Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bah acuma nuy-i bine....dupa ce ne intzepam ne pupam hahahah hai ca am glumit de RIDERIT nu merci cred ca m-am convins de mult de club prin intermediul unora as merge de curioziatate asa ca observator si dupa aia v-as barfi al totzi motocilcistiii(gluma proasta)

,,

Dp Bihon citez :

 

MotocicliÂşti răi

 

Sâmbătă, la ora 15:50, în ÂŞtei a fost depistat B.A.V. (19 ani), din Rieni, conducând fără permis o motocicletă neînmatriculată, iar duminică salontanul Art. (25 ani), a fost prins, pe DJ 709, de asemenea conducând fără permis o motocicletă neînmatriculată. „În ambele cazuri s-a întocmit dosar penal”, mai spune inspectorul de poliție Alina Dinu.

 

Iara Atr iara.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,

Dp Bihon citez :

 

MotocicliÂşti răi

 

Sâmbătă, la ora 15:50, în ÂŞtei a fost depistat B.A.V. (19 ani), din Rieni, conducând fără permis o motocicletă neînmatriculată, iar duminică salontanul Art. (25 ani), a fost prins, pe DJ 709, de asemenea conducând fără permis o motocicletă neînmatriculată. „În ambele cazuri s-a întocmit dosar penal”, mai spune inspectorul de poliție Alina Dinu.

 

Iara Atr iara.... :cheers:

Opssssss m-atzi prins......de fapt nici nu am motor....eram cu crosss si am incercat sa le dau la militzieni ceva femei.....asa mai eftine(eugenii) dar nu au vrut nici in ruptul capului.....iar astia din ziar de aia au scris motociclisti rai ca se tot rugau de mine sa ii duc o tura ca ei nu au mai fost si eu le-am zis nu asa ca ma barfesc prin ziare..ce mai...m-am ajuns.Vezi Stefane iexista explicatzie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simt asa un iz de contradictzii???Acuma kare sunt fraierii......k5?nu esti moale si eu am un k7....de vanzare ca nu am bani sa-l iau:)))))

 

nu dai si mie sa-l incerc....daca ii de 750....sau1000 ca 600 ii prea mic pt mine.....sau sunt eu prea mare:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simt asa un iz de contradictzii???Acuma kare sunt fraierii......

Care se simt :ph34r:

 

 

si eu am un k7....de vanzare ca nu am bani sa-l iau:)))))

 

Nu te plinge ca ai bijuteria aia de Agusta care e o sportiva deosebita :D :rolleyes: .

 

nu dai si mie sa-l incerc....daca ii de 750....sau1000 ca 600 ii prea mic pt mine.....sau sunt eu prea mare:))))))

 

Man e mic, doar sesar, da' daca te tenteaza ti-l dau cu placere.

Anu' trecut am avut ocazia sa frig oleaca un 750 tot din 2005, mi-a placut tare mult, se simte bine diferenta de putere fata de 600 cind ii dai, si sta pe un cadru ca ala de 600, e bestial.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck, daca vrei ma pun la coltz 5 minute, si-mi foot si 2 cu liniaru' peste degete, numa' zii.... :D :D :rolleyes:

NU mane...mai bine mi-ai da K5-u' sa vad cum mere... nu de alta, da K5-u' meu ii mai obosit oleak. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU mane...mai bine mi-ai da K5-u' sa vad cum mere... nu de alta, da K5-u' meu ii mai obosit oleak. :D

 

Nu te-ai dat pe el?! Parca stiam ca ti l-am dat...plm nush, am uitat, batrinetea...Gixxer stiu soto ca s-a dat cu el, de tine nu mai stiu:P...Pai ti-l dau cind ne vdm(nush ce e cu mine azi, vad ca e superoferta :rolleyes: ) .

Ce sa fac daca K5-ul tau ii din 2002, asta e, macar e unicat :P...scrie si Honda pe el :D (sper ca ai dat jos actibildu ala btw :P ) .

 

 

vb serios sau acuma iti bati joc de mine ?

 

Ia uite ce s-a emotionat copilu' :ph34r:

Ba, ti-ai luat permisu? Daca promiti ca mergi incet si fara figuri, nu tragi de gaz sau frine ca disperatu' te las sa faci o tura. Serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vb serios sau acuma iti bati joc de mine ?

 

:P :P :P

Nu te-ai dat pe el?! Parca stiam ca ti l-am dat...plm nush, am uitat, batrinetea...Gixxer stiu soto ca s-a dat cu el, de tine nu mai stiu:P...Pai ti-l dau cind ne vdm(nush ce e cu mine azi, vad ca e superoferta :P ) .

Ce sa fac daca K5-ul tau ii din 2002, asta e, macar e unicat :P...scrie si Honda pe el :P (sper ca ai dat jos actibildu ala btw :P ) .

 

 

 

 

Ia uite ce s-a emotionat copilu' :P

Ba, ti-ai luat permisu? Daca promiti ca mergi incet si fara figuri, nu tragi de gaz sau frine ca disperatu' te las sa faci o tura. Serios.

:D Nu si l-a luat, stai flex. Nici io nu i-l dau pana nu si-l ia! :D Poate-l mai imping de la spate asha... :rolleyes:

Si btw, nu...nu l-am dat. Imi place...ca nu cred ce scrie pe el, e altceva... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite ce s-a emotionat copilu' :D

Ba, ti-ai luat permisu? Daca promiti ca mergi incet si fara figuri, nu tragi de gaz sau frine ca disperatu' te las sa faci o tura. Serios.

promit ca nu merg intr`o roata nu burnout nu genunchi pe jos in curbe si chestii dastea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cine crede?

:D

 

 

 

 

Vezi ca te-a dat Aleck de gol cu permisu', pina nu-l iei nu pupi :P :D .

Pai de obicei Hondistii... :rolleyes: Si sunt intr-un nr deloc de neglijat... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da acolo in spatele blocului undeva nare nimic ....

Ia treci la lectii, da?

:D

 

Da-o draq ma, in spatele blocului ...ce dracu...pune mina ia plasticu' si te plimbi ca oamenii. Serios iti zic ca pina n-ai plasticu' no chance :ph34r: . Nu mai zi de astea ca iti fac baietii ceva campanii de voodoo si de alea :rolleyes: .

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia treci la lectii, da?

:rolleyes:

 

Da-o draq ma, in spatele blocului ...ce dracu...pune mina ia plasticu' si te plimbi ca oamenii. Serios iti zic ca pina n-ai plasticu' no chance :P . Nu mai zi de astea ca iti fac baietii ceva campanii de voodoo si de alea :ph34r: .

Voodoo...daaaaaaaaaaaaaaa!!! Nu stiam ce-i lipseste! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia treci la lectii, da?

:D

 

Da-o draq ma, in spatele blocului ...ce dracu...pune mina ia plasticu' si te plimbi ca oamenii. Serios iti zic ca pina n-ai plasticu' no chance :P . Nu mai zi de astea ca iti fac baietii ceva campanii de voodoo si de alea :rolleyes: .

:ph34r: :D o sa`l dai la o forja pana la piatra ca oamenii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...