Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Pai de obicei Hondistii... :D Si sunt intr-un nr deloc de neglijat... :rolleyes:

 

Vorba lu' raposatu' Lapusneanu...sau cum belea il chema pe domnitoru' ala :ph34r:

 

 

:D :P o sa`l dai la o forja pana la piatra ca oamenii?

 

Sa nu exageram :P !

Inainte promiteai ca incet si fara nu stiu ce, acu' vrei forja...a draq pielea pe tine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vorba lu' raposatu' Lapusneanu...sau cum belea il chema pe domnitoru' ala :rolleyes:

Cred ca Tepes... el ar fi avut grija de hondisti cu mare placere, daca mai traia. Da' deh...cred ca s-a dat cu un 600 RR...d'aia nu mai avem parte de el. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si apropo ca`mi aduse aleck aminte am permis mah ... A1 :rolleyes:

Luci...pt A1-le ala io zic sa-i dai saua din spate sa se dea o tura. :ph34r: Sa vada si el cum e sa te tragi pi poponetz... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

glumeam :P ... era doar o intrebare de baraj stii k glumesc Luci :P

Stiu ma :P ...

 

si apropo ca`mi aduse aleck aminte am permis mah ... A1 :P

Cu ala sa te dai pe K5 de 125 cm cubi, si 12 kw, sau cit dracu' sint baremurile alea din lege, ca habar n-am :P

Ba daca nu-l iei il pun pe Aleck sa te verifice, iti controleaza lectiile, de alea :P :P ...

 

 

Luci...pt A1-le ala io zic sa-i dai saua din spate sa se dea o tura. :D Sa vada si el cum e sa te tragi pi poponetz... :D

 

Ii dau monopostu' poate ii place mai mult :P :rolleyes: :ph34r: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ma :P ...

Cu ala sa te dai pe K5 de 125 cm cubi, si 12 kw, sau cit dracu' sint baremurile alea din lege, ca habar n-am :P

Ba daca nu-l iei il pun pe Aleck sa te verifice, iti controleaza lectiile, de alea :P :P ...

Ii dau monopostu' poate ii place mai mult :P :D :rolleyes: :ph34r:

druids are druids :D :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de obicei Hondistii... :D Si sunt intr-un nr deloc de neglijat... :rolleyes:

Hondisti ca hondisti dar astia cu suzuki sunt mai exclusivisti....de obicei de astia se ia lumea ca se simt mai complexatzi..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai tovarase luc zxr.....daca as agusta ar fi a mea toata ziua as defila cu ea prin oradea cu okelari de soare si slapi in picioare.....dar cum eu sunt cu suzuki(exclusivist)te anuntz cu foarte mare parere de rau ca nu am ajuns decat sa-i dau in gura asa un pic.....si merge crede-ma.....cu stimma si respect tovarasul conducator de partid......art

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai tovarase luc zxr.....daca as agusta ar fi a mea toata ziua as defila cu ea prin oradea cu okelari de soare si slapi in picioare.....dar cum eu sunt cu suzuki(exclusivist)te anuntz cu foarte mare parere de rau ca nu am ajuns decat sa-i dau in gura asa un pic.....si merge crede-ma.....cu stimma si respect tovarasul conducator de partid......art

 

Nah am crezut ca e a ta...scuze :P...oricum cred ca a fost fain s-o testezi oleaca :P . Oricum si Suzuki e mobra pt cunoscatori :P, nu ca Honda :P .

 

de 3 :D

 

Explica :P :P :rolleyes: :D :ph34r: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah am crezut ca e a ta...scuze :P...oricum cred ca a fost fain s-o testezi oleaca :P . Oricum si Suzuki e mobra pt cunoscatori :P, nu ca Honda :D .

 

 

Explica :P :P :rolleyes: :D :ph34r: .

Asta-i si mai true! :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am onoarea sa prezint public porecla la 2 motocilisti. Au primit aceste nick name-uri la Boga.

1. Bufnita = Repsol(Cezar)

2. Molie = Sergiu 81(Sergiu )

Tareeeeeeeeeeeee.... :crak: Nu ma asteptam! Sa vedem cum zboara molia *cough* *cough* adica ce spune molia! :D

 

P.S. Bufnitarule...taci si stai jos! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am onoarea sa prezint public porecla la 2 motocilisti. Au primit aceste nick name-uri la Boga.

1. Bufnita = Repsol(Cezar)

2. Molie = Sergiu 81(Sergiu )

 

 

 

:D :D :D

 

Am onoarea sa prezint public porecla la 2 motocilisti. Au primit aceste nick name-uri la Boga.

1. Bufnita = Repsol(Cezar)

2. Molie = Sergiu 81(Sergiu )

 

 

 

:D :D :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...