Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Da mah. Vreau sa-mi iau cross. Sa stiu una si buna. Daca imi rup ceva in mine, macar stiu ca eu l-am rupt, nu un cocalar cu bmw-ul care nu se uita in oglinzi si nu aude nimic ca are manelele la maxim. Vreau un cross sa ma disper :bigstar:

 

Pe de alta parte vreau sa dau harbul meu si sa-mi iau un Suzuki SV 1000 S. Planuri mari.

 

Dar cel mai mult mi-ar placea si prima si a doua varianta combinate :) Si cross si SV. Sa-mi iau un cross sa-i dau o sansa lui klauss sa ma faca si el la o liniuta :blink:

 

Cam cu cati bani sa venim joi? Ceva aproximativ.

 

Si cat vrei pe harbul tau ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niciodata o vitezana nu va avea cuplu de enduro. NEVER EVER. Deci pe distante mici un enduro va fii in fata vitezanei.

 

Este adevarat ca mergeam cu renault si faceam mertzane :bigstar:

 

Cam asa sta problema.

 

--- Mesaj completat în 31 Jul 2007 13:59 -------------

 

Si dupa parerea mea daca vrei sa iti iei asa ceva sa vii sa te dai cu a mea sa vezi cum iti place.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intr-adevar nu vom gasi locuri de cazare eu propun urmatoarea varianta:

 

Ne impartim in doua grupe,prima grupa,adica cei care au cort si vor sa participe la gratar si la focul de tabara va pleca cum s-a stabilit de sambata.

A doua grupa,va pleca duminica dimineata ora 7:00,ii va pescui pe camperi din corturi si vom urca impreuna pe Transfagarasan!

 

Timp va fi suficient,tinand cont ca este duminica,trafic mai putin,si o buna parte din drum se va parcurge pe autostrada :nono:

 

Astept sa va dati si voi cu parerea,ca cel tarziu joi sa fie stabilit! :P

:blink: MDA ....eu am fost la SIGHISOARA !! IERI venii de acolo :bigstar:

vb. joi am citit reply la ce am skris eu inainte sa plec...

:hug: hai ca ne vedem joi !!! JOY DE JOI :wave:

:)

 

--- Mesaj completat în 31 Jul 2007 14:12 -------------

Daca intr-adevar nu vom gasi locuri de cazare eu propun urmatoarea varianta:

 

Ne impartim in doua grupe,prima grupa,adica cei care au cort si vor sa participe la gratar si la focul de tabara va pleca cum s-a stabilit de sambata.

A doua grupa,va pleca duminica dimineata ora 7:00,ii va pescui pe camperi din corturi si vom urca impreuna pe Transfagarasan!

 

Timp va fi suficient,tinand cont ca este duminica,trafic mai putin,si o buna parte din drum se va parcurge pe autostrada :o

 

Astept sa va dati si voi cu parerea,ca cel tarziu joi sa fie stabilit! :rose:

:blink: MDA ....eu am fost la SIGHISOARA !! IERI venii de acolo :)

vb. joi am citit reply la ce am skris eu inainte sa plec...

:hug: hai ca ne vedem joi !!! JOY DE JOI :haha:

:)

post-19463-1185879945_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5000 ne-negociabil :blink:

 

Esti chitros! :)

 

Si cum,daca iti iei Cross,nu mai mergi pe drumuri publice,nu mai dai de cocalari?

 

Eu as zice sa asculti si de sfatul lui Scarabeu! :bigstar:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti chitros! :)

 

Si cum,daca iti iei Cross,nu mai mergi pe drumuri publice,nu mai dai de cocalari?

 

Eu as zice sa asculti si de sfatul lui Scarabeu! :bigstar:

 

normal ca il ascult. Sa imi imprumute 5 min ktm-ul sa vad cum se comporta si daca o sa ma simt ok, ceea ce sigur o sa se intample, imi iau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: S-o fi hotarat careva daca mai merge pe Trans ?

:wave: Sa mai actualizam lista ?

Sau sa stam :) si :bigstar: si sa vedem maine la intalnire ?

 

P.S. Daca ploua ne vedem nu ? (vezi discutii de Hell Biker) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat intalnirea de maine cat si plecarea pe Transfagarasan depinde deocamdata de vreme!

Bineinteles ca ramane stabilit in legatura cu discutia despre hell biker! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:haha:

Atat intalnirea de maine cat si plecarea pe Transfagarasan depinde deocamdata de vreme!

Bineinteles ca ramane stabilit in legatura cu discutia despre hell biker! :blink:

:bigstar: vremea nu sperie pe nimeni..

iar vremurile sa tzina cont de noi si dupa aia de ele :nono: :o :)

ne vedem si vb. :blink: :wave:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,

Treaba sta in felul urmator.

DA se va pleca pe Transfagarasan.

In doua grupe deoarece nu sunt locuri la cabane si nu toata lumea vrea sa doarma la cort.

Prima grupa va pleca sambata dimineata si va dormii peste noapte la cort la cumpana.

A doua grupa va pleca duminica dimineata si va face jonctiunea cu prima grupa la Cumpana, se va merge pe Transfagarasan si retur, dupa care un gratar probabil si acasa.

 

 

Astept propuneri si/sau modificari daca aveti.:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care vor pleca sambata cu cortul sunt rugati sa i-a astazi dupaamiaza legatura cu Klauss sau Misu,iar cei care merg duminica,ma pot contacta pe mine sau Alex(Bandit)! :)

 

Va doresc la toti un weekend placut! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara BERCENARII au facut un gest foarte frumos,de fapt primul de acest gen din istoria noastra tanara! :)

Este vorba de gestul nostru caritabil pentru ajutorul financiar acordat lui Meda,fetita lui hell biker!

 

As vrea sa le multumesc in special lor:2bike, AllexxM, Blue, Just John, kytynel, mmisulicaa, Scarabeu, tilik, ZODIAC.

 

Un gest de apreciat Domnilor,va multumesc si ma simt bine sa ma aflu printre voi! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara BERCENARII au facut un gest foarte frumos,de fapt primul de acest gen din istoria noastra tanara! :wave:

Este vorba de gestul nostru caritabil pentru ajutorul financiar acordat lui Meda,fetita lui hell biker!

 

As vrea sa le multumesc in special lor:2bike, AllexxM, Blue, Just John, kytynel, mmisulicaa, Scarabeu, tilik, ZODIAC.

 

Un gest de apreciat Domnilor,va multumesc si ma simt bine sa ma aflu printre voi! :blink:

Pacat ca n-am fost toti, ar fi insemnat mult, atat pentru George (Hellbiker), cat si pentru noi.. Nu spun ca nu ati vrut sa veniti (e treaba voastra de ce nu ati venit), spun doar ca ar fi fost si mai frumos..

 

Multumim tuturor celor ce au bagat mana in buzunar, inclusiv patronului terasei, care a facut un gest mai frumos chiar decat al nostru!! :bigstar:

 

Sorine, merci mult ca m-ai transportat/suportat!! Tre' sa dau o bere.. :haha:

:)

John

 

PS: Cred ca voi trece si pe la petrecere, s-ar putea chiar sa mai pun ceva la cutie.. Viitorul motor si viitorul echipament al meu nu vor avea enorm de suferit datorita lipsei a inca 50 de lei.. Dar fetita aia merita o viata normala..

 

PPS: Ride safely si distractie placuta calatorilor de weekend!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cu jena va anunt ca nu merg pe Transfagarasan. Prognozele pe care le-am vazut anunta ploi cu fulgere pentru maine si cer innorat pentru duminica.

Pe de alta parte sunt dispus sa platesc pentru pagubele produse.

Cel mai bine sa ne auzim pe el_mexicanu@yahoo.com (mail si mess).

Imi pare rau. :) Sau sunteti de acord cu temerile mele si mergem in alta saptamana sau daca nu ... DISTRACTIE PLACUTA !!! :bigstar:

Nu ma injurati va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu KYTYNEL , e pacat pe un asa drum sa ai parte de ploaie , furtuni si altele. Nu mai ai nici-o satisfactie ca ai avut ceva de admirat. Poate din cauza timpului nu se va putea lua nici masa in natura , si atunci nu cred ca merita efortul. Si mie imi pare rau deoarece chiar ma hotarasem sa mergem si noi dar nu vreau sa ma intorc mai stresat decat sunt. Pentru cei care totusi vor pleca , va urez timp frumos si distractie placuta. :wave: :blink: :bigstar:

 

 

Sa mergeti frumos :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara BERCENARII au facut un gest foarte frumos,de fapt primul de acest gen din istoria noastra tanara! :ok:

Este vorba de gestul nostru caritabil pentru ajutorul financiar acordat lui Meda,fetita lui hell biker!

 

As vrea sa le multumesc in special lor:2bike, AllexxM, Blue, Just John, kytynel, mmisulicaa, Scarabeu, tilik, ZODIAC.

 

Un gest de apreciat Domnilor,va multumesc si ma simt bine sa ma aflu printre voi! :crack:

:ok: tanxxxx

din pacate eu nu am avut bani !!! dar da... am venit any way :burnout:

nu am plecat pe unde se pleca :crack: inca nu am intzeles:CINE CUM CE CIND SI UNDE???

problema cea mare este ca trebuie sa contramandez treaba cu achizitzia de MINSK....hmmmm :) :P

pozeeee si fara CI-MI-TIR :hurt: cine stie cunoaste :crack:

:crack:

post-19463-1186218231_thumb.jpg

post-19463-1186218243_thumb.jpg

post-19463-1186218254_thumb.jpg

post-19463-1186218270_thumb.jpg

post-19463-1186218307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea grupei a doua spre Transfagarasan va fi maine dimineata la ora 7:00 la Mc,locul nostru de intalnire in fiecare joi.Plecarea se va face in functie de starea vremii,daca vremea este neprielnica si nu sunt semne de imbunatatire,nu se mai pleaca,deci,ramaneti acasa! :burnout:

Am adus discutia asupra vremii deoarece s-a tot discutat ca vremea n-ar fi prielnica pentru aceasta calatorie! :P

Vom pleca spre Pitesti,Curtea de Arges,Transfagarasan,dar vom fi dependenti de conditiile meteorologice!Daca nu sunt favorabile vom poposi undeva,vom astepta,si daca nu mai sunt sanse, ne vom intoarce inapoi acasa! :)

 

Ultimele informatii in legatura cu locul de intalnire cu prima grupa(cei plecati astazi),le voi primi diseara,asa ca pentru eventuale intrebari ma putei contacta diseara! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se pleaca in jur de 8 de la mec ma bag si eu sa cunosc bercenarii,o zi buna

 

--- Mesaj completat în 04 Aug 2007 16:49 -------------
daca se pleaca in jur de 8 de la mec ma bag si eu sa cunosc bercenarii,o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...