Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Salut bikeri oradeni !

 

sant prin oradea in delegatie si vreau sa cumpar o pereche de papuci ptr moto . Ma puteti ajuta cu niste adrese de magazine de unde pot cumpara .

 

Mersi

 

Florin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut bikeri oradeni !

 

sant prin oradea in delegatie si vreau sa cumpar o pereche de papuci ptr moto . Ma puteti ajuta cu niste adrese de magazine de unde pot cumpara .

 

Mersi

 

Florin.

 

salut

pe mestesugarilor la Olivers

410284 Oradea Str: Mestesugarilor nr: 71 Bloc AN 120 (Vizavii de brutaria Cidor Iosia)

Telefon: +40 259 445 335

Mobil: +40 755 095 559

Adresa email: shoporadea@olivers.ro

Program de lucru: Luni-Vineri 10.00 -18.00 Sambata 10.00 - 16.00

 

 

la Nomad langa autogara

Oradea, Str. Razboieni nr. 81

 

tel:0040 259 471 227

 

mail: dragos.voda@rdslink.ro

 

pe calea clujului la Speed Motors

S.C. Speed Motor S.R.L.

Oradea - Romania

Telefon: 0731/225588

 

 

 

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun niste poze de la un prieten din SUA....

uite ce drumuri si ce frumos e...

cand o sa avem noi asa ceva?

in veci AMIN.

 

se termina si autostrada noastra.............

asta cam pe cand vei trece tu pe chopper

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se termina si autostrada noastra.............

asta cam pe cand vei trece tu pe chopper

:moto:

 

Sunt semne ca se incepe lucrul si la noi :bounce: , in judet la autostrada. asa ca poate nu prinde chopperu' , oricum cu derbiu nu il lasa astia ca nu il pot prinde cu radaru :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt semne ca se incepe lucrul si la noi :bounce: , in judet la autostrada. asa ca poate nu prinde chopperu' , oricum cu derbiu nu il lasa astia ca nu il pot prinde cu radaru :rock:

 

 

atat doar ca eu il citasem pe gixxer, nu pe cezar

sau si-a luat si petre derby?

:moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
atat doar ca eu il citasem pe gixxer, nu pe cezar

sau si-a luat si petre derby?

:moto:)

nah stii tu Calin amu k astia din tinca is oleac mai grei de cap :bounce: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, am trecut rapid peste poze si mi-au scapat din vedere. Intrebasem ca stiam ca au cintat simbata(aveam si eu in plan sa merg numai pt ei dar au intervenit alte chestii) si tu ziceai de vineri :angryfire: . Cum au sunat?

 

P.S.

Mi se rupe de offtopic,are legatura cu pozele postate de tine :D .

 

Sunetu si Âşoul a fost extraordinar(efecte pirotehnice , flacari ,lumini) , dar ie mai mult imi placea fosta solista Tarja, melodiile vechi cantate de Tarja si acum cantate de Anette nu prea au sunat...asa cum te ai fi asteptat. Melodiile noi compuse pt Anette au sunat bine .

Vineri au cantat Tristania,My Dying Bride ,Opeth

Sambata Pain si Nightwish

La anul ma duc sigur , cazare am gasit in Sibiu cu 30 ron/noapte super ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunetu si Âşoul a fost extraordinar(efecte pirotehnice , flacari ,lumini) , dar ie mai mult imi placea fosta solista Tarja, melodiile vechi cantate de Tarja si acum cantate de Anette nu prea au sunat...asa cum te ai fi asteptat. Melodiile noi compuse pt Anette au sunat bine .

Vineri au cantat Tristania,My Dying Bride ,Opeth

Sambata Pain si Nightwish

La anul ma duc sigur , cazare am gasit in Sibiu cu 30 ron/noapte super ok

 

cred ca a fost ceea ce ti-ai dorit sa faci tu cel mai mult.mers cu moto la intalnire de genu :angryfire:

manu rulz

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi puteti spune cum ajung la poligon ? ..ca nu stiu ..iar cum mi`a explicat instructorul nu am inteles..va rog mult :angryfire: ms si asfalt uscat

 

Care poligon ca sunt mai multe ?

 

Cel de la SAO ? intrarea se face prin spatele pietei din iosia, drumul e intre piata si strand. Alt poligon in apropiere e cel dupa podul peste cris situat pe centura pe dreapta, dar nu o poti lua direct de pe pod pt c e sens unic si trebuie sa ocolesti umpic.

Altul e in calea Aradului inainte de posuletul peste Peta la iesire din oras faci stanga

Mai sunt si alte poligoane dar tre sa sti care ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noul Meu TaTToo

 

Fain , o sa il studiez de aproape ca la pozele astea facute cu telefonu bunici nu prea se vede lucratura :D

 

Ce privire a la Buci Lee :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt o pizza o cola si un fir de tigara il invat sa faca curbe ca si in filmuletul lui stefan. nah bine si iti trebe si un pic de indemanare....daca esti ca bata te costa 2 pizza si trebuie sa suporti un pumn in stomac...hahahaha

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt o pizza o cola si un fir de tigara il invat sa faca curbe ca si in filmuletul lui stefan. nah bine si iti trebe si un pic de indemanare....daca esti ca bata te costa 2 pizza si trebuie sa suporti un pumn in stomac...hahahaha

pac pac

 

eu am crezut ca te apleci mai tare art.... :angry:

 

dar in blugi e mai riscant....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hai ca mergi frumos :cheers: imi plac linile pe care le abordezi.nu bruschezi.fain filmulet :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s riscat nimic s mers frumos. Tine cont ca si eu ma aplecam cu camera concomitent cu el.

Are un stil diferit de mers, si nu stiu cum face dar uzeaza cauciucul COMPLET ! :angry:

 

Si aveam ceva viteza pe curbe , la viteza aia nu iti vine sa pui genunchiul jos ar fi prea riscant(este si balega intr un loc). Eventual intr un ac de par sa o curba ff stransa unde ai viteza mica si nu e pericol si dc aluneci.

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt aprecieri tovarase gixer.....la 25 la ora te poti apleca in sensuri cat vrei tu de tare.......ia incearca la 150 sa vedem......eu nu o fac pt show......eu o fac pt mine.....cate poze sau filme cu mine ai vazut pana acuma?

pac pac!......te provoc la niste curbe gixxxxer....pe o pizza si un fir de tigara....stefan sta pe margine cu un subler si masoara......si fara mituiri ca nu merge

inca o data pac pac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...