Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

O moto super asteptata, ieri am avut ocazia sa o vad cu ochii mei.

Pt. doritori de senzatii vizuale :crack: moto e expusa in Iulius Mall - Timisoara.

 

post-17074-1197009024_thumb.jpgpost-17074-1197009036_thumb.jpgpost-17074-1197009048_thumb.jpg

post-17074-1197009058_thumb.jpgpost-17074-1197009068_thumb.jpgpost-17074-1197009077_thumb.jpg

post-17074-1197009087_thumb.jpgpost-17074-1197009096_thumb.jpgpost-17074-1197009106_thumb.jpg

 

O adevarata bestie. Si arata exceptional. Pret nu era afisat din pacate, poate azi o sa obtin si un pret daca intereseaza pe cineva... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu am patit la fel :crack: da notoc c margina drumului a fost ok si nu m am pierdut cu firea.....da tre s recunosc c mi a urcat pulsu' in gat :D cand m am lovit de oglinda lui.

 

Aici accidentul putea fi evitat , in plan indepartat, in fata masini rosii de vede o alta masina care opreste.....motociclistul trebuia sa se astepte, sa PREVADA ca masina va depasi masina oprita

 

INTOTDEAUNA PRESUPUNE CA CEL DIN FATA NU SE ASIGURA PT CA IN SITUATII DE CRIZA FIECARE SE CONCENTREAZA NUMAI PE O SINGURA DIRECTIE(DE OBICEI ACEA DIRECTIE E IN FATA) si va IGNORA ceea ce se petrece in lateral sau in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care unde alimenteaza si ii multumit de calitate? Banuiesc ca vor fii vreo 10 raspunsuri, fiecare cu alta benzinarie, alta parere ... :kick: oricum, ii cineva foarte multumit de vreo benzinarie? :crack:

Editat de vladp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As spune ca MOL e cea mai buna varianta... Inainte alimentam de la Petrom, da' dupa ce am vazut apa din benzina cu ochii mei, nu cred ca mai dau pe la ei. :crack:

:cheers: Sunt pentru MOL :crack: si eu (cu 98 mere super motoru), si la omv e buna dar nu i constanta calitatea

Pana ac de cate ori am bagat d la MOL nu am avt nici o problema, PS NU STIU P NIMENI LA MOL SI NICI NU S UNGUR :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de unde alimentezi tot aceasi benzina primesti. Diferenta este doar in aditivii din benzina.

Dar in general toate sunt cacao. Eu am incercat pe toate.

Dar un lucru e general valabil. La noi benzina de 95 nu are cifra octanica 95. Eventual cel de 98 are 95. A si discutat pe forum chestia cu cifra octanica. Un baiat care e chimist a si facut determinarile. El a tras concluzia ca benzina 95 de la noi are max. 92.

 

Un sfat: Incercati o data sa alimentati din Ungaria sau din Austria si o sa vedeti diferenta!!

 

Am alimentat de la OMV dar in ultima vreme de la Petrom(99)

Editat de BMW RIDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah pai zi`mi si mie atunci ceva nume

 

PS: inafara de : BIKER BOYZ, TORQUE, SUPER CROSS, THE WORLDS FASTES INDIAN, MOTORCYCLE DIARIES, GHOST RIDER, DHOOM 2004

 

Am vre-o 10 DVD-uri cu câte 3-4 filme pe fiecare.

Genul filmelor se apropie de Ghoost Rider, deci mai mult cu cascadorii, căzături ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...