Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

hehe, asa frate! numai sa nu fiti dezamagiti ca nu sunt doritori... tineti-o tot asa cu anunturile. de exemplu acum joia mie unu imi e peste mana :lol:... evident de ce. dar propunerea lui dezu imi face cu ochiul. asa ca nu renunta daca nu venim, anunta de fiecare data unde mergi poate odata si-odata ne vom lipi si noi!... sau tu de noi. :lol:

 

oricum... iesim maine in bikers la ursu?...

 

ca sa nu mai ziceti ca nu am anuntzat devreme!... daca ies amandinele, savarinele, baiatul de zahar (dezu) si alti cofentinari, mergem sa vizitam berile, si colele lu` domnu` Ursu!...

 

PS: dezule "asta mica" rade cu lacrimi de ce ai zis tu ieri cu ghost rider... :crack: ne-am amintit si cum suntem veseli de obicei, am inceput sa radem ca nebunii :laugh: :laugh:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmm

nu erai tu ala care vroia sa vada cum e treaba cu a 6-a la cbr dupa numa 2 zile de permis ? nu iti dau add ca crapi pana stam e vorba :crack:

Haoleu nu mai zice ca ma rad si curcile :laugh: La plecarea din Ciolpani spre casa am descoperit-o si eu in practica p-a 6-a si am realizat ca e vorba de turatie, nu intra in a-6-a la 50kmh :lol:

 

Da ma add ca la anu' am nunta si nu dau coltu' pana nu ma chish pe mine vazandu-ma si-n pozitia de mire. :10:

 

pacat ca nu avem si noi o zi sa ne intalnim la o bere. chiar si fara alcool :laugh:

Facem, facem! Marti sau joi, cum vreti :D ? Ursu zic ca e destul de aproape de toata lumea..

 

Va pupa shinu, m aine vin in Bukale si ne vedem seara la Ursache :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...........

 

ca sa nu mai ziceti ca nu am anuntzat devreme!... daca ies amandinele, savarinele, baiatul de zahar (dezu) si alti cofentinari, mergem sa vizitam berile, si colele lu` domnu` Ursu!...

 

PS: dezule "asta mica" rade cu lacrimi de ce ai zis tu ieri cu ghost rider... :crack: ne-am amintit si cum suntem veseli de obicei, am inceput sa radem ca nebunii :laugh: :laugh:

 

@ : Mane, de unde ai scos`o pe asta "baiatul de zahar (dezu)" ... rad cu lacrimi (situatia verde nu se pune).

 

PS. Iti dai seama ca aveai turbina la Vulcan :lol:) aijungeai la 400 si il prndeai pe cocalarul ala cu masina neagra saii dai una.

 

ce ma oftic ca in ultimele 2 saptamani am avut practica la greu in parcul plumbuita si saptamana asta am program nasol la facultate ca as fi iesit si eu la o plimbare ceva seara sau in weekend.

\

 

Tu erai aseara la mec ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incercam si noi sa ajungem.

 

poate la 19:00 sa ne intalnim la d-na ghica in mijlocul rondului...

 

nu vrei sa mai schimbam locatia , sincer mi sa cam luat de bikers :laugh:

 

PS. Pe 30 caut 15 motoristi sa ii scot la o pizza la pizza hut ca am o combinatie ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 30 cred ca pot sa te inoportunez cu prezentza mea si il combinam si pe cry daca nu lucreaza.

 

si lasa bikers, ca unii nici nu au fost acolo :crack: parca vad ca nu vine lumea si nu mai mergem nicaieri :laugh: cu vremea asta drept sa-ti spun mi-e lene si mie, dar daca ne strangem, vin cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concert metallica

 

. Posesorii de bilete in Gazon B sunt rugati sa verifice pe bilet informatiile despre calea de acces ce trebuie urmata. Din cauza faptului ca exista doar doua cai de acces pentru a evita aglomeratia se recomanda spectatorilor sa vina la stadion cat mai devreme.

 

Este interzis accesul in incinta locatiei cu camere foto profesionale, video si aparate de inregistrat audio, sticle, pahare, recipiente din plastic, mancare, bautura, droguri, arme si obiecte periculoase. De asemenea, spectatorii sunt rugati sa nu vina la concert cu obiecte voluminoase sau contondente (rucsaci, casti de motociclist, etc.). In timpul concertului, mancarea si bautura vor putea fi achizitionate doar pe baza de jetoane, si nu cu bani in numerar. Pretul unui jeton este de 2,5 lei, acestea putand fi procurate de la casieriile din stadion.

 

 

 

unde ne lasam castile???!!! nu e corectttttttttt!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, daca nu ploua vreau si eu sa ies putin...asa anchilozata si schilodita cum sunt :laugh:

nu stiu unde e ursu ala...dar poate va ganditi la alta locatie

 

Deci papam prajituri astazi :lol: :crack:

 

19.00 la parc :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu la parc ma. ci in mijlocul intersectiei ca e dezafectata linia de tramvai.

 

deci nu ploua. la 19:00 ne vedem, cine vrea sa vina, in mijlocul rondului de la d-na ghica (exact unde era pus inainte avionul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are amandina dar nu vrea sa-ti dea! ca cica ieri nu i-a placut de tine! :)

 

probabil ca nu v-a placut nu stiu ce nu stiu cand, ca asa se intampla, dar eu ma bucur ca am iesit impreuna, pentru prima oara fiind mai mult de 2-3 motoare :crack:

 

geo... te-am asteptat in intersectie de ma injurau aia, ca tu nu te mai desprindeai de amandina, ca sa vad ca de fapt o iei pe alta parte si ma lasi singur :crack: :)

 

acum sa vedem cand reusim sa iesim la un drum ceva impreuna... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeei!...cum poti sa zici asa ceva? :crack: ..daca aveam invitatie la Metallica..chiar daca era singura, lui dezu i-o dadeam!..sa fie si sufletelul lui de emo mic fericit! :crack:

 

sa nu crezi ca mie una nu mi-a placut intalnirea de aseara..numai ca durerea de spate pe care o am si acum era mult prea puternica :unsure: ...parca am imbatranit...offf...desigur ca abia astept o noua intalnire :)

 

da, saracul geo...m-a vazut bolnava si a fost mereu interesat de soarta mea..ma intreba mereu la semafor daca mai pot sau daca vreau sa ne intoarcem..:)...dragut din partea lui!

 

si nu, nu ati mers asa cum ma asteptam...adica tare...a fost placut :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeei!...cum poti sa zici asa ceva? :lol: ..daca aveam invitatie la Metallica..chiar daca era singura, lui dezu i-o dadeam!..sa fie si sufletelul lui de emo mic fericit! :rock:

 

sa nu crezi ca mie una nu mi-a placut intalnirea de aseara..numai ca durerea de spate pe care o am si acum era mult prea puternica :) ...parca am imbatranit...offf...desigur ca abia astept o noua intalnire :)

 

da, saracul geo...m-a vazut bolnava si a fost mereu interesat de soarta mea..ma intreba mereu la semafor daca mai pot sau daca vreau sa ne intoarcem..:crack:...dragut din partea lui!

 

si nu, nu ati mers asa cum ma asteptam...adica tare...a fost placut :crack:

 

Merci pt gest, cuvant , etc ... :crack:

Data viitoare punem mana de la mana si iti facem un masaj.

 

PS. ce sa hotarat pt weekend ? Iar o ardem dubios ca testoasa ? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...