Sari la conținut

Accident Sos Alexandriei - Buc. - 04.07.2007


kombinatoru
 Share

Postări Recomandate

Un coleg de munca se deplasa din directia Penitenciarului Rahova spre Piata Rahova.....la intersectia cu soseaua Magurele.....ii iese o proasta in fatza cu un citroen cu numere de italia....si colac peste pupaza ii mai si franeaza in fatza de frica.....

 

Concluzia...tipul sare vreo 7 metrii in sus.....este ridicat....transportat la spital....are ceva la picior si la mana...in rest...arata bine...nush mai multe detalii

 

poze am facut cat mi-au permis militzienii....si confratzii femeii...

 

same old story.....buhuhuhu....muci , plansete....sa moara mama daca l-am vazut.....venea prea tare.....etc

 

martorii de pe margine spun ca avea cel putzin 100 la ora :lol: cu chestia aia de 49cc

 

nu prea am stat mult ca treaba se cam ingrosa si au aparut fratzii muierii in cauza...la bustul gol...cam bronzatzi...si cand sa fac o poza la masina in cauza....am fost luat ca paparatzii cand incearca sa-i faca o poza lui BUSH

 

cat despre militzienii nostrii :bounce: :baldy: :lol:

 

daca ar veni astia sa-mi constate mie vre un accident sa nu scrie in procesul verbal ca am o mobra marca "spidi"....din cauza abtzipildului de pe rezervor :lol:

 

cam atat....la final mai dau un citat din intersectie:

 

"ba muta asta de aici ca numai nenorociri facetzi"

 

Am parasit locul accidentului impacat ca motociclistul e cat de cat ok...dar cu un gust amar rau in gat

 

Avetzi grija oameni buni

 

:D :D

post-18030-1183560556_thumb.jpg

post-18030-1183560654_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se intampla, da' am vazut in ultima vreme multe masini conduse de doamne de etnie rroma ... nu prea imi explic acest fenomen...

pe vremea lui ceasca nu prea aveau carnet din cauza ca f multi nu aveau nici 4 clase. acum, sincer ma mir cum au luat atatia carnet .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamnele rrome nu au cazieru asa de gros si le permite legea sa dea de carnet. domnii rromi circula fara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se intampla, da' am vazut in ultima vreme multe masini conduse de doamne de etnie rroma ... nu prea imi explic acest fenomen...

pe vremea lui ceasca nu prea aveau carnet din cauza ca f multi nu aveau nici 4 clase. acum, sincer ma mir cum au luat atatia carnet .

 

pai ce sa se intample, lumea interlopa e din ce in ce mai prolifica, politia din ce in ce mai incapabila, oameni din ce in ce mai prost pregatiti si normal k se dau permise la oricine stie cui sa dea telefon. dupa parerea mea si permisu de cat A se da mult prea usor in comparatie cu ce trafic exista si caruia vrand nevrand trebuie sa ii facem fatza. citeam undeva pe net k in vest examenu pt motocicleta e o adevarata proba de concurs. probabil k o sa mai treaca destul timp pana o sa se schimbe si la noi ceva.

 

Insanatosire grabnica accidentatului si urari de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e foarte urat busita gilerica aia. Avea peste 100 la ora la fel de bine cum prinde Minsku meu 459 de kilometri. Pe secunda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se intampla, da' am vazut in ultima vreme multe masini conduse de doamne de etnie rroma ... nu prea imi explic acest fenomen...

pe vremea lui ceasca nu prea aveau carnet din cauza ca f multi nu aveau nici 4 clase. acum, sincer ma mir cum au luat atatia carnet .

Nu te mai mira asa de mult ca este cam evident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un coleg de munca se deplasa din directia Penitenciarului Rahova spre Piata Rahova.....la intersectia cu soseaua Magurele.....ii iese o proasta in fatza cu un citroen cu numere de italia....si colac peste pupaza ii mai si franeaza in fatza de frica.....

 

Concluzia...tipul sare vreo 7 metrii in sus.....este ridicat....transportat la spital....are ceva la picior si la mana...in rest...arata bine...nush mai multe detalii

 

poze am facut cat mi-au permis militzienii....si confratzii femeii...

 

same old story.....buhuhuhu....muci , plansete....sa moara mama daca l-am vazut.....venea prea tare.....etc

 

martorii de pe margine spun ca avea cel putzin 100 la ora :D cu chestia aia de 49cc

 

nu prea am stat mult ca treaba se cam ingrosa si au aparut fratzii muierii in cauza...la bustul gol...cam bronzatzi...si cand sa fac o poza la masina in cauza....am fost luat ca paparatzii cand incearca sa-i faca o poza lui BUSH

 

cat despre militzienii nostrii :bounce: :baldy: :lol:

 

daca ar veni astia sa-mi constate mie vre un accident sa nu scrie in procesul verbal ca am o mobra marca "spidi"....din cauza abtzipildului de pe rezervor :lol:

 

cam atat....la final mai dau un citat din intersectie:

 

"ba muta asta de aici ca numai nenorociri facetzi"

 

Am parasit locul accidentului impacat ca motociclistul e cat de cat ok...dar cu un gust amar rau in gat

 

Avetzi grija oameni buni

 

:D :rock:

 

''ba muta asta de aici ca numai nenorociri facetzi''. si io cand zic ca are dreptate oamenii aia ca suntem ''niste elemente care deranjeaza linistea publica si facem nenorociri'' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica... si ochii peste tot nu numai in 4 ca nu e de ajuns

 

cat despre ce cred prostanii nu imi pasa. Noi sa fim sanatosi. ca nu am vazut cai sa moara de gura cainilor.

Editat de Ducati_RIder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamnele rrome nu au cazieru asa de gros si le permite legea sa dea de carnet. domnii rromi circula fara

 

offtopic:

 

Ce doamne shi domni?? Doamne shi domni sunt parintzii noshtri.

 

la ciorile astea spunetzi-le pe nume sunt doar nishte tzigani boratzi puzshi pe furaciuni de oriunde se poate. Pun pariu ca mashina aia implicata in accident au gasit-o prin italia shi au luat-o cu ea acasa

 

ontopic: Cum pana mea sa ajunga scuteru' ala la 100 la ora??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se intampla, da' am vazut in ultima vreme multe masini conduse de doamne de etnie rroma ... nu prea imi explic acest fenomen...

pe vremea lui ceasca nu prea aveau carnet din cauza ca f multi nu aveau nici 4 clase. acum, sincer ma mir cum au luat atatia carnet .

 

 

Dar cum au ajuns taximetristi,sau chiar politisti,te-ai intrebat!E foarte trist! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire rapida motociclistului cat despre cum de au atatia carnet, ieri eram in masina cu instructoru, opresc sa stea de vorba cu un colorat care scoate din portofel o copie dupa buletin si peste 500 euro (nu m-am uitat prea insistent deci e posibil sa fi dat mai mult) pe care ii da instructorului iar acesta suna si vorbeste cu un politai, il intreaba daca e ok si gata treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire cat mai rapida pentru motocicilst.........

 

In acest haos de Bucuresti nici nu va imaginati cati analfabeti isi iau permise luate pe $$ :bounce: asa ca mare atentie la prosti fratilor in trafic. Din pacate Politia actuala a ramas tot militia de altadata. Pacat ca nimeni nu ia masuri ca sa combata acest trafic de influenta la nivel inalt...

 

Bafta la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No halo mancat'as . . . io fusai fratili lu Hesmaralda, ce te hei de hea vere? Zbine cah no fost Pardailan haici ca va homora pi toti.

Ce faci vereeeeeee, lasa cahmera no mai lhua peh soharmea in cahdru cah te homor sa moahra puradeii lu regina mahgihei halbe.

 

Cred ca muream de ras daca eram acolo, adica radeam si ma omorau tiganii ca de ce rad. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic:

 

Ce doamne shi domni?? Doamne shi domni sunt parintzii noshtri.

 

la ciorile astea spunetzi-le pe nume sunt doar nishte tzigani boratzi puzshi pe furaciuni de oriunde se poate. Pun pariu ca mashina aia implicata in accident au gasit-o prin italia shi au luat-o cu ea acasa

 

 

 

Mare dreptate ai. Tigani borati si nu o mai dati pe dupa plop cu rrrom si alte chestii. De cand sunt n-am auzit si eu un lucru bun facut de ciorile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...