Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lume lume ... cine are pe motor bec H4 ( ii da si faza scurta si faza lunga acelasi bec ) si vrea sa isi puna bixenon la pret foarte bun ? nu de alta da am gasit care vinde numai 2 bucati si e avantajos daca luam 2 , iese 2 mil 800 ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume lume ... cine are pe motor bec H4 ( ii da si faza scurta si faza lunga acelasi bec ) si vrea sa isi puna bixenon la pret foarte bun ? nu de alta da am gasit care vinde numai 2 bucati si e avantajos daca luam 2 , iese 2 mil 800 ..

 

Eu am H4 si as vrea dar pe cand ca nu am bani acuma...:cheers: eventual da-mi un telefon

 

 

--- Mesaj completat în 20 Feb 2008 11:39 -------------

si cum zise un mare ganditor o data .. : " ai de masa` " ..eu il aprob =))

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Feb 2008 23:23 -------------</small><br/>p.s. : am gasit linku de care ma zis catorva baieti ..priviti`l =)) http://www.protv.ro/stiri/justitie/posibil...-constanta.html

 

 

Nu merge :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia zilei mele, dupa multe insistari si telefoane date, am reusit sa organizez un spectacol 'ceresc' pt. aceasta seara. Si nu orice fel de spectacol, gen focuri de artificii ca la manelisti, ci o eclipsa totala de luna.

 

Vizionare placuta, si L.M.A si voua :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck tu nu mai iti cumperi motor???vine vremea de iesit.. :huh:

Azi am fost cu ultima hartie la banca...din pacate s-a descoperit ca am completat cererea pe undeva gresit, :wink: si m-au sunat cand eram in Deva deja... Poate se poate analiza cererea si cu greseala aia. Daca se aproba va anunt. :P

 

Stiu un GSXR 600 (Corona Edition) din 200+ . Ieftin si bun

Da' un BUZZ!!! Sau o poza si detalii mai multe. ;)

 

Cu ocazia zilei mele, dupa multe insistari si telefoane date, am reusit sa organizez un spectacol 'ceresc' pt. aceasta seara. Si nu orice fel de spectacol, gen focuri de artificii ca la manelisti, ci o eclipsa totala de luna.

 

Vizionare placuta, si L.M.A si voua :huh:

LMA nenea!!! :ok: Tot ce-ti doresti, mana sa se faca bine mai repede, sanatate.... si sa ne traiesti!! :eek: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia zilei mele, dupa multe insistari si telefoane date, am reusit sa organizez un spectacol 'ceresc' pt. aceasta seara. Si nu orice fel de spectacol, gen focuri de artificii ca la manelisti, ci o eclipsa totala de luna.

 

Vizionare placuta, si L.M.A si voua :huh:

 

 

LA MULTI (b)ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers:

SA TRAIESTI MULT SI BINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sa fii sanatos si gata de drum pe vara!

 

incaodata la multi ani de la jupanul si jupana ;) :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar putea ajuta cineva cu niste informatii despre un Kawasaki zxr 750 editie din 1996?

-inaltime: ?

-lungime: ?

-ampatament: ?

 

pe internet ( :) ) caut de vreo o zi dar nu gasesc nici o informatie folositoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cica ieri m-au verificat astia de la banca, au sunat la firma. Inca n-am primit raspunsu' de la ei.

Stau ca pe ace!

 

Aleck... moment decisiv..doar nu te grabi.Sper sa faci alegerea corecta... nu ca iti iei motor miezzz si apoi nu ii loc sa vii ca nu "poti"

Ia si tu acolo un cebereu si hai sa ii dam bicepz :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck... moment decisiv..doar nu te grabi.Sper sa faci alegerea corecta... nu ca iti iei motor miezzz si apoi nu ii loc sa vii ca nu "poti"

Ia si tu acolo un cebereu si hai sa ii dam bicepz :lol:

CBR??? IO???? :crack: :crack: :lol:

:lol: o sa-mi iau motor miez si o sa vin si la plimbarele! :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bmw R60 din 1962, perfecta stare shi Kawa Gpz 600R fara nicio zgarietura,de vanzare ,tel: 0744 153 217

Numai Bine shi Asfalt Uscat :burnout:

Dumnezeule :crack: dar cum poate arata asa de bine BMW din 1962 :wave: , restaurata ? :crack: c altfel nu imi explic, ninci kawa nu arata perfect dar e mai tanara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...