Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea Bercenarilor are loc de acum inainte vineri, la ora 19:00, la FOSTUL ALUNISULUI. See ya' there!

 

Si poza cu locatia:

post-8378-1196848766_thumb.jpg

 

Salut si bine a-ti venit

 

Vineri - ora 19 - Fostul Alunisului - Aveti poza atasata

 

Plimbarile de weekend deobicei ori se anunta vineri ori se anunta pe forumul nostru www.bercenarii.ro

 

Va asteptam si numai bine

post-15863-1202791767_thumb.jpg

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ca vad ca se strange din nou lumea. O veni primavara sau ce? Bine ati venit...

Ma uitam la ultimele motoare aparute printre noi...frumoase, sa aveti graija de ele.

Va povesteam ca am fost sa iau o motocicleta de la Buzau pentru un prieten..si vreau sa vad ce parere aveti despre situatia lui:

NU are carnet, nici macar B-ul, nu a mai mers pe motor inainte de asta si totusi si-a luat o Honda CBR 600 F, 98 CP. ce ziceti? Eu am mers cu ea si e nervoasa rau...

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 08:58 -------------

adica la mega image pe acolo, nu de alta dar poate vin si eu ,la confratii bercenari :what: pe jos ca mobra nu e...deocamdata

Tu ai reusit isprava cu mobra asta din anunt? Daca da poate ne dai si niste detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte multi care au inceput pe F-uri si inca mai merg pe ele, si-n ziua de azi. Risca mai multe, intr-adevar, dar F-ul inca e vacuta si nu provoaca damage ca alte supersportive deja celebre in rubrica de accidente. O sa se invete pe ea si cine stie, poate va merge chiar foarte bine cu ea, depinde mult de motorashul dintre urechi :kiss:

 

Vineri apar si eu, finally! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa vin si eu vineri dar cred ca o sa vin fara moto pt ca sunt racit cobza din cauza weekend-ului trecut...unde la alunisului?

e un bar?

 

e un restaurant si in functie de cati se anunta, rezervam ori separeul ori cateva mese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca vad ca se strange din nou lumea. O veni primavara sau ce? Bine ati venit...

Ma uitam la ultimele motoare aparute printre noi...frumoase, sa aveti graija de ele.

Va povesteam ca am fost sa iau o motocicleta de la Buzau pentru un prieten..si vreau sa vad ce parere aveti despre situatia lui:

NU are carnet, nici macar B-ul, nu a mai mers pe motor inainte de asta si totusi si-a luat o Honda CBR 600 F, 98 CP. ce ziceti? Eu am mers cu ea si e nervoasa rau...

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 08:58 -------------</small><br/>

Tu ai reusit isprava cu mobra asta din anunt? Daca da poate ne dai si niste detalii...

 

dap in mare parte i se trage de aici: /index.php?...85439&st=40

primul accident... :kiss: apoi am schimbat furca si nu stiu cum dar am reusit sa blochez fata si sa dus taras si eu dupa ea in prea frumosul nostru cartier Bercenica :) Invatatura in a hard way cum sta treaba cu vitezanele... pana sa am fzrul nu am avut decat niste mobre, un minsk si am condus un mz etz 250 apoi hop calare pe caluti si s-a intamplat... Acum va urma un super moto de 125cmc pana reusesc sa strang banii pentru R1. Cat despre cum sa mergeti in oras ,din mica experienta va propun sa lasati gazul ca nu e de joaca , iar echipamentul sa fie full si daca se poate de cea mai buna calitate (mi-am luat cazaturile fara echipament si doare al naibi de tare cand iti scoate pietricele de prin genunchi and shit) Bafta tuturor si un sezonu superb fara incidente negative !

 

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 18:45 -------------

e un restaurant si in functie de cati se anunta, rezervam ori separeul ori cateva mese.

 

Celtic este numele, ca se mai aduna moto si pe acolo ? :lol: sau vb de restaurantul ala de langa fosta cofetarie care acum e mega image, langa CEC? :wink: sper sa fiu prezent daca nu muncesc sau intervine altceva sa va cunosc si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linga mega image, a fost cofetarie pina de curind.Linga posta,mai exact in stinga postei. Nu este frig deoarece stam inauntru,si avem mesele noastre, dar trebuie sa anuntati cind veniti pentru a sti cite locuri sa rezervam. Prevad ca in curind vom inchiria tot localul vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linga mega image, a fost cofetarie pina de curind.Linga posta,mai exact in stinga postei. Nu este frig deoarece stam inauntru,si avem mesele noastre, dar trebuie sa anuntati cind veniti pentru a sti cite locuri sa rezervam. Prevad ca in curind vom inchiria tot localul vineri.

 

 

ar fi ceva :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa plateasca, bre?? :wink:

 

A propos: pentru cei ce nu stiu cum sa ajunga: barul are intrarea in spatele cladirii CEC.. si p-aia nu prea aveti cum s-o ratati.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa plateasca, bre?? :kiss:

 

A propos: pentru cei ce nu stiu cum sa ajunga: barul are intrarea in spatele cladirii CEC.. si p-aia nu prea aveti cum s-o ratati.. :)

Ce voi consuma eu :lol: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap in mare parte i se trage de aici: /index.php?...85439&st=40

primul accident... :kiss: apoi am schimbat furca si nu stiu cum dar am reusit sa blochez fata si sa dus taras si eu dupa ea in prea frumosul nostru cartier Bercenica :) Invatatura in a hard way cum sta treaba cu vitezanele... pana sa am fzrul nu am avut decat niste mobre, un minsk si am condus un mz etz 250 apoi hop calare pe caluti si s-a intamplat... Acum va urma un super moto de 125cmc pana reusesc sa strang banii pentru R1. Cat despre cum sa mergeti in oras ,din mica experienta va propun sa lasati gazul ca nu e de joaca , iar echipamentul sa fie full si daca se poate de cea mai buna calitate (mi-am luat cazaturile fara echipament si doare al naibi de tare cand iti scoate pietricele de prin genunchi and shit) Bafta tuturor si un sezonu superb fara incidente negative !

<small>--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 18:45 -------------</small><br/>

 

Celtic este numele, ca se mai aduna moto si pe acolo ? :lol: sau vb de restaurantul ala de langa fosta cofetarie care acum e mega image, langa CEC? :wink: sper sa fiu prezent daca nu muncesc sau intervine altceva sa va cunosc si eu...

INteresant. Am citit topicul cu accidentul...nasol ce sa zic...si eu am patit-o la fel numai ca aveam vreo 70/h...si care a fost desnodamantul...l-ai executat pe ala? Cum v-ati inteles?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedem cine plateste tot :kiss: :wink:

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 19:09 -------------</small><br/>Ahhhh.....apropos.....era sa uit.......pe motoare sau cu masina????? :)

De regula noii veniti, dar mai facem si exceptii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...