Sari la conținut

Accident Fara Motociclist (in Parcare)


Vladisto
 Share

Postări Recomandate

O noua vecina, care sta cu chirie la mine in bloc, dar are si o alta locuinta, fiind maritata cu domnul Hassan Faoud (arab), s-a gandit ca lucreaza la o firma de asigurari si are asigurare, deci poate sa mature toate motocicletele de langa bloc cand da cu fundul pentru a intoarce conserva, care-i baiul?

P.S. Motorul trantit pe partea dreapta e un chopper. Trebuie sa-i plateasca un alt ghidon (printre altele). Doar nu e nici o problema, are asigurare, nu? :lol:

Ora 20.30 data 13 iunie 2007.

Editat de Vladisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e tanara soferita aia ? trebuie iertata sau trebuie .... iertata ?

 

daca e batrana.. mai are rotile intregi ,geamuri,etc ?

 

Daca te gandesti la rasplata in functie de varsta... E tanara si dulce, altfel n-o lua arabul (cu care are si copil), dar n-are nimic in cutie (materie cenusie, ceva). Nr. meu de tel. e 0742.007.269 daca vrei sa luam legatura, sa nu stam cu mainile in cruce... :lol:

 

Vii la 19.00 la Arc pentru comemorarea motociclistilor decedati fara sa fie vina lor?

Editat de Vladisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O noua vecina, care sta cu chirie la mine in bloc, dar are si o alta locuinta, fiind maritata cu domnul Hassan Faoud (arab), s-a gandit ca lucreaza la o firma de asigurari si are asigurare, deci poate sa mature toate motocicletele de langa bloc cand da cu fundul pentru a intoarce conserva, care-i baiul?

P.S. Motorul trantit pe partea dreapta e un chopper. Trebuie sa-i plateasca un alt ghidon (printre altele). Doar nu e nici o problema, are asigurare, nu? :lol:

Ora 20.30 data 13 iunie 2007.

 

Ce treaba are faptul ca sta cu chirie ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am inteles nimic din topicul asta :lol: Deci femeia asta sta cu chirie si e maritata cu un arab..asa si??????????Si a dat cu masina intr-un motor parcat..asa si???????Vrei sa strangi gasca acuma sa bati o femeie sau care e rolul topicului tau totusi!?Femeia are casco nu?O sa iti plateasca motorul si gata.... ce te agiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offf!!!!

Cine nu are cont pe forumul vecin (pro-bike) nu-l stie pe Domnu' "Vladisto"...

 

Omul este de treaba si uneori bine intentionat dar are o pasiune fantastica pentru detalii si te baga mai mult in ceata.

 

Cine nu ma crede sa caute topicurile si posturile initiate de el pe forumul concurent.

 

Numai Bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haha. Il stiu pe domnul Vladisto de pe pro-bike...sunt curios care va fi efectul acestuia pe motociclism.ro :lol: Eu cel putin scot un zambet larg de fiecare data cand posteaza :lol:)

 

Cred totusi ca topicul asta trebuie mutat la General.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic s'o omoriti!Si pe arabete!Si omoriti'i si copiii sa nu ramana saracii orfani! :lol:

 

Jihad! Intifada!

Luati o cruce, scrieti-i numele pe ea, data nasterii, ziua de maine, si dupa comemorare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei taci, dar ma distrai!!!! Incepu frumos topicul, pt o secunda, avui impresia ca e un capitol de roman, dar colegii apoi au taiat-o brusc si ce frumos nara initiatorul.

Railor ce sunteti.... nu lasati omul sa isi expuna necenzurat talentul scriitoricesc !

Dar nu ne-a zis ce s-a intamplat cu chopper-ul, traieste? Mai are sanse !! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te gandesti la rasplata in functie de varsta... E tanara si dulce, altfel n-o lua arabul (cu care are si copil), dar n-are nimic in cutie (materie cenusie, ceva). Nr. meu de tel. e 0742.007.269 daca vrei sa luam legatura, sa nu stam cu mainile in cruce... :lol:

 

Vii la 19.00 la Arc pentru comemorarea motociclistilor decedati fara sa fie vina lor?

 

pot sa las si eu .. "motoru" sa mi-l tavaleasca un pic in parcare ?

da ce .. daca e dulce . .numai arabu o poate lua ? ce noi nu o putem lua ? ietete la el . ..

Ce ma ,femeiii ii tb materie cenusie la orizontala ?

daca zici ca e tanara si dulce ..cum sa stai cu mainile incrucisate pe saraca 'emeie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O noua vecina, care sta cu chirie la mine in bloc, dar are si o alta locuinta, fiind maritata cu domnul Hassan Faoud (arab), s-a gandit ca lucreaza la o firma de asigurari si are asigurare, deci poate sa mature toate motocicletele de langa bloc cand da cu fundul pentru a intoarce conserva, care-i baiul?

P.S. Motorul trantit pe partea dreapta e un chopper. Trebuie sa-i plateasca un alt ghidon (printre altele). Doar nu e nici o problema, are asigurare, nu? :lol:

Ora 20.30 data 13 iunie 2007.

Pai si pe parintii arabului cum ii cheama?dar relatia dintre arab si socri?eu nu inteleg nimic din postul tau,esti prea succint,vreau detalii sa imi pot da seama ce rost are acest topic care a fost deschis de catre dumneavoastra pe data de 14 iunie 2007,dumneavoastra fiind un membru al acestui forum cu un chopper kawasaki vulcan din anul 1993 :lol: si am uitat sa zic care a fost fabricat in japonia in acelasi an

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladisto,ce facusi maica te-au dat afara de pe pro-bike? Nasol , baga aicea ca asculta baietii :lol:

 

Azi am luat 3 muste in viziera... :lol: :lol: , ma duc sa deschid topic

 

 

Bai, sa dea dracu.... Vladimire, ai auzit si de motociclism.ro? Ca pana acum numai pe Pro-bike ne stresai... Vorba lui Reverse: "baga aicea" , ca ne vom distra copios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...