Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

ca tot veni vorba de propuneri: daca e cineva interesat de o iesire pana la Sighisoara, am initiat un topic la sectiunea dedicata iesirilor; maine o sa postez traseul si daca va fi iesire de o zi sau de doua sambata+duminica

Anul asta a plouat nu gluma, vreme si totodata vremuri nu tocmai placute... Sa speram ca va iesi soarele si prin Berceni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ca se pare ca eu duminica o sa am ceva timp liber. Deci, vine cineva cu o propunere de plimbare? Chiar daca nu se concretizeaza, macar sa visez frumos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca se pare ca eu duminica o sa am ceva timp liber. Deci, vine cineva cu o propunere de plimbare? Chiar daca nu se concretizeaza, macar sa visez frumos :D

Daca este vorba de pina in 250 km (dus+intors) ma bag la orice plimbare (adica inclusiv Giurgiu sau BG) , ca altfel depasesc mult 12.000 si revizia o fac abia luni (am programare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal duminica mai pe seara 8-9 asa sunt liber si eu daca vreti sa iesim postati aici ora sau un nr de tel cu cine organizeaza si sunam !

 

Pai tu pe unde ai vrea sa te plimbi duminica pe la 9 seara? Romana-Victoriei???

 

 

 

Contabil,

vad ca te uiti. Vino cu o propunere de traseu. Vedem ce iese :) Pleacam dimineata si venim seara. Ma gandesc la un Targoviste - Rucar - Bran - Paraul-Rece - Predeal - Bucuresti. Pe Cheia am fost acum 3 saptamani.

 

https://goo.gl/maps/GoxkT

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot veni vorba de propuneri: daca e cineva interesat de o iesire pana la Sighisoara, am initiat un topic la sectiunea dedicata iesirilor; maine o sa postez traseul si daca va fi iesire de o zi sau de doua sambata+duminica

Anul asta a plouat nu gluma, vreme si totodata vremuri nu tocmai placute... Sa speram ca va iesi soarele si prin Berceni :)

Nu pot pleca 2 zile de acasa indiferent de notele obtinute la "examene" - nu ma lasa sotia. Si la fiecare iesire oricum complectez o gramada de acte (multa biocratie) ..... un mic exemplu :

» Post actualizat in 24 Jul 2014 19:59

Contabil,

Pleacam dimineata si venim seara. Ma gandesc la un Targoviste - Rucar - Bran - Paraul-Rece - Predeal - Bucuresti. Pe Cheia am fost acum 3 saptamani.

Este mai mult decit perfect ce ai propus, ne vedem cind stabilesti o ora ...... si chiar daca se schimba traseul nu conteaza, totul este sa intre in 1 zi (lumina de preferinta).

cerere-de-iesit-in-oras.pdf

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,

atunci ramane sa mai vorbim maine seara, sau sambata, poate se mai gasesc doritori pe aici. Sunt o gramda de variabile ce pot aparea si influenta treaba....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a ramas in principiu, dupa cum am vb cu metalu', pe duminica. aproximativ traseul postat de el. inca se delibereaza aici
suntem cam 5 care mergem pana acum (eu, contabilu', metalu', plus inca 2)

 

am mai intrebat prin dreapta-stanga, cu inca doua variante de traseu (sighisoara si tg secuiesc). lumea e pe la munci, fie cu alte treburi pt sambata. si eu cu treaba maine, dar daca erau mai multi 'recalculam traseul'

lostheaven, ramai pe sighisoara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-ar fi placut Sighisoara, dar nu ie bani. :(

Vremea cum se anunta pentru duminica? Accu face glume proaste cu furtuni, ploi si alte din astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine a fost uscat :)

La ei nu stiu cum a fost...

 

Ia ziceti, toata lumea acasa, bine? Eu am avut timp si de un film in mall cu ala micu' si un masaj de vreo 10 minute pe scaunele alea de la etaj, din SunPlaza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu `e bune alea` din SunPlaza!!
E mai bun asta al meu de la birou :peace:
post-33250-0-45010600-1406491225_thumb.jpg

 

PS: cine nu crede, il astept la proba: 20 min moca de absolute bliss!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut metal heart scz ca nu am apucat sa iti raspund nu am fost in bucuresti si am crezut ca te referi duminica ca vrei o plimbarica de seara nu una de toata ziua :D oricum data viitoare cand m-ai organizati vin si eu sigur !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ jolinar89 : Noi ne vedem rar, dar cind reusim bagam ceva km - macar cit sa merite efortul de a citi tot ce se scrie pe aici.

 

PS. Nu trebuie sa-ti ceri scuze nimanui ....... doar sa ne intelegi.


» Post actualizat in 27 Jul 2014 21:22


a ziceti, toata lumea acasa, bine?

Toata lumea este ok ..... a fost frumos! S-a mincat si s-au "rezolvat" toate serpentinele.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu am fost cel ciufut de data asta.

Dupa ce ca plecasem cu nervii in pioneze de acasa, piulita aia mi-a dat shut down. La intoarcere cred ca am luat si doua radare fixe pe DN ca eram cu gandul in cu totul alta parte.

 

PS: de acum, cand mai mergem in drumetii, pe langa furtunul de benzina, sa nu uitam sa avem la noi si o trusa completa de scule. Cand zic asta se intelege si un kit de pana si cabluri de curent, just in case :D

 

Apropo, la cat ati ajuns acasa?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...