Sari la conținut

Impresii SNAGOV


Lupu
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca nu am dispus de finantele necesare deplasarii si participarii la intrunirea de la Snagov, va rog eu mucho sa spuneti si voi cum a fost (cat mai detaliat posibil) si daca are cineva niste poze sa posteze... cu atat mai bine!

Cu multumiri anticipate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Snagov?  :laugh:

Eu m-am simtit superbine. Si nu vad de ce nu m-as fi simtit. A fost tovarasi? A fost. A fost micii la pret ok? A fost. A fost berea la pret ok? A fost si aia. A fost bine!

Nu stiu de ce naiba nu reusesc sa incarc pozele, din pacate.

:blbl: Daca tie ti se pare pret ok 30.000 pt un pahar de bere apoasa, atunci.... :banana:

 

Din punctul meu de vedere a fost ceva distractie , chiar si cu balaceala aia in noroi. Dar aici sunt un pic subiectiv (deh, suflet de endurist :kick: ),plus ca noi am fost un grup maaaare de oameni care se cunosteau bine, pusi pe distractie.

Baietii de la Pro-Bike nu au nici o vina ca a plouat...pe cei din tara ii inteleg ca nu au mai venit (le-am simtit lipsa iesenilor, de pilda), dar avand in vedere ca in mai multe judete au fost inundatii care au blocat circulatia... Dar cei din Bucuresti nu au nici o scuza :baldy: anyway, poate e mai bine ca motociclistii de duminica si de vreme cu soare au stat acasa , noi oricum ne-am distrat.

Din pacate, intrunirea nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor iar organizarea a fost ceva mai slaba decat anul trecut, dar baietii macar s-au straduit si aporeciez asta.

Preturile la bere--> oricum ne asteptam la asa ceva si am venit cu baxurile de bere din dotare

Din partea comerciala au lipsit multi, dar tot m-am ales si eu cu un cauciuc si o camera, necesitati urgente...

 

 

Ar mai fi de povestit, dar ii mai las si pe altii

 

Cred ca la momentul de fata am putea trage linie si sa facem un sondaj sa vedem la care intrunire ne-am simtit mai bine...chiar sunt curios .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost vina organizatorilor ca a plouat.

 

In rest totul a fost OK. Cine a stiut sa se distreze... s-a distrat.

 

Ploaia a avut totusi efecte:

- putzini motociclisti

- burnout pe noroi

- la concert totzi stateau sub prelate

- totzi erau muratzi si cam ofticatzi

... totusi noroiul a fost distractiv in panta :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai pierdut mare lucru... Vremea de cacao a redus cu mult numarul participantilor la care se astepta toata lumea, si nici organizarea n-a prea stralucit. Cateva galeti de nisip ar fi fost bune pe rampa unde indraznetii isi culcau motoarele fara sa vrea sa o faca. Naspa cu mancatul prin ploaie, da'cine a vrut sa-si faca de cap... si-a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah..mie mi-a placut la Snagov ...am intalnit si cunoscuti care au venit doar la parada din Bucuresti... :baldy: multi s-au speriat de ploaie si aceia nu s-au distrat..ceilalti :blbl: :banana: ne-am simtit bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: Daca tie ti se pare pret ok 30.000 pt un pahar de bere apoasa, atunci.... :banana:

 

:baldy: Atat era paharu'? Eu ma refer la 40.000 sticla de tuborg royal export. mi s-a parut ok! Oricum, si eu am venit aprovizionat cu o sticla de vischi da' care a murit repede...saraca!

Mi-a placut si namoleala. Eu am venit cu conserva. Trist a fost ptr. baietii de la spalatoria de masini a doua zi! Citez: "Ce-ai facut, frate, ai fost la pescuit si ai cazut cu masina in balta?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Atat era paharu'? Eu ma refer la 40.000 sticla de tuborg royal export. mi s-a parut ok! Oricum, si eu am venit aprovizionat cu o sticla de vischi da' care a murit repede...saraca!

Mi-a placut si namoleala. Eu am venit cu conserva. Trist a fost ptr. baietii de la spalatoria de masini a doua zi! Citez: "Ce-ai facut, frate, ai fost la pescuit si ai cazut cu masina in balta?"

Metre, la intalnire m-am uitat dupa unu' cu trabuc in gura dar cred ca trabucu' era mascat de sticla de vischi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ploaia a fost de vina, dar organizarea a cam lasat de dorit. Ma refer aici la faptul ca nu s-a respectat mai deloc programul de pe pliante. In fine, rau nu a fost caci au venit in general "haite", si normal ca in "haita" te simti bine chiar daca ploua. Concertele au fost OK. Preturile :baldy: micii erau la pret bun, dar paharul de bere 30 000!!! :banana: Eu am zis ca nu e adevarat.

Eu m-am simtit bine. Probleme pe drum nu au fost, in afara de faptul ca am incurcat drumul :laugh: :D :kick: . Ma uitam pe harta si localitatile care trebuiau sa fie pe partea stanga erau pe dreapta. :D :blbl: M-am lamurit pana la urma. In final am incurcat Snagovii :blbl:

Da' v-am gasit intr-un tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

alooooooooooooo ce aveti toti???? a fost prima mea intrunire la care am fost , plus ca a fost ziua mea pe 27 august , si voi va plangeti de ploaie ??? nu se poate ... Da' de tipu' ala cu tricou pe care sria alex nu isi aminteste nimeni? cum a ingropat zx-10 ruuu pana la ax? EU ZIC CA A FOST DISTRACTIE PT CINE A STIUT SA SE DISTREZE as putea sa ma plang si eu ca eram ud pana la piele si adidasi ''uzi'' ... si tot asa ! sper numai sa pt veni si la anu' cu motoru' personal :blbl: si cu permis de conducere........ sigur o sa ''gadil'' putin acceleratia , asa cum a facut un tip de la ROADHOGS , ca tot i-am tinut nipru cand il tura pe iarba :banana: ca sa nu mai zic de adinel si hayabusa lui ..... am facut juma' de film cu motoru' ala

A FOST FRUMOS ( pt prima mea intrunire.....)

si_totusi_hayabusa_for_life...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thank you very much for all the info!

Eu nu ma felicit ca am lipsit, chit ca au fost pareri contra...

La anu' o sa fiu sigur! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, vorba ceea, am venit eu, care nu aveam motor pe vremea aia,(dar au lipsit destui bucuresteni cunoscuti care aveau motoarele lor); m-o luat Mielu' pe Kawa si am venit la Snagov, sa ne muram si noi ce dreq. berea cam scumpa, dar micii si whiskey-ul au mers la suflet.

Nici nu stiam unde am sa dorm, dar m-au gazduit niste rumani cu suflete mari in cort la ei (vai si ce "feeling" sa dormi cu casca in cap, fara izopren si toate cele, dar infofolit in geaca si tot tacamul.. :banana: )

 

a fost fain, ce mai, organizare super ok zic eu, la concerte (cel putin la Iris ne-am balacit un pic in mocirloase, de abia am scos noroiul dupa cisme timp de 4 zile)...:blbl:

 

la anu' sper sa avem vreme frumoasa.

 

P.S. damn, nici anu asta nu am participat la parada, 'tu-i gura ma-sii de scarbici...

 

bafta si minuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...