Sari la conținut

Suzuki Xf 650 Freewind (grup De Discutii)


Postări Recomandate

Pai uite-l si pe al meu 0745090865 :unsure:

post-13245-1238998049_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai ne vedem acolo :laugh: ne recunoastem dupa feline ;)

 

unde se tine salonul? in bucuresti dar unde mai exact? o sa fiu si eu pe 11 acolo dar fara motor. am treaba in bucuresti si trec si pe acolo. sper sa ne intalnim cat mai multi. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde se tine salonul? in bucuresti dar unde mai exact? o sa fiu si eu pe 11 acolo dar fara motor. am treaba in bucuresti si trec si pe acolo. sper sa ne intalnim cat mai multi. :rolleyes:

 

La Romexpo. Ora 12.00 credeti ca e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sa ma prezint Sunt Dani si sunt din Cluj, cumnatul lui pHa_King. Miercuri dau pligonul si apoi o sa ii conduc Freewind-ul.

 

Deci bine v-am gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sa ma prezint Sunt Dani si sunt din Cluj, cumnatul lui pHa_King. Miercuri dau pligonul si apoi o sa ii conduc Freewind-ul.

 

Deci bine v-am gasit.

 

 

Bine ai venit si bafta in poligon. Daca nu iti sta motorul nu ai probleme. :huh:

 

In alta ordine de idei....

...azi a fost si prima mea vizita la o expozitie moto. Nu stiu ce credeam dar in mod sigur am fost depasit de ce am vazut acolo. Motoare, sute de motoare... sincer.. chiar ma asteptam sa intalnesc alti freewind-isti. Dar cand am vazut cate motoare sunt acolo am realizat ca e imposibil sa cauti acul in carul cu fan. Dar am reusit sa gasesc o casca Shark cu promotie 20% asa ca nu am plecat cu mana goala ci si cu niste manusi bonus :P peste casca. Numai bune de purtat maine la marsul motociclistilor.

 

Asfalt uscat!

Editat de aiulian2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns pe la 14. I-am dat telefon Elizei dar nu a raspuns. :laugh:

Ti-am vazut motorul Iulian dar nu erai pe langa el sa povestim.

Poate pregatim o intalnire in care sa ne vedem cu totii. :P

In rest si eu am fost impresionat de numarul motociclistilor.

Mai erau si coca...ri dar asta e alta poveste! :huh:

Adevarata expozitie a fost afara.

post-39974-1239479032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sa ma prezint Sunt Dani si sunt din Cluj, cumnatul lui pHa_King. Miercuri dau pligonul si apoi o sa ii conduc Freewind-ul.

 

Deci bine v-am gasit.

 

Multa bafta la examen. :huh:

 

Eu am ajuns pe la 14. I-am dat telefon Elizei dar nu a raspuns. :)

Ti-am vazut motorul Iulian dar nu erai pe langa el sa povestim.

Poate pregatim o intalnire in care sa ne vedem cu totii. :lol:

In rest si eu am fost impresionat de numarul motociclistilor.

Mai erau si coca...ri dar asta e alta poveste! :laugh:

Adevarata expozitie a fost afara.

 

 

Eu m-am intalnit in jurul orei 14.30 cu Eliza, cand tocmai plecam. A ramas cu Alexx. Imi pare rau ca nu ne-am intalnit toti.

Era foarte greu sa vezi un freewind in marea de motoare.

Ar fi bine sa stabilim o intalnire a noastra. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Alex trebuia sa-l sun, dar stiam ca el s-a dat cu BMW-stii :), nu ne-am sincronizat de data asta.

Sunt de acord cu o intalnire a noastra.

:D

Cateva poze de azi cu Suzi la Dunare.

 

Frumos!

Eliza zicea de o intalnire la Soveja la casa ei de vacanta.

Ar fi bine sa ne adunam cu totii undeva sa ne cunoastem si sa bem o bere.

Propuneri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am vorbit si cu Iubi vs Alexxx si ma gandeam ca Soveja e cea mai buna alegere. Cazarea si traseele de enduro sunt din partea casei, acum data sa o stabilim in functie de cum puteti sa va luati liber. Oricum locatia e accesibila undeva la 40 km de Focsani, putem trece muntele pe o strada inchisa traversand cateva rauri pana la cascada Putna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume am luat examenul !!! De azi sunt motociclist cu acte in regula. Miercurea viitoare cica primesc carnetul si sambata vine motorul. Parca soarele este mai stralucitor azi si pasarelele ciripesc mai vioi hihihi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am vorbit si cu Iubi vs Alexxx si ma gandeam ca Soveja e cea mai buna alegere. Cazarea si traseele de enduro sunt din partea casei, acum data sa o stabilim in functie de cum puteti sa va luati liber. Oricum locatia e accesibila undeva la 40 km de Focsani, putem trece muntele pe o strada inchisa traversand cateva rauri pana la cascada Putna.

 

Iubi a.k.a Alexxx :D

 

Eu unul abia astept. Madalin, trebuia sa ma suni ... :P nu vezi ca tot Freewind am la semnatura ? :)

 

Hai scrieti fiecare perioada cand sunteti disponibili si sa ne punem de acord. :)

 

Lume am luat examenul !!! De azi sunt motociclist cu acte in regula. Miercurea viitoare cica primesc carnetul si sambata vine motorul. Parca soarele este mai stralucitor azi si pasarelele ciripesc mai vioi hihihi.

 

Felicitari ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume am luat examenul !!! De azi sunt motociclist cu acte in regula. Miercurea viitoare cica primesc carnetul si sambata vine motorul. Parca soarele este mai stralucitor azi si pasarelele ciripesc mai vioi hihihi.

 

auzi la el, ce romantic se da la soare :D oricum sambata asta primesti Freewind-ul, in cel mai rau caz ti-l aducem pe roate, cu Mishi :) inca o data felicitari pintru tzidula :) ai intrat si tu in randul oamenilor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi la el, ce romantic se da la soare :blink: oricum sambata asta primesti Freewind-ul, in cel mai rau caz ti-l aducem pe roate, cu Mishi :( inca o data felicitari pintru tzidula :P ai intrat si tu in randul oamenilor :P

Mersi mare domn. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume am luat examenul !!! De azi sunt motociclist cu acte in regula. Miercurea viitoare cica primesc carnetul si sambata vine motorul. Parca soarele este mai stralucitor azi si pasarelele ciripesc mai vioi hihihi.

 

 

Felicitari! Asfalt uscat!

Sa spui prezent la intalnirea de la Soveja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hellou !

 

Iiiiiiintrebare de baraj... care si-a pierdut un topcase azi ? Sunt 95% sigur ca era un Suzuki Freewind verde.

 

Rog posesorul de drept sa imi dea un PM

 

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hellou !

 

Iiiiiiintrebare de baraj... care si-a pierdut un topcase azi ? Sunt 95% sigur ca era un Suzuki Freewind verde.

 

Rog posesorul de drept sa imi dea un PM

 

Alex

 

 

Ah da.. peripetia a avut loc in Bucuresti... 0729910297 (mai rapid)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 2 mai eu si Serghei vrem la mare, mai sunt si alti amatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti de la Cernavoda spre Ion Corvin si apoi Adamclisi, Cobadin, Negresti, Negru-Voda si daca tot aveti de gand sa veniti la mare dati-mi si mie un telefon sa ne strangem mai multi si sa va arat un pic dealurile din imprejurimi.

Toate cele bune si sa fie vreme buna!

Ciprian - 0727440247

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hellou !

 

Iiiiiiintrebare de baraj... care si-a pierdut un topcase azi ? Sunt 95% sigur ca era un Suzuki Freewind verde.

 

Rog posesorul de drept sa imi dea un PM

 

Alex

 

 

Ei bine da.... recunosc eu am facut-o!!! Nu credeam ca o sa mi se intample mie asa ceva dar m-am simtit chiar blond!!!!! Nu va puteti imagina cum m-am putut simti cand m-am dat jos de pe motor si am reliazat ca nu mai e cutia!!!!! Cum pana mea???? Ditamai cutia????!!! Ei bine da! Accept toate mistourile, toate zeflemelile si ironiile voastre! Le merit!

 

Dar cum fiecare cioara isi are cuibul ei si fiecare betiv are Dumnezeul lui asa si eu am avut parte de un adevarat Domn!!! Il cheama Alex si se semneaza pe aici cu Noto (cum tocmai am aflat) Ii multumesc inca odata pentru faptul ca a dovedit ca desi si noi motociclistii suntem oameni si mai putem gresi (chiar daca uneori ca in filmele cu prosti, cum am facut eu) tot noi, motociclistii suntem OAMENI si ne ajutam unii pe altii. A stat 20 de minute sa ma astepte ca poate se trezeste duda din mine si realizeaza ca nu mai are cutia. Nu avea de unde sa stie ca abia dupa 20 de minute ma prinsesem ca nu o mai am. Trebuie mentionat ca am pierdut-o intr-o zona plina de baieti tuciurii si fetite "dulci" si probabil ca ar fi disparut repede de acolo daca nu se oprea Alex sa mi-o recupereze.

 

Sa traiasca un Domn, Alex! :D

Si chiar as vrea sa ne intalnim sa bem o cafea. Astel de oameni sunt rari intr-un Bucuresti din ce in ce mia dur, rigid si solitar. Am scris cam mult si am ocupat cam mult din spatiu de postare de pe aici dar nu puteam sa nu evidentiez un gest atat de frumos. Sper ca me veti intelege.

 

Si da! In weekend imi prind topcase-ul in suruburi!!!! Asfalt uscat si topcase-uri bine fixate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma gandisem si eu la traseul asta! De la Ion Corvin sa trecem pe la Sf. Andrei.

 

Manastirea Sf. Andrei

 

Drumul catre Ion Corvin e prost pe o portiune de 1 km, dar nu-i o problema pentru noi :D .

Am fost vineri pe acolo si m-am intors pe la Pestera - Medgidia.

 

 

Sau poate la Seimeni - Dunarea - Capidava.

Cetatea Capidava

 

Sa vedem ce zic si restul.

post-39974-1240549832_thumb.jpg

Editat de madalin74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei freewindisti iertati-am ca ma abat de la discutia voastra dar eu sunt un pic suparat. MI s-a stricat melcul de la kilometraj si nu stiu si eu un magazin de piese din tara sau din afara de unde as putea sa comand piesa la un pret decent. Am gasit la kawamotors dar ma costa 160euro ceea ce mi se pare enorm. Ma puteti ajuta cu vreo sugestie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...