Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am fost pe la 8, nimeni si pe urma am tulit-o.

Avand in vedere ca e frig deja ar trebui mutate "intalnirile" intr-un loc unde se poate bea o cafea, sta la o ciorba.

 

Am ajuns la 20:17 si nu era nimeni. N-am stat; m-am dus sa pun benzina. Cand m-am intors, la 20:32, tot nimeni. :cheers:

V-a speriat frigul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa propunem o locatie unde sa mergem la o cafea, suc, bere etc.

Si daca tot suntem vecini de cartier, ma gandeam sa gasim un loc la noi in zona.

Deci....propuneti.

 

PS. Eu aseara nu am mai ajuns. Nu m-a speriat frigul, ptr ca eu inca mai merg cu mandra, am avut schimbare de planuri.

Mesaj completat

iar ploua :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=439805

poate are cineva nevoie de parcare pentru moto pe timp de iarna

Deci relatari de la fata locului(ograda ATM PERFORMANCE)biggrin.gif

Tariful lunar este de 97 de ron in care este inclus maintenanta acumulatorului pe perioada parcarii ,stocarea anvelopelor.La primirea motocicletei ,aceasta se spala,se efectueaza o nota de receptie(sunt trecute eventualele avarii,zgarieturi cu poze clare,pentrua e evita eventualele discconforturi,se deschide o fisa de service in care sunt trecute km,benzina,lichide,se pune sigiliu pe toate )temperatura este constanta de 18-20 de grade,securitatea este asigurata de caini de paza dresati,supraveghere audio-video non stop,la cerere se pot efectua reparatii/retusuri de orice fel.Accesul la motociclete este permis clientului in intervalul orar 9:30-20:00.Pentru mai multe detalii sau nelamuriri va asteptam la fata locului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, am si venit de la bulgari!

A fost frumoasa vremea, compania, apa la piscina 38-39 grade C, mancare buna.

Cred ca a cam fost ultima iesire mai mare (aproape 1000 de km.)

Poate ne mai intalnim prin cartier. S-a stabilit un loc de intalnire pentru vreme rea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum oficial s-a incheiat sezonul moto ptr mine deoarece am dus lebada la iernat. Motivul este ca nu am alarma pe ea si nu vreau sa mi se fure, nu de alta dar a mai fost o tentativa nereusita in oct 2008 cu Zuzu si plus de asta am vazut ca s-au intetit furturile moto in cartier si in imprejurimi.

Asa ca .....

 

PS. Ieri cand o duceam la garaj am reusit sa indoi si unica cheie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:alcy: hello lume,

 

am o dilema...stie careva vreun garaj de inchiriat in zona colentina? pana acum cateva luni tineam motoretele in fata blocului dar din cauza de vecin binevoitor care a atentat la carene a trebuit sa renuntam la luxul asta. am vazut ca sunt cateva parcate in spatele dispensarului de pe nada florilor (parca asa ii zice la strada) - e careva care are detalii?

 

mersi fain de orice info.

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...