Servus PEPE, cel mai tare cascador!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

:( Dupa parerea noastra intilnirea de la Sibiu ne-a placut pentru admosfera creata de muzica buna , de faptul ca am ajuns si la Paltinis , dar cea care ne-a placut cel mai tare din punct de vedere organizatoric a fost , fara sa flatez pe nimeni , cea de la Bucuresti , iar pentru peisaj si pentru curatenia desavirsita si pentru faptul ca era aproape de multe puncte turistice , sa nu uitam de Valea Prahovei de Risnov si altele , a fost Brasovul. :) :) :) :)

Sa auzim numai de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Brasov a fost rupere... astept cu nerabdare Constantza, unde suspectez ca va fi dementza pura... cel putin parada din Mamaia pana la Vama ar trebui super-pozata si super-filmata... hai sa ne vedem cu bine la mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Constanta de ce nu exista? Chiar asa domnilor, chiar daca nu v-a placut, trebuia sa o introduceti si sa o voteze lumea. Daca iesea cea mai "proasta" aveam mai multe motive in plus ca la anu' s-o facem mai interesanta. Noi credem insa, conform sondajele proprii, ca majoritatea celor care au venit la intrunirea de la mare s-au simtit excelent si vor veni si la anu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu sigurantza acesta este un sondaj privind intilnirile de anul trecut, de aceea nu este nici Constanta si nici Ploiestiul.

Probabil ca se va face un sondaj similar si pentru intilnirile de anul asta banuiesc atunci cind se va termina sezonul poate, nu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...