Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

"Clubul de motociclisti" ar trebui sa aiba membrii motociclisti nu pasageri. :cheers:

Primo, inca nu e club, ci doar o mana de prieteni, care impartasesc aceasta pasiune, a motociclismului..

Secundo, fara discriminari!! :hug:

Terzo, pe unde ti-ai ascuns moaca?? nu te-am mai vazut de ceva vreme!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma primiti ma vineri la intrunire? Daca scap cu viata din sedinta, fac tot posibilul sa ajung si eu la un suculetz cu voi. :burnout:

 

 

Apropo, mi se pare crunt un tur al Romaniei cu pasageri. Poate vorbesc prostii dar este ingrozitor de obositor, nu doar pentru pasager cat pentru pilot. My two cents :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru cei neexperimentati e mai greu(Mishu poate sa spuna ce inseamna o excursie mai lunga cu pasager si nu cred ca e chiar asa rau). Acum depinde de toti cum vin (cu sau fara pasager).

 

Eu sa vad cum vin, odata ce imi fac motorul asta nenorocit :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers numai cu pasager la toate drumurile mai importante...si chiar nu vad in asta un impediment...daca pasagerul se comporta OK. Si chiar daca merge pentru prima oara ca pasager in 50 de km se obisnuieste si chiar incepe sa ii si placa...cel putin eu asa am patit.

 

Salutari lui ZOdrac care n-ea cam uitat in ultima vreme...si bine ai revenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu o sa aruncati cu ceva dupa mine, am uitat sa vin la meeting aseara. efectiv am uitat... :)

 

Paste fericit , dragi Bercenari, numai lumina in suflete si cozonaci laser pe masa :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu o sa aruncati cu ceva dupa mine, am uitat sa vin la meeting aseara. efectiv am uitat... :moto:

 

Paste fericit , dragi Bercenari, numai lumina in suflete si cozonaci laser pe masa :wave: :what:

bazaaaa :moto: :ok: :ok: ;)

ce pretzuri BLANA au ASTIA LA iron city

:blbl: :lol: :rock:

adica dupa cautari seculare am descoperit roata.... IRON CITY :D :)

f. tare

sarbatori PASCALE FERICITE... dragi bercenari :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut lume intreresata de plecarea in vama veche de 1 mai

 

strangerea se face incepand de la 8:30 la benzinaria MOL inainte de intrarea pe autostrada.

pana la 8:55 sa fie toate motoarele cu plinul facut, toti echipati, toate bagajele asezate bine.

La 9:00 - 9:05 se pleaca.

Se merge in grup 'zig zag' pe prima banda normal, cu viteza de croaziera constanta 100 km/h.

Prima oprire e la primul complex dupa ce trecem de lehliu, buda - tigari - cafea, se sta cam 10 minute.

A doua oprire e in Megidia langa prima benzinarie, tigari, cafea, daca e nevoie gaz...se sta maxim 15 minute.

A treia oprire e la o benzinarie pe iesirea din Constanta.

 

preconizez ca pe la 1 cel tarziu ajungem in vama.

 

as dori ca cei care vor sa plece la 9 sa anunte cu-n reply.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca o sa vad fete de Bercenari la MOL ...ca nu cunosc pe nimeni...da` ambitios cum sant plec la VAMA....hahaha....deci daca auziti o toba galagioasa rau..pe o Kawa neagra...pls,pls,pls,.....bagatzi-ma si pe mine in seama.....Multam MAXIM!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca locuiti in zona si vreti sa veniti la intalniri,plimbari sunteti bine veniti. Conditia: sa aveti un motor, sa fiti oameni de gasca, sa reusiti sa va integrati in grup. Primul pas este mai greu...curaj. Ce gasiti aici? Tovarasi de drum, de ghidusii,veselie si voie buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de vreun an de zile imi tot spun ca vin la intalnire... Vineri la (ex)cofetaria de pe colt, langa posta? Sau la McDonald's, la Brancoveanu? Si la ce ora.

P.S. Mai vin cu un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar'na, dar la ce ora?

 

 

Intalnirea este vinerea incepand cu orele 19:00 19:30 la restaurantul "LA PROVENCE".

Acesta este situat la Cultural in spate la Mega Image.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea este vinerea incepand cu orele 19:00 19:30 la restaurantul "LA PROVENCE".

Acesta este situat la Cultural in spate la Mega Image.

 

Multzam. Vom fi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...