Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

asa-i ca ne-am intalnit la semafor lg sectia 7? B)

anyway...si eu stau in zona...pe grigore ionescu...si tot vad motociclete..nu cunosc insa pe nimeni

ar fi dragut daca am face si noi plimbari mai lungi, m-am saturat de traseul serviciu - acasa :)

gsxr 600??? :)

te-am vazut si eu tot pe acolo, mergeai foarte incet in spatele unei masini

poate ne adunam toti maine la o bere undeva

daca hotarati ceva, postati si la colentinezi, ca venim si noi (eu, cel putin)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gsxr 600??? :)

te-am vazut si eu tot pe acolo, mergeai foarte incet in spatele unei masini

poate ne adunam toti maine la o bere undeva

daca hotarati ceva, postati si la colentinezi, ca venim si noi (eu, cel putin)

 

Sunt de acord cu nenea... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ncep scoala pe maine, tre sa iau plasticu si pentru A, motoreta imediat , echipament am (full)

intrebare: Dupa ce imi iau motoreta, undre dreaq sa o tin in siguranta? stau pe lacul tei, la Luk oil (blocu ala mare pe coltz)

Eu stau langa gradinita...Inca nu am motor inca nu sunt stresat pe unde il las...dar dupa ce imi iau...pfff ma gandeam sa vb cu directorul de la gradinita poate ma lasa sa il parchez in curte...sau mai exista optiunea langa gradinita sunt 2 case care au curte... in benzinarie lukoil trebuie sa merg 2 minute pe jos, e greu la kilele mele domne :))

 

Salut!

Eu am facut scoala pe poligonul din Fundeni, dupa care ne au mutat pe Ilioara. Din cate stiu eu nu se mai face scoala moto pe Fundeni. Dar du te pana acolo si intreaba.

 

Daca vrei motor il vand eu pe asta galben din poza, asta daca iti plac vitezanele. Bafta la scoala de soferi!

 

Pai tocmai acolo am facut la Fundeni...trebuia sa fac azi dar s a amanat datorita conditiilor atmosferice incerte....Nu prea sunt cu vitezanele, mai clasic old style chopper ceva :)) Man tu iti parchezi motorul pe langa frizerie si pe langa magazinul ala non stop din statie de la 66? Ca daca esti cel care cred eu ca esti sigur ne stim din vedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rc andrei: man, vb de ala micut cu rezervorul portocaliu?daca faci la scoala aia de sub pod de la fundeni, motoreta aia e dadiw chinezesc, si e ok de scoala...m-am mirat si eu ca inca mai merge bine la cate trante a luat...

 

@trepadushu: bine ai venit intre noi :) bafta cu scoala...banuiesc ca te-ar aranja un enduro pe tine, ca deh...atv... :)

 

@kawalin: man, eu sunt politicos in general cu femeile B)

 

@cry: hai p-afar'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bre abia acu o ora ziseshi. ca fusei la o BRRC cu chopperistii si aveam timp la fix sa ajung si la ceas. da uite ca nu am stiut si m-am lalait in vizite de familie :)

 

te-au laudat iar bey cry... ca ai suportat formatia cu stoicism... mare calitate la o vitezana :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@trepadushu: bine ai venit intre noi :) bafta cu scoala...banuiesc ca te-ar aranja un enduro pe tine, ca deh...atv... :)

multzam man. inclin balanta destul de abrupt spre un cbr600. viteza doar. enduro, cross... mai alta data, deh... am atv-uri... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. Acum am vazut subforumul acesta. Eu stau pe Petre Antonescu. Posed un 636-2005, evident verde :) , dar pe care il tin in parcarea subterana de la Obor. Cu siguranta ne vedem la prima intalnire. Vin cu o intrebare: stie cineva o garsoniera sau apartament de inchiriat in zona ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti!

 

Haideti sa avem un singur forum ca deja am obosit sa le urmaresc pe amandoia "Tei" si "Colentina".

In fond suntem in aceeasi zona... gravitam in jurul aglomeratiei de la rond D-na Ghica :laugh:)

 

Pe cativa ii cunosc deja! Sper ca vara asta sa va cunosc pe toti!

 

 

O zi buna :D , beri multe :) , si Hai Romania! :):laugh: B)

 

sorry de lipsa majusculelor in titlu dar nu pot edita... si se pare ca forumul are o autocorectare sa faca literele mici dupa " - " :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti!

 

Haideti sa avem un singur forum ca deja am obosit sa le urmaresc pe amandoia "Tei" si "Colentina".

In fond suntem in aceeasi zona... gravitam in jurul aglomeratiei de la rond D-na Ghica :laugh:)

 

Pe cativa ii cunosc deja! Sper ca vara asta sa va cunosc pe toti!

 

 

O zi buna :D , beri multe :) , si Hai Romania! :):laugh: B)

 

sorry de lipsa majusculelor in titlu dar nu pot edita... si se pare ca forumul are o autocorectare sa faca literele mici dupa " - " :laugh:

 

 

hai sa vedem meciul undeva, la o terasa!

si cu ocazia asta poate ne strangem mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o idee ar fi p-ta constitutiei ca sunt multe locuri si 3 ecrane mari.

poate mai apar propuneri.

daca as avea bani, m-as baga si eu :)

PS: cred ca am gasit motor functional pt enduroaica mea...deci, sper ca saptamana asta sa fac rost de cascaval sa o inregistrez, si....gaz tati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va intalniti in zona vin si eu. Multi posesori de kawa in zona :P

 

 

se pare ca la 19:00 ne vedem la Mc (sau pe-acolo), dar mi-e ca nu mai ajungem la meci, sau nu mai gasim nicaieri locuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu raman la plapumioara then cu berea-n bot avantajul e ca are alcool :D si vreau sa vad meciul :P

 

Hai Romania! :lol:

 

ati fost in constitutiei?

 

 

ti-am urmat exemplul si am stat acasa cu berea in brate.

azi,propuneri, ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi astept sa sune telefonul, sa iau un pasager de la bodega. adica sa fac pe taxiul. cica plateste bine... :P

da` pana tzaraie telefonul sunt liber.

 

cand stii sigur sigur daca vii sambata la balta? ca sa ne bazam pe masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi astept sa sune telefonul, sa iau un pasager de la bodega. adica sa fac pe taxiul. cica plateste bine... :P

da` pana tzaraie telefonul sunt liber.

 

cand stii sigur sigur daca vii sambata la balta? ca sa ne bazam pe masina...

 

cred ca maine o sa stiu sigur.

da unde iei pasagerul? ar trebui sa ajung pe la televiziune da` mi-e lene rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...