Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stau pe aproape doar la trei statii si nu e problema ca mai intra un motor in curte, sunama la 0767835321

 

mersi mult, am sa revin cu un telefon vineri dupa amiaza , ;)

btw alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ies dar asa mai incet ca am discurile noi si pana se pasuiesc...mai va...

in week-endul asta are cineva chef de plimbare afara din bucuresti?...

 

nimeni?... pana acum erati interesati... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ies dar asa mai incet ca am discurile noi si pana se pasuiesc...mai va...

 

daca nu te dereanjeaza sa mergi cu choppere ... esti invitat. nu mergem sa ne dam pe circuit, mergem sa ne plimbam.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg, bah!

Unde mergem?

 

mergi o laie ca sa nu zic mai rau. ma chinui de o saptamana sa te prind pe telefon, nu suni back, nu miroshi, nu te auzi, stai in dunga sa nu te vada nimeni...

 

am 2 chestii sa vorbesc cu tine de o saptamana intreaga... cand binevoitzi Domnule, puteti sa ma contactatzi ca stitzi unde. (poti sa suni mai intai la secretara daca ai nevoie de o convorbire sexy ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi o laie ca sa nu zic mai rau. ma chinui de o saptamana sa te prind pe telefon, nu suni back, nu miroshi, nu te auzi, stai in dunga sa nu te vada nimeni...

 

am 2 chestii sa vorbesc cu tine de o saptamana intreaga... cand binevoitzi Domnule, puteti sa ma contactatzi ca stitzi unde. (poti sa suni mai intai la secretara daca ai nevoie de o convorbire sexy :unsure: )

 

De sunat... am vorbit, de mers la bulgari, am mers; da` unde dreaqu ai ascuns secretara, ca daca dadeam de ea te sunam de catava ori pe zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Sunt Didi, din Brasov si stau la circ... :rock:

Nu la circ, cum probabil va inchipuiti, ci pe Aleea Circului...

Apropo de intalniri, pe mine m-au cooptat niste baieti de treaba din Crangasi

si iesim joia, dar nu m-ar deranja sa mai cunosc motociclisti :unsure:

Asfalt uscat va doresc! ca eu in ultimul timp numai ud il nimeresc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma leshi... chiar nu stii?... vrei sa-i zic sa iasa de sub birou ca sa o vezi tu?... mai bine raspund eu la telefon ca ea are treaba...

 

nici o idee inca pentru weekendul urmator?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept propuneri.

Ai schimbat placutele?

 

 

dap. atunci in ziua aia. mi-a luat 30min cu totu`. deja s-au si rodat... tzatza de matza ce sa mai!

 

vorbeam cu omu` negru sa aruncam navodu` la vulcanii noroioshi... mai vine vreun colentinez in caz ca va fi vreme frumoasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sambata fug pana la bran,,

am fost anu asta ..bine cu masina pana la vulcani..is absolut superbi iar drumul este bun..serpentine urcusur coborasuri.. si mergeti de vedeti ambele platouri...si aia mari si aia mici..la uni e cu bani la ceialti fara...merita!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum cred ca suntem 4 motoare daca nu se intampla ceva neprevazut. cine mai vine sa dea de veste.

 

plecam maine la 9 fara 15 de la benzinaria agip din intersectia fundeni cu colentina.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca exista rubrica speciala pentru anunturi. Nu esti primul si nici ultimul care aduce motoare de la italieni.

E cam urat sa intri asa sa scrii aici, direct. Si cu rosu sa iasa in evidenta. Eu cred ca ti-ai facut mai mult rau afacerii cu chestia asta.

 

 

ADUC MOTOCICLETE PE COMANDA

Editat de rechinulalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa-l pasca si banu` lu admin...

 

well iaca si niscai poze de la Veliko Tarnovo... cu intarziere (noi am fost acum 2 weekend-uri la Veliko) insa mai bine mai tarziu decat niciodata :rusinica:

 

http://picasaweb.google.ro/kawatalin/VelikoTirnovo11Oct2008#

urmeaza (maine cred) si cele din weekend-ul trecut cand "unii" n-au mai venit pentru ca "dom`le va fi chiciura si friiiig" ... asta intr-o zi in care a fost soooaaaareeeeee ... :blink: :D cry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, plimbati-va cat mai este vreme frumoasa...macar voi..

 

eu nu o sa mai stiu cum e sa am parul incalcit de la mersul pe motocicleta....cum e sa te stranga prea tare geaca sau ghetele...cum sa rotesc cheia in contact....sau sa raman pe galben si sa ma uit dupa prima benzinarie...cel putin anul asta.

mi-am dat ieri micuta...sunt inca bulversata...

 

ma uit si acum din obisnuinta pe geam in spatele blocului..poate o zaresc...aseara cand a plecat baiatul cu ea am fugit in urma ei...si s-a dus...a fost ultima oara cand am vazut-o si am auzit-o...

mi-am dorit-o foarte tare si am gasit-o cu greu..totusi a fost foarte usor sa o dau...

cand am pus anuntul eram convinsa ca o sa ma mai plimb cu ea pana o sa o dau..nu stiam ca in cateva ore o sa-i pun husa in cui..

se zice ca atunci cand dai ceva sa o faci cu toata inima...sa nu se intample ceva rau...si ma bucur totusi pentru cel care a luat-o caci era tare incantat

in sfarsit..asta este...ma consoleaza totusi gandul ca anul viitor o sa-mi cumpar alta..la fel de frumoasa... :rusinica:

pana atunci iubitul meu vrea sa-mi dea sa plimb repsolul lui...dar una e cand merg cu motorul meu si alta cu al lui, chit ca suntem in familie

 

cry, iti multumesc...stii tu pentru ce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...