Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Si pana acolo cum o duci ? Nu ai permis si presupun ca este si neinmatriculata. :moto:

e considerata moped in legislatia asta noua.

si sa fim seriosi, cocalari cati circula cu scutere neinregistrate cu sepci in cap, n-or muri astia daca fac si eu 2 km pana in padure, echipat full :D atat e de la noi de mers, si singura buba e intersectia colentina cu fundeni, deci, daca fac un mic ocol pe stradute, nu moare nimeni :D tocmai d-aia am si zis ca o sa rupa padurile, si nu traficul :D

 

asta are si acte, nu o stii ca n-ai vazut-o, da numai ca proprietaru e decedat...poate o inregistrez pe numele lui la primarie :ok:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e considerata moped in legislatia asta noua.

si sa fim seriosi, cocalari cati circula cu scutere neinregistrate cu sepci in cap, n-or muri astia daca fac si eu 2 km pana in padure, echipat full :D atat e de la noi de mers, si singura buba e intersectia colentina cu fundeni, deci, daca fac un mic ocol pe stradute, nu moare nimeni :D tocmai d-aia am si zis ca o sa rupa padurile, si nu traficul :D

 

asta are si acte, nu o stii ca n-ai vazut-o, da numai ca proprietaru e decedat...poate o inregistrez pe numele lui la primarie :ok:

 

Da ma dar buba e ca tu nu faci parte din restul tziganilor :moto:

Hai dracu la vama si lasa coclaurile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma dar buba e ca tu nu faci parte din restul tziganilor :moto:

Hai dracu la vama si lasa coclaurile :ok:

d-aia ziceam ca merg full echipat...si avand acte de provenienta la motor, arat ca nu merg pe scutere ciordite ca cocalarii...

si prin padure pe coclau nu cred ca supar pe nimeni... :D

 

vama vama, numai vama ai in cap :D momentan n-am foande pt vama, si nici timp...al'dat

 

hai mai bine tu la mine cu un litru de motorina sa ma ajuti sa spal motoru pe dinauntru :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

d-aia ziceam ca merg full echipat...si avand acte de provenienta la motor, arat ca nu merg pe scutere ciordite ca cocalarii...

si prin padure pe coclau nu cred ca supar pe nimeni... :ok:

 

vama vama, numai vama ai in cap :D momentan n-am foande pt vama, si nici timp...al'dat

 

hai mai bine tu la mine cu un litru de motorina sa ma ajuti sa spal motoru pe dinauntru :D

 

Nu AM motorina :moto: ca veneam , ai o galeata de apa ca vreau sa spal moto :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu AM motorina :ok: ca veneam , ai o galeata de apa ca vreau sa spal moto :D

da un tzzar inainte sa pleci, da nu la noapte, ca vr sa mai fac cate ceva pe lumina :D

n-am chef sa pierd piese din cutia de viteze, pe intuneric :D

 

pt restu, care stiti unde stau, cred ca ma gasiti la bloc, mesterind, daca aveti chef de iesit :moto:

 

LE: nu mai ies....dezu pleaca la plimbare, si singur mi-e sila sa ies afara sa mesteresc...

 

sper sa o rezolv repejor, ca mor fara motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, unde imi las mobra, ca am numai un lanta d-ala cu bile de otel si mi-e ca mi-o iau astia? Deja m-a avertizat unu' ca se ciordesc motoare in draci pe la mine pe strada si abia asteapta baietii sa se prinda cum dau jos lantu :ok:

 

Dezule, spre tine e mai safe? Ca nu stiu, prea zambeau tiganii hobandu-se la el si-si cam frecau mainle, plm, pe fata :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, unde imi las mobra, ca am numai un lanta d-ala cu bile de otel si mi-e ca mi-o iau astia? Deja m-a avertizat unu' ca se ciordesc motoare in draci pe la mine pe strada si abia asteapta baietii sa se prinda cum dau jos lantu :ok:

 

Dezule, spre tine e mai safe? Ca nu stiu, prea zambeau tiganii hobandu-se la el si-si cam frecau mainle, plm, pe fata :moto:

 

 

du-o la farmacia Sensi-Blu din rond la D-na Ghica (langa BCR) e deschisa non-stop, vorbesti cu paznicul... continuarea o stii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, unde imi las mobra, ca am numai un lanta d-ala cu bile de otel si mi-e ca mi-o iau astia? Deja m-a avertizat unu' ca se ciordesc motoare in draci pe la mine pe strada si abia asteapta baietii sa se prinda cum dau jos lantu :D

 

Dezule, spre tine e mai safe? Ca nu stiu, prea zambeau tiganii hobandu-se la el si-si cam frecau mainle, plm, pe fata :ok:

 

Deja moto lui george a fost incercat aseara din cate am inteles. La mine pe strada se fura in draci guri de canal ,era sa imi rup gatul in seara asta din cauza unui canal infect.

Deci ce , crezi .... e mai safe ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: ...dezu...care george? geo?..aoleu, saracul! stiam ca plecase la pitesti...sper totusi sa nu fie vorba despre el..nasol oricum

si mie mi-a mutat cineva micuta din loc acu vreo 2 zile...alarma suna haotic si cand am coborat intr-un suflet la ea am vazut! imi doresc sa fi fost o gluma proasta si nu ceva serios

 

p.s. cry, sa nu-ti faci vreo impresie gresita dar azi de dimi chiar n-am avut cum sa te salut, asa ca o fac aici :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shin: in functie de unde stai poti sa o lasi la obor, sau la farmacia de la doamna ghica (da e non stop deschisa si e un nene acolo tot timpu care atipeste pe scaun) sau poti sa incerci la benzinaria de la doamna ghica cu tei, sau (desi nu stiu cat de sigura e alternativa) o lasi langa sectia de politie :moto:).

In alta ordine de idei, eu n-am avut probleme pana acuma cu ciordacii dar unui vecin de-al meu i-au furat scuteru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ori o duc la farmacie ori.. Dezule, unde mi-ai zis tu sa fac stanga aseara e un hotel, e luminat bine, ca la strada mare etc, o fi bine acolo? Pun si-o alarma da' dupa ce schimb bateria..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: ...dezu...care george? geo?..aoleu, saracul! stiam ca plecase la pitesti...sper totusi sa nu fie vorba despre el..nasol oricum

si mie mi-a mutat cineva micuta din loc acu vreo 2 zile...alarma suna haotic si cand am coborat intr-un suflet la ea am vazut! imi doresc sa fi fost o gluma proasta si nu ceva serios

 

p.s. cry, sa nu-ti faci vreo impresie gresita dar azi de dimi chiar n-am avut cum sa te salut, asa ca o fac aici :ok:

 

george cu f3`ul (prietenul lui Delia)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shin: in functie de unde stai poti sa o lasi la obor, sau la farmacia de la doamna ghica (da e non stop deschisa si e un nene acolo tot timpu care atipeste pe scaun) sau poti sa incerci la benzinaria de la doamna ghica cu tei, sau (desi nu stiu cat de sigura e alternativa) o lasi langa sectia de politie :moto:).

In alta ordine de idei, eu n-am avut probleme pana acuma cu ciordacii dar unui vecin de-al meu i-au furat scuteru.

 

 

:ok: salut Dacule! :D mandrie mare ca avem daci in zona, printre noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezule se pare ca nimeni de pe aici nu vine cu tine :ok:

 

dar la brasov cu mine si cu cry nu vine nimeni? (hai ca incerc eu cu alta directie poate am noroc :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: ...dezu...care george? geo?..aoleu, saracul! stiam ca plecase la pitesti...sper totusi sa nu fie vorba despre el..nasol oricum

si mie mi-a mutat cineva micuta din loc acu vreo 2 zile...alarma suna haotic si cand am coborat intr-un suflet la ea am vazut! imi doresc sa fi fost o gluma proasta si nu ceva serios

 

p.s. cry, sa nu-ti faci vreo impresie gresita dar azi de dimi chiar n-am avut cum sa te salut, asa ca o fac aici :ok:

Eu am incercat dar erai prea preocupata. Nu-i nimic, avem timp :D

Editat de cry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda. dezu cu geo pleaca la mare, eu cu cry plecam la brasov, restu` stati ca pensionarii la plapumioara :)

 

rusinicaaaaaaa ;)

 

Da ? :D

 

@Geo: msg me , am plecat cu smigle catre vama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, aloo!!!...nu mai e nimeni pe aici? :lol: pesemne ca ati fugit cu totii la mare

pregatiti-va ca maine vine si sora voastra :P :eek: din pacate fara asta mica pe care am sa o parasesc cateva zile

Editat de Amandina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tras o tura tzapana sambata, dar in regim dualsport, de aia nu am zis nimic

 

oras+ macadam+zona rurala+A1portiune mica + oras+deum european+macadam+drum european+portiune de A2+oras - total cam 150 km sau peste

 

fara mobra dualsport nu era cazu sa vina nimeni :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...