Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

catul..nu sunt foarte inalta :lol: ..am 1.80 :laugh:...da, am avut si inca mai am probleme cu inaltimea...am impresia ca aproape toata lumea e prea mica :lol:

 

kawalin, nu imi revine niciun merit in toata chestia asta...cei care au inviat topicul sunt cei ce posteaza zilnic...cei care ies la plimbare, ca asta e scopul topicului, nu eu care ma bat cu pumnul in piept ca ies si ma sucesc apoi :laugh:...intr-adevar, am avut un mic aport, dar atat

 

am fugeat sa scot micuta sa-i fac plinul...:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catul..nu sunt foarte inalta :lol: ..am 1.80 :lol:...da, am avut si inca mai am probleme cu inaltimea...am impresia ca aproape toata lumea e prea mica :10:

La 1.80 n-ai nici o problema mami, esti numa' buna :laugh: :laugh: :crack:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata si cu marea weekendul asta , il asteptam pe urmatorul :crack: :lol:

 

La 1.80 n-ai nici o problema mami, esti numa' buna :10: :lol: :laugh:

 

ba tu ai stat prea mult pe topicul de matrimoniale... lasa`o dracu de vrajeala ieftin :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors de la mare cu dezu un brasovean si inca un bucurestean. pe ultimii doi nu-i cunosc pe forum. daca vad ce scriu aici ... :laugh:

 

am prins drumul neasteptat de liber (ma rog nu va imaginati ca am fost singuri pe sosea!) si pe portiunile unde masinile stateau bara-la-bara 90% dintre masini chiar s-au comportat exemplar... unii ne faceau loc atat de evident, incat imi venea sa le fac poza sa ii pun pe forum sa-i laud!

 

Hai, faceti pariurile! Saptamana asta o cunoastem pe amandina sau nu? :crack:

 

maine ma duc iar la job :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt la 3 minute de acolo :laugh: Add pe yahoo : fraiercatine :laugh:

hmm

nu erai tu ala care vroia sa vada cum e treaba cu a 6-a la cbr dupa numa 2 zile de permis ? nu iti dau add ca crapi pana stam e vorba :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca toti stati mai aproape sau mai departe de mine.

 

 

 

locatie - 5 min distanta de fosta locatie a avionului - la policlinica de pe nada florilor

 

 

pana acum, tu stai cel mai aproape de mine. eu stau exact unde se termina ion berindei, si se "varsa" in d-na ghica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem multi mobristi in zona. eu mai am un vecin cu r1 pe scara. dupa colt mai e un gs 500, in apropiere inca un gs 500 su un cbr 900, pe berindei mai sunt 3 mobre la o scara - spre casuta, dar mai rar ne vedem in mers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem multi mobristi in zona. eu mai am un vecin cu r1 pe scara. dupa colt mai e un gs 500, in apropiere inca un gs 500 su un cbr 900, pe berindei mai sunt 3 mobre la o scara - spre casuta, dar mai rar ne vedem in mers

 

ia te uita ce de mai sunt, nici n-am bagat de seama... si Teilanda nu e asa de mare

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am fost si eu ieri pana la cheia...o plimbare in doi :crack:, planificata cu foarte putin timp inainte

asaaa....toate bune si frumoase...pana ajungem la acele curbe...spectaculoase sau mai putin spectaculoase...eu nestiind sa iau curbele asa cum tb...nah...am luat una mult prea larg...eram putin inclinata...si nici gaz nu i-am dat...am vazut ca intru-n sant, si...primul impuls a fost sa pun frana...asta am si facut insa s-a oprit intr-o mare de nisip, bolovani si pietris...asa ca...dupa ce ca avea ea aripa fata rupta si o crapatura destul de serioasa sub far ca am intrat intr-unul cu un tico lunea trecuta...acum are si carena stanga varza...deh, vine concediul, tre sa ma preocupe si pe mine ceva, nu? :lol:...pana la urma nimic serios...

in concluzie..a fost prima si ultima oara cand am facut drumul asta! il detest!

stiu..o sa-mi ziceti ca de aia e facuta motoreta...sa se lase pe viraje...de aceeasi parere am sa fiu si eu cand am sa invat sa ma aplec...:laugh:

mi-a placut peisajul si atmosfera...foarte reconfortant...am mancat niste papanasi...de fapt micro-papanasi...or fi ramas fara ingrediente tocmai la ai mei...am ajuns la 20.00 acasa...nu mai eram in stare sa fac nimic! si acum sunt tot obosita...abia astept sa ajung acasa sa dorm vreo 3 ore sa-mi revin...

mult mai misto drumul catre mare, de o mie de ori! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia te uita ce de mai sunt, nici n-am bagat de seama... si Teilanda nu e asa de mare

d-achiar bre, ca si tu stai in zona...te-a turnat adie cand eram la el la o bere :lol:

esti vecin cu ei, deci, dân cartier :laugh: adu-l odata pe caddy la intalnirea de cartier :crack: (daca mai ai vr'unu)

 

of mai amandino mai...bine ca ai scapat doar cu atat si nu te-ai riscat sa ii dai mai tare...

esti prima gsxr-ita care spune ca drumul ala sux....bravo :laugh:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in concluzie..a fost prima si ultima oara cand am facut drumul asta! il detest!

stiu..o sa-mi ziceti ca de aia e facuta motoreta...sa se lase pe viraje...de aceeasi parere am sa fiu si eu cand am sa invat sa ma aplec...:crack:

pai dacqa nu tye dai pe curbe nici nu inveti. trebuie sa mergi usor si sa cresti progresiv in viteza.

la inceput usor inseamna chiar la nivelu la care te depaseste bicla in curba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am fost si eu ieri pana la cheia...o plimbare in doi :laugh:, planificata cu foarte putin timp inainte

asaaa....toate bune si frumoase...pana ajungem la acele curbe...spectaculoase sau mai putin spectaculoase...eu nestiind sa iau curbele asa cum tb...nah...am luat una mult prea larg...eram putin inclinata...si nici gaz nu i-am dat...am vazut ca intru-n sant, si...primul impuls a fost sa pun frana...asta am si facut insa s-a oprit intr-o mare de nisip, bolovani si pietris...asa ca...dupa ce ca avea ea aripa fata rupta si o crapatura destul de serioasa sub far ca am intrat intr-unul cu un tico lunea trecuta...acum are si carena stanga varza...deh, vine concediul, tre sa ma preocupe si pe mine ceva, nu? :lol:...pana la urma nimic serios...

in concluzie..a fost prima si ultima oara cand am facut drumul asta! il detest!

stiu..o sa-mi ziceti ca de aia e facuta motoreta...sa se lase pe viraje...de aceeasi parere am sa fiu si eu cand am sa invat sa ma aplec...:laugh:

mi-a placut peisajul si atmosfera...foarte reconfortant...am mancat niste papanasi...de fapt micro-papanasi...or fi ramas fara ingrediente tocmai la ai mei...am ajuns la 20.00 acasa...nu mai eram in stare sa fac nimic! si acum sunt tot obosita...abia astept sa ajung acasa sa dorm vreo 3 ore sa-mi revin...

mult mai misto drumul catre mare, de o mie de ori! :lol:

 

e misto drumul la cheia, si dupa cum zici asa o sa zici si tu dupa ce o sa invetzi sa ... ma rog eu cred ca stii sa te apleci, cred ca ai vrut sa zici altceva... probabil sa inclini motorul la viraje... ca de aplecat nu se asteapta nimeni sa nu stii :10: :crack: si daca tot o sa-l vezi si tu cum il vedem noi toti, adica drum frumos, nu mai spune "prima si ultima oara"...

 

drumul catre mare e plictisitor. mai ales pe autostrada fara curbe... dar are partea lui buna... la atatia km, daca n-ar fi fost autostrada, ar fi durat mai mult drumul. si cum majoritatea sunt amatori de marea neagra doar in week-end, ar fi fost aglomeratia prea mare fara A2.

 

dar pe bune, de ce nu ziceti fratilor unde mergeti?... ca asa ne cunoastem, mergand impreuna la drumuri... uite amandina daca zicea ca merge la cheia, precis se gaseau amatori care sa mearga impreuna. (asta e valabila doar daca "plimbare in doi" nu are miros romantic... atunci nu stricam shusta!)

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Kawalin: pe unde ne dam in weekend ??? parca de mare mi sa cam luat ... :crack:

 

vine si cry, vine si amandina (parca asa a promis) si vedem noi unde mergem! sigur nu la mare si sigur nu peste noapte, pentru ca una din zilele de week-end trebuie sa o acord de data asta familiei. ma rog, nu stati "in mine" daca nu pot eu, puteti voi. mai e si intalnirea chopperistilor sa vedem unde se va merge... e prea devreme sa decidem de lunea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima propunere .. Valea Doftanei http://www.casaemanuel.110mb.com/

Astept propuneri si din partea voasta , vreau un loc cu liniste , unde sa facem un gratar , sa bem o bere mica si sa ne odihnim :crack:

 

 

dezule partea asta ce o descoper la tine ma uimeste!!! sa nu te duci tu in vama sa dai pe gat 2 jack daniels... sa preferi loc linistit cu verdeatza, gratarel si bere mica, odihna... asta e dezu ala mai placut care nu e violator de babe si satanist! :laugh: o sa te iubeasca femeile si mai mult ma! :laugh:

 

bey luati temperatura omului!... dar ce zice, zice bine!

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezule partea asta ce o descoper la tine ma uimeste!!! sa nu te duci tu in vama sa dai pe gat 2 jack daniels... sa preferi loc linistit cu verdeatza, gratarel si bere mica, odihna... asta e dezu ala mai placut care nu e violator de babe si satanist! :lol: o sa te iubeasca femeile si mai mult ma! :laugh:

 

bey luati temperatura omului!... dar ce zice, zice bine!

 

:laugh: hai ma ca nu sunt asa de bautor .. a fost o pura intamplare sa am 2 sticle de tarie care sa le dau pe gat si oricum nu am baut singur... gat despre violatul de babe , sincer prefer minorele :crack: decat o baba flescaita ...

Intr`un final am realizat si eu dupa al 4`lea weekend in vama ca sunt praf de oboseala si ca am nevoie de iarba :10: .

 

Hai venti si voi cu propuneri de iesire ... de preferat cu ramasul peste noapte :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as vrea sa ajung la sighisoara anu asta.. cu voi sau singur..desi in haita as vrea :laugh:

si nu cand e festival..ci cand e gol.. sa fac si poze.. ravenita?... :crack:

si da.. cu ramas peste noapte acolo..

Editat de logan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar pe bune, de ce nu ziceti fratilor unde mergeti?... ca asa ne cunoastem, mergand impreuna la drumuri... uite amandina daca zicea ca merge la cheia, precis se gaseau amatori care sa mearga impreuna. (asta e valabila doar daca "plimbare in doi" nu are miros romantic... atunci nu stricam shusta!)

 

 

Eu v-am zis de Poiana Brasov. Am fost Duminica si a fost super frumos.

 

Joi pe 31iulie o sa plec pe Transfagarasan. Daca sunt doritori va astept.

Mergem la Balea Lac si innoptam la Sambata. A doua zi ne intoarcem.

 

 

Sa nu mai aud ca nu am zis :crack:

Editat de bady
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...