Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Iar dormitzi in post :disappointed:

 

Maine ma duc cu conserva la drum lung, ma intorc seara, deci Duminica nu ne intalnim si noi la un drum/gratar/bere ceva pe undeva cumva?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numai pensionari pe aici :disappointed:

Weekendul viitor se pleaca la vama in gasca mare asa ca sper ca macar unii dintre voi sa veniti :)

 

Eu n-am avut azi (duminica) cu cine si unde sa ies, asa ca am dormit toata ziua :blbl: (drept e ca nici chef prea mult n-am avut :-L )

 

Ce vama ma? Nu mergem la brasov???...

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am avut azi (duminica) cu cine si unde sa ies, asa ca am dormit toata ziua :) (drept e ca nici chef prea mult n-am avut :-L )

 

Ce vama ma? Nu mergem la brasov???...

 

:blbl: am iesit cu sisu si cu zidu pana aproape de calarasi ... foarte misto drumul... deci scuze ca nu ai avut unde sa iesi nu exista.

PS. Incearca sa deschizi telefonul ala .... am incercat sa sun sa vad daca iesiti dar nimic .... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezu, don't be mad at me! :disappointed: am fost prinsa cu ceva foarte important, prin urmare nu am mai iesit

stiu ca am fost de la tara ca nu ti-am mai raspuns la mesaj...iarta-ma :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezu, don't be mad at me! :) am fost prinsa cu ceva foarte important, prin urmare nu am mai iesit

stiu ca am fost de la tara ca nu ti-am mai raspuns la mesaj...iarta-ma :-L

 

:disappointed: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Copii, care va plimbati azi?

2 Unde imi scot si eu prietena la plimbare? Sa fie la cel mult 100 km de Bucuresti si sa fie ceva cu peisaj misto. O cascada, pestera, ceva "cul" :disappointed:

Pliiz, are careva idei? Danke!

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: am iesit cu sisu si cu zidu pana aproape de calarasi ... foarte misto drumul... deci scuze ca nu ai avut unde sa iesi nu exista.

PS. Incearca sa deschizi telefonul ala .... am incercat sa sun sa vad daca iesiti dar nimic .... :disappointed:

 

 

ba dezule tu esti dus. telefonul ala pe care ma suni tu, are mari sanse sa fie inchis. nu il folosesc decat atunci cand sun eu pe cei de pe orange :D asta e tel meu, l-am scris si dat de 1000000 ori la lume: 0723.320.444. data viitoare nu mai ai scuza ca nu m-ai chemat la plimbare sa fie clar! :-L

 

si n-ai raspuns daca te duci la mare sau nu, cand toti mergem la brasov :D

 

in ce zi plecati la mare si cam pe la ce ora?

 

week-endul asta mergem toti (in afara de dezu se pare :D ) la brasov la intrunire! :)

 

la mare poate mergem peste 2 week-end-uri

 

1 Copii, care va plimbati azi?

2 Unde imi scot si eu prietena la plimbare? Sa fie la cel mult 100 km de Bucuresti si sa fie ceva cu peisaj misto. O cascada, pestera, ceva "cul" :D

Pliiz, are careva idei? Danke!

 

 

bey sisule tu esti in concediu?... ca eu as merge si-n gaura de sherpe, dar uite ca nu imi dau astia de la servici liber cand si cum vreau eu :D

 

100km cel mult de bucuresti, poate fi salina... daca te tzin curelele sa cobori cu liftul ala de te izbeste de toti peretzii :D

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zi plecati la mare si cam pe la ce ora?

 

Vineri pe seara ... ne intoarcem Duminica , plecam in gasca mare ...

La Brasov o sa fie cam Gay din cate am auzit si de asta nu vreau sa merg + ca nu o sa fie mai fun ca in vama :disappointed:

 

@sisu : ai prins gustul iesirilor din bucuresti ... treci draqu la mare cu motorul.

Editat de dezu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Copii, care va plimbati azi?

2 Unde imi scot si eu prietena la plimbare? Sa fie la cel mult 100 km de Bucuresti si sa fie ceva cu peisaj misto. O cascada, pestera, ceva "cul" :disappointed:

Pliiz, are careva idei? Danke!

1) Io ma duc pana la Apashu sa-mi iau motoru si dupa aia fac o plimbare pana acasa :blbl:

 

2) la padure la baneasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey sisule tu esti in concediu?... ca eu as merge si-n gaura de sherpe, dar uite ca nu imi dau astia de la servici liber cand si cum vreau eu :)

100km cel mult de bucuresti, poate fi salina... daca te tzin curelele sa cobori cu liftul ala de te izbeste de toti peretzii :-L

Mai am o sapt de conced da' sunt cam lefter. Adica plimbari de max 200 km.

La salina nu merg ca mi-e frica de lifturi :blbl: :disappointed:

 

@sisu : ai prins gustul iesirilor din bucuresti ... treci draqu la mare cu motorul.

Sper sa produc bani de gaz ca vin cu voi :D

 

@were, nu-i nevoie, am vrajit-o deja :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o sapt de conced da' sunt cam lefter. Adica plimbari de max 200 km.

La salina nu merg ca mi-e frica de lifturi :blbl: :disappointed:

 

 

Sper sa produc bani de gaz ca vin cu voi :)

 

Iti dau eu daca ai nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai

fiti pe pozitie

cine ma are pe yahoo si se misca rapid mai merge la plimbare.

de obicei pun status cu intentiile de ars gazu cu o ora +/- inainte de plecare, asa caa :disappointed: repede

 

cine vrea in lista sa zica pe pm

 

 

aaa si nu iesim cu moto in oras. minim 1 ora de mers asa ca echipamentu la voi

Editat de ZIDU'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, care aveti bicla/mobra pt teren accidentat, putem da o fuga de weekend pe aici:

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=2647

e aproape si nu e rea zona...

 

io acu m-am pus sa fac mobra sa o bag pe teren accidentat.e inaltata momentan de spate cu niste amortizoare mai mari, iar aripa fata ridicata, plus un ghidon mai de enduro.lucrez acum sa ii curat ambielajul care e blocat de rugina, si dupa ce o fac, prin paduri cu ea :disappointed:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...