Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

am sa ajung ..problema este alta si am zis sa nu mai deschid alt topic ..aseara am iesit la o mica plimbare cu inca un prieten care este un pic ,cam greu am luat o groapa si acum imi curge ulei din amortizor dreapta fata ceva sfaturi ce sa intamplat imi poate spune careva???

 

scz pt off topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut mi-ar face placere sa vin dar nu se poate , maine sunt la ocna (munca)si ies pe la 23:30

 

 

Spune-ne unde e ocna si venim la tine sa mancam ceva bun. :cheers:

 

Pana la urma cine vine azi si unde? La McD?

 

 

later edit: @zodiac: iti multumim pentru corectura dar nu simtea nimeni nevoia acestei interventii. Oricum, felicitari pentru job-ul din bruxelles. Nu stiu de ce ai mentionat acest lucru. Nu are legatura cu topicul si oricum stie deja tot forumul. Ai reamintit acest lucru in toate ultimele 20 de posturi ale tale.

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa ajung ..problema este alta si am zis sa nu mai deschid alt topic ..aseara am iesit la o mica plimbare cu inca un prieten care este un pic ,cam greu am luat o groapa si acum imi curge ulei din amortizor dreapta fata ceva sfaturi ce sa intamplat imi poate spune careva???

 

scz pt off topic

 

atat timp cat doar lacrimeaza esti ok.daca intr-adevar curge atunci rezerva-ti vreo 2 ore si du-te la cineva,undeva si schimba-ti semeringurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia prezentati-va voi aici ca sa facem un refresh la nume.....

eu e ala cu consumu' mare si care urla la semafoare.... FreaK - 0720.448.123

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forte tare frate in sfarsit ......numai rachetari in rahova :jump: macar s-a mers frumos in oras 40-50 kmh :) ca in afara intrebati-l pe prietenul nostru cu cbr 600 :P :)

si mai zic o data de dragu lu freak...Orlando -Transalp 0724272526

p.s tare faza cu ''alarma'' care nu se dadea jos nici la oprirea de tzigare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@a_deea .....sarut mana vecina am citit prea tarziu topicul ca faceam cinste cu un papanas :)) .

ma-m dat si eu un pic aseara pe la 23:30 prin cartier dar prefer zona viilor e soseaua misto (lata ,fara gropi distante mai mari intre semafoare :P) ).......si ca sa sustin miscarea ma prezintsi eu

JOHN - 0766237559

fetelor acu' sa nu incepeti cu mesaje fierbinti ca o sa dorm noaptea pe la usa :)) ( sau tel de amenintare ca deastea deja primesc ) care este de la sect. 4 ca in loc sa plimbe Hayabusa citeste almanahe si topicurile oamenilor ..........da lasa -o ma' ca merge asa !!!!!!

 

 

--- Mesaj completat în 23 Feb 2008 10:16 -------------
P.S. BANDIT 400

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forte tare frate in sfarsit ......numai rachetari in rahova :jump: macar s-a mers frumos in oras 40-50 kmh :) ca in afara intrebati-l pe prietenul nostru cu cbr 600 :P :)

si mai zic o data de dragu lu freak...Orlando -Transalp 0724272526

p.s tare faza cu ''alarma'' care nu se dadea jos nici la oprirea de tzigare :D

stateam bine si puteam sa fumez si asa...de ce sa ma mai dau jos domnu' "briza"? :haha: ^_^

 

@ Freak: Iris- 0748.896.771

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea,eu mai m-am prezentat odata la inceputul topicului,dar nu-i nici o problema ptr.cei ce au venit mai in urma.

 

 

Andreea chiar ca a fost multa lume ieri si poate saptamana viitoare vor veni mai multi,sper sa ajunga si John '' Adolf_ss".Tie ti-a placut atmosfera de ieri Andreea ? ca mie unul mi-a placut,a fost frumos.

 

 

 

@dan_iernie : Dan - 0732.634.765

 

P.S : Kawasaki ZZR 400

post-20127-1203792426_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost bine ca nu ne-am retras direct acasa si ne-am plimbat. Din pacate eu am avut niste probleme cu katana (carburatie, se tot oprea motorul, cand vream sa plec de pe loc imi scadea in turatie...) si a trebuit sa plec mai devreme.

 

Data viitoare trebuie totusi sa ne pregatim putin inainte de plecare.

 

Plimbarile in grup sunt periculoase din urmatoarele considerente>

- se merge la distante mici (iar folosind frana de motor ala din spate nu te vede)

- daca nu se respecta pozitia in grup creste pericolul coliziunilor

- factorul "ma dau mare"

 

Deci, data viitoare ar fi bine sa

-respectam pozitia in coloane

-liderul de coloana nu se depaseste sub nici o forma (lider de coloana este cel care propune destinatia si se presupune ca stie drumul pana acolo FOARTE BINE, inclusiv gropile)

-toti stau pe banda pe care sta liderul de coloana

-pozitia pe banda este de zig-zag (daca cel din fata isi schimba pozitia, te asiguri si te asezi in coloana in functie de noua configuratie)

-cei care nu stapanesc motocicletele pe curba sa anunte lucrul asta dinainte (tipul cu CBR-ul a iesit pe contrasens)

 

 

A, si prezentarea> eu eram cu gsxf-ul 600 (katana), albastru inchis, rezervor alb si pasagera, draagood (la fel si id-ul de Y-mess. (R6, baga un Y-mess)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@draagood....... offtopic ,....pai si ce zice doctorul , carburatoare infundate sau dereglate ca una din astea doua e (cand i-ai spalat ultima oara rezervorul si ai curatat linia de benzina < pt ca se poate remedia si asa nu tr neaparat sa desfaci carb , asta daca nu e asa grav ) .bafta si insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare .. eu cu pedro adika cbr 600 am iesit si ieri ne am plimbat toata ziua si am vazut la unirii cel putin 30 de mobre .. ce nu mi a placaut a fost faptul ca am oprit la semafor la unirii si langa mine sau oprit 2 busa ii salut pe baieti ei se uita un pic ciudat la mine si se apuca sa discute intre ei ..atunci mi am vazut de drum i am zis lu pedro de faza asta si el a zis ca poate cei cu bussa se cred un pic mai presus decat noi asia cu yamaha honda si alte alea de 600:))))

 

ASTAZI SUNT LA PLIMBARE TOATA ZIUA ..

 

Bum_Bum:0724 383 688 :) Y bum_bum1683

Editat de Bum_Bum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

Spune-ne unde e ocna si venim la tine sa mancam ceva bun. :lol:

 

Pana la urma cine vine azi si unde? La McD?

later edit: @zodiac: iti multumim pentru corectura dar nu simtea nimeni nevoia acestei interventii. Oricum, felicitari pentru job-ul din bruxelles. Nu stiu de ce ai mentionat acest lucru. Nu are legatura cu topicul si oricum stie deja tot forumul. Ai reamintit acest lucru in toate ultimele 20 de posturi ale tale.

dear DEEEEAAAA :lol:

MARTi voi veni la autogara RAHOVA sa iau 1 pachet din :) :D ????ghici??? BELGIA da BELGIAAA :haha:

sooo vrei sa ne vedem???? :) ^_^

:jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...