Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ASA DECI !!!! TZIE ITZI PLACE THE HARD WAY.... PE USCAT!!! :kiss: :rolleyes: :moto:

Nu am incercat sa stiu daca imi place sau nu,insa daca vo-i afla vreodata,am sa-ti spun,ca pari interesat :bow:

Chiar man...Poate reusesti sa-mi faci o vizita,sa mergem la o vulcanizare...Ma oftic rau ca nu pot sa ma dau macar prin cartier pana-i fac i.t.p. si asicurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Bine ai venit in grupul nostru!

 

Mi-am facut insfarsit motorul,m-am dat putin cu el,dar cred ca am pana pe fata :moto: Oricum,macar m-am racorit :bow: Dupa ce fac asigurare si i.t.p. ies iar cu el...Pana atunci plang pe langa el.

 

sincer!!!!!! EU nu mai rezist!!!!!!!! :kiss:

Nu stiu cum de mai poti sa stai cu trotineta si sa nu fie "folosibila" atat timp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vin eu si o tractez vinerea asta, daca nu merge.

Nu se poate, domne, asa ceva!!!!!!!

Tu plangi????????

Eu incep sa cred ca ce-am vazut nici nu e motor...cred ca era un afish ca ala cu peugeot-ul....

fir-ar sa fie!!!!!

Baieti!!!! Va rog!!! Vineri ii extragem motorul lui puppy..de unde si l-o mai fi bagat acum... cu pana sau fara pana....

Se fac 2 ani de cand am motorul si el nimic....

Imposibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

 

Hai, o zi buna si sa se faca odata asfaltul asta uscat!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand geaca Dainese, model Barcelona 2008. Impermeabila (din materiale destepte ce reflecta caldura, google it) 5 buzunare, interior detasabil, protectii cot, umar. Bonus o protectie spate. A fost purtata un sfarsit de sezon (cam 5 iesiri doar pe asfalt). Poza e cu titlu de informare . Pt pretentiosi, google the mother fucking jacket. Pret 180 E, neg ca orice in viata asta.

p.s. Motivul vanzarii: imi iau sanie ca asa nu se mai poate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer!!!!!! EU nu mai rezist!!!!!!!! :angry:

Nu stiu cum de mai poti sa stai cu trotineta si sa nu fie "folosibila" atat timp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vin eu si o tractez vinerea asta, daca nu merge.

Nu se poate, domne, asa ceva!!!!!!!

Tu plangi????????

Eu incep sa cred ca ce-am vazut nici nu e motor...cred ca era un afish ca ala cu peugeot-ul....

fir-ar sa fie!!!!!

Baieti!!!! Va rog!!! Vineri ii extragem motorul lui puppy..de unde si l-o mai fi bagat acum... cu pana sau fara pana....

Se fac 2 ani de cand am motorul si el nimic....

Imposibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryfire:

 

Hai, o zi buna si sa se faca odata asfaltul asta uscat!!!!!

Adevarul e,ca nu am fost la nici o plimbare cu tine vara trecuta...Oricum,asta nu inseamna ca nu am fost :lol: Sper ca rezolv asigurarea,i.t.p. ul si pana si sa-mi umflu si roata spate,pana se face cald :baldy: Chiar vreau sa vad cat de tare fuge suzy a ta :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io zic sa mergem sambata peste Pupila si sa-i reparam naibii motorul !!!!!!! dupa care isi face i.t.p.-ul de urgenta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinerea asta iar muncesc , dar daca va intindeti peste ora 22 ma bag si io . oricum trec in fiecare seara pe la Mc de 1 sapt ce mai ce mai conteaza 1 in plus :angry:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 la mc la trafic greu. eu iar chiulesc :angry:

 

lucas, unde stai pe sebastian?

 

Zona sebastian, chiar pe linia lui 32, cam la 150 de m de intersectia calea rahovei cu calea ferentari...inspre piata rahova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zona sebastian, chiar pe linia lui 32, cam la 150 de m de intersectia calea rahovei cu calea ferentari...inspre piata rahova

Al tau e gsx legat de stalp?

 

Eu sunt pieton :angry: Mai am de facut asigurare,i.t.p.,si mai am si pana :angryfire:

deci putem veni si pietini pana una alta?

 

in calitate de pietoni pardon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al tau e gsx legat de stalp?

Eu am un Bandit 650 GSF albastru legat de stalp

 

deci putem veni si pietini pana una alta?

 

in calitate de pietoni pardon

 

Eu o sa vin direct de la scarbici cu "Printesa"....s-ar futea sa ajung mai devreme de 7 ... abia astept sa cunosc gasca care a terorizat mac-ul :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...