Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) Nu, da' de unde.

E meciuri saptamana asta.

Hai Romania :blink:

Hai ca mi-ai placut :laugh:

 

ps: daca tot mi s-a vorbit despre voi, nu faceti si voi o plimbare pana la sibiu, peste 2 saptamani?! :bigstar: Eu o sa fiu acolo cu motorul, in vizita fortata la un prieten din Germania. Ar fi nice sa veniti si voi, va plimbati...si...il mai vad si eu pe aleck :)

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii un pic offtopic, fiindca nu-i sctrict legat de motociclism.

In data de 24. Mai era un concurs de biciclete de trial in Oradea pe P-ta Unirii. A fost facut filmultet, care daca va intereseaza puteti descarca de pe aici:

http://tv.isg.si/site/filebrowser/SaintTri...&order=Size

Click dreapta pe "Trial Jam 6.avi" si Save Target As. Are 340 mb, dar se descarca repede si sunt cateva miscari interesante.

 

IMG_3599.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck a zis ca vrea sa plateasca abonamentul cu un pachet (inceput) de tzigari. Ce zici? Mere?

M-as baga si eu cu o conserva de ton si un pate superior de pork dak e ok :blink: :laugh: !111!!!!

 

 

Hai ca mi-ai placut :)

 

ps: daca tot mi s-a vorbit despre voi, nu faceti si voi o plimbare pana la sibiu, peste 2 saptamani?! :bigstar: Eu o sa fiu acolo cu motorul, in vizita fortata la un prieten din Germania. Ar fi nice sa veniti si voi, va plimbati...si...il mai vad si eu pe aleck :D

 

Daca se merge si nu ploua I'm in :) !

Forja ftw :lol: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are alarme moto de vanzare?Astept oferte.

Salut,

 

Pe forum il gasesti cu nick nameul: ocs (click pe name & poti sa si trimiti PM)

 

Asfalt uscat.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Am auzit ca bucuresteanu' vrea sa-si vopseasca mobra Rizla Suzuki din cauza asta, e invidios :blink:

 

 

P.S.

Bine ma Aleck, deci succese alea alea si tu faci pe neprihanitu :P ?!

 

ha ha hahaha

 

LAS' CA LA ALECK SI LU MIRCEA LE FAC ABONAMENT MIERCUREA LA MINE LA STUDENT'S PLACE , LE AM SPUS CA LE REZOLVA CU 1 BORCAN DE ZACUSCA SI 2 PUNGI DE SEMINTE :laugh: :bigstar:

 

cd lucra fomoia tine mi si mie un loc

ms :P

 

Na bravo, il duceti pe aleck la muieri, ai?! :lol:

 

tot timpul

sper sa nu suparam pe cineva....... :lol:

 

Hai ca mi-ai placut :)

 

ps: daca tot mi s-a vorbit despre voi, nu faceti si voi o plimbare pana la sibiu, peste 2 saptamani?! :lol: Eu o sa fiu acolo cu motorul, in vizita fortata la un prieten din Germania. Ar fi nice sa veniti si voi, va plimbati...si...il mai vad si eu pe aleck :D

 

dc nu vor asti iti promit ca ti fac poze cu el la costum si ti le trimit pe mail

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot timpul

sper sa nu suparam pe cineva....... :D

ete ma supar, macar sa nu il duceti des ca se invata cu narav si ma trezesc cu pretentii :P

 

 

dc nu vor asti iti promit ca ti fac poze cu el la costum si ti le trimit pe mail

:)

:blink: de ce la costum?! de unde stii?!

Dar sper sa veniti, pe langa faptul ca va plimbati vremea o sa fie super, am citit eu in roata de la motor :bigstar:

 

Daca se merge si nu ploua I'm in :P !

Forja ftw :lol: !

Daca nu poate aleck, voi tot puteti sa veniti :) Asa ca fiti optimisti! :laugh::lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intotdeauna a avut succes la pitipoance de genu :D

 

:laugh: Da? Damn... nu mi-am dat seama. :)

LAS' CA LA ALECK SI LU MIRCEA LE FAC ABONAMENT MIERCUREA LA MINE LA STUDENT'S PLACE , LE AM SPUS CA LE REZOLVA CU 1 BORCAN DE ZACUSCA SI 2 PUNGI DE SEMINTE :) B)

 

Mare domn! :)

mare domn...Manu

vezi ca miercurea viitoare vrem sa ne rezervam o masa mai pe la mijlocul salii, ca acolo e mai cald.

Aleck a zis ca vrea sa plateasca abonamentul cu un pachet (inceput) de tzigari. Ce zici? Mere?

 

Si tu la fel... mare de tot! :D

Dar sper sa veniti, pe langa faptul ca va plimbati vremea o sa fie super, am citit eu in roata de la motor :laugh:

 

 

Daca nu poate aleck, voi tot puteti sa veniti :lol: Asa ca fiti optimisti! :laugh::ok:

Deci de asta mi-esti? Nu-i bai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E hai, de cand ai devenit asa suparacios?! :)

B) D'aia: :)

 

 

Ma scoate si pe mine la un suc careva? :D

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploaie ploaie si iar ploaie ..... ce la cluj pina acuma .. dah bike-ri tot erau pe drum.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...