Sari la conținut

Ce motor sa-mi iau la 800� ?


ftraian
 Share

Postări Recomandate

:D Am notate pe undeva niste oferte de MZ. Unul dintre ele, un 251 dichisit, il vad inca la fostul proprietar. (Parcheaza in fata la "Somesul") Revin maine cu detalii ca acum mi-e lene sa iau colectia de "Piaza" sa vad care-s subliniate. :yikes:

 

La Dnepr si Ural nu ma pricep si nici nu cred ca satisfac caietul de sarcini publicat de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ziceam (si vad ca nu sunt singurul) si eu cred ca tot un Mz sau o Jawa sunt mai potrivite. Nu stiu cum e in Cluj da' p-aci sunt si Ij Planeta 5(1 cilindru) care sunt fiabile. Ramane sa vezi oferte si sa te hotarasti.

Orice ar fi bafta!

post-42-1098719989_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Diferenta dintre ETZ 250 si 251 o reprezinta aprinderea electronica si carburatorul are un pic mai mari jiglerele (la 251)binenteles si forma 251 este mai rotunjit.

Daca vrei fiabilitate (un cilindru usor de intretinut) si consum redus (3l si max 4l la % ) i-ti recomand ETZ. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ntelegem (din profil) ca pana la urma ti-ai luat ETZ 250!?

Daca asa e felicitari pentru alegerea facuta, s-o stapanesti sanatos si sa faceti impreuna multi km fara incidente majore! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...