Sari la conținut

IXS in BUCURESTI


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

O firma nu prea serioasa ! Prin Bucuresti au mai facut unii afaceri cu ei si s-au facut de kko din cauza lor . Nici produsele nu sunt de calitate

Sa le trag malai pe goarna !!! Mai bine venea Hein Gericke !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mercic Dobrescu....

 

COZO.

 

Marfa de la IXS este buna, in germania este o firma destul de scumpa si de apreciata..

 

mie comenzile mi-au venit mereu in regula, iar de seriozitatea importatorului nu as vrea sa vorbesc... este posibil ca si dealerul sa fie ceva mai dubios

cris este unul dintre motociclistii vechi din romania iar firma activeaza aici de aproape 10 ani...

 

va astept si va promit ca modelele pe care le veti vedea in 2005 sunt tari, tari de tot..

 

bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O firma nu prea serioasa !  Prin Bucuresti au mai facut unii afaceri cu ei si s-au facut de kko din cauza lor . Nici produsele nu sunt  de calitate

Sa le trag malai  pe goarna  !!!    Mai bine  venea Hein Gericke  !

esti foarte tare daca iti place hein gericke... ieftin si bun, cum ii place romanului...

 

iti doresc ca la prima tranta (sper sa nu ai nici una) sa nu ai foarte multe echipamente "safe" de la HG sau polo..

mai bine de la altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo nenea Cozo-nac !!!

Daca tot ai inceput cu reclama aici ... baga si tu o adresa ... o schita cum sa gasim magazinul ... pe la Obor spusesi ?? ... au si zarzavaturi p-acolo !! e bine ca fac si piata !! ... Glumesc !!

Sper sa nu va aruncati cu preturile prea tare ( ma refer la adaos de bun simt !!) ... ca sa mearga treaba !!

 

 

PS. Daca iti aduc vineri o pisica albastra ... faci discount o pereche de manusi de piele (de pisica) cu protectii ?? :D :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O firma nu prea serioasa !  Prin Bucuresti au mai facut unii afaceri cu ei si s-au facut de kko din cauza lor . Nici produsele nu sunt  de calitate

Sa le trag malai  pe goarna  !!!    Mai bine  venea Hein Gericke  !

Pacat ca faci parte din categoria celor care isi dau cu parerea...

Marfa cu siguranta nu a venit la tine de la sursa , ci de un dealer, iar povestea asta e veche si o cunoaste toata lumea.

IXS nu este calitate ? Glumesti cred! Sper ! Hein Gericke ! Oare suporta comparatie ?

Ca este mai ieftin HG , asta e clar, dar te invit sa vezi geaca IXS tavalita la 140 km/h , pe asfalt. Cu cel putin 7-10 martori . Dupa ce o vezi stam de vorba despre calitatea IXS.

 

Si acum sa vorbim despre marfa , comenzi si preturi.

Noi aducem ORICE produs din catalogul IXS , in maxim 2 saptamani (asta daca ne nimeriti intre comenzi !!! ) iar pretul maximal este cel de catalog. Surpriza ? Cele mai multe preturi sunt sub cele de catalog. Nu foarte mult , pt ca nu vindem polo sau HG sau cine stie ce pilaf de ehipament.

Nici unul dintre cei care reprezentam IXS in zona asta din Romania nu suntem adeptii vanzarii echipamentelor ieftine de dragul vanzarii.

 

PS: vezi pe la curse daca se foloseste echipament IXS

PS2: hai sa vedem si niste pareri :

 

"Hello, Michael & Carolina here, writing to let you know we finished 6th in the MD2020 rally last weekend. The first 8hours of this 30 hour rally were completed in pouring rain, a veritable deluge, with the remaining 22 hours interspersed with sometimes heavy downpours. Both my and Carolina's feet stayed perfectly dry throughout. I have never had a boot perform this well. Thank you again for your support."

 

Best Regards,

Michael & Carolina

 

"Rider Magazine - September 2002

IXS Seca Gloves

$99, Switzerland

These goatskin gloves are extremely soft and supple, and the fingers are pre-curved for comfort. Knuckles are protected by black carbon fiber lined with memory foam, and the palms and thumbs are padded with soft, grippy Chamude leather. Fingers have an extra layer of leather plus soft foam padding. Keprotec abrasion protection lines the glove edges and the ball of the thumb.

 

The Seca's lightweight cotton lining is, hands-down, the most comfortable of any glove in our test, easily conforming to the hand. "

 

...si pot sa iti mai dau exemple cate vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:yikes: Salut pe toata lumea! :baldy:

Cuvinte grele si impresii dure despre un brand care sincer e mai mult decat ok.

In lunga mea activitate de vanzari am invatat ca niciodata nu trebuie sa intinezi concurenta cu declaratii gratuite, decat demonstrand practic lucrul acesta.Sincer nu aveam nici eu o parere extraordinara despre IXS pana cand nu am incercat un costum de viteza care nu imi dadea prea multa incredere avand un pret scazut.

Dupa ce l-am cumparat l-am pus la treaba foarte tare vreo 4 ani( la curse) si pe strada. Acum a ajuns la bunul meu prieten Dan Pisica care (sper) va merge si el mai departe si la curse.

O singura parere: IMPRESIONANT. :angry:

 

P.S. Apropo "COZO-BAZAR", parerea mea este ca e facut pentru noi toti, pentru a avea cele mai bune preturi si la nasul nostru :D

Pentru COZO: Apropo asteptam o prezentare reala al brand-ului maestre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut si enduro cu IXS de piele-viteza. trageti voi concluziile. a si am mai luat si o sina de tramvai in brate si nu am patit nimic. dar nu pot compara cu nimic pt ca nu am mai avut altceva. m-am mai imbracat o data cu o geaca skino dar parca nu ma prindea asa de bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...