Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci ramine pe vineri la 19 daca nu ploua voi venii si eu sa va cunosc .mai precisnunde se parcheaza mobrele? In incinta mc.donalds?o seara buna si ne auzim pe forum inainte

 

Deci ramine pe vineri la 19 daca nu ploua voi venii si eu sa va cunosc .mai precisnunde se parcheaza mobrele? In incinta mc.donalds?o seara buna si ne auzim pe forum inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am consultat da-l in ma'sa. Ideea era ca ma intorc cu cineva,dar n-a mai putut sa ma ia.

 

Pana la Eroii Revolutiei a fost ok. Acolo la semafor mi-a intrat apa pana in chiloti si s-a terminat distractia. Ma gandeam "ori am facut pe mine, ori a trecut apa prin blugi. hai ca vedem acasa" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre gura de metrou si Mc Donald's. E o florarie acolo, parca...

In fata florariei ne vedem de obicei, intrati din bulevard in parcare McD, apoi din parcare -> florarie.

La cum arata vremea afara: slabe sanse sa vina cineva, dar cine stie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din pacate nu pot ajunge am plecat spre munte... dar oricum nu cred ca va cineva la ce vreme este...oricum sarbatori fericite tuturor si ne vedem vinerea viitoare sa speram ca va fi ok vremea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la manastire in targoviste si apoi am mers in parcul de acolo,a fost foarte frumos azi

Pacat ca n-ai spus, veneam si eu cu soata si copiii (ei in masina) mai ales ca nu mai avea entorsa la picior ca la vulcanii noroiosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ce ii faci de nu poti sa iesi cu ea?revizia dureaza 2 ore cam asa cel mult.......

Motocicleta se afla la mecanic. Schimb lichidele, placutele de frana, monteaza o priza de 12 volti, rezolva o prelingere de lichid de racire si inlocuieste lichidele de la ambreiaj si frana.

Toate acestea le face vineri si luni.....asa ca sambata si duminica, din pacate, nu am calut.

 

aaaa......si am uitat, se verifica rulmenti, se curata/goleste carburatorul, se schimba filtre, se inlocuiesc garnituri(daca e cazul)...si in plus, ulei la grup, etc.

Cred ca nu e nici mult, nici putin.....dar am optat pentru o inspectie amanuntita si pe indelete, pentru ca motocicleta urmeaza sa faca un voiaj de 6500-7000 km si nu as vrea saam surprize.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...