Sari la conținut

Unde Gasesc Camere Moto?


Postări Recomandate

am avut si eu problema ta. am rezolvat la motomania (in pipera langa united). au aceleasi camere (continental) ca motoadventure-cotroceni dar la un pret muuuuult mai mic. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

camere (120/90-17):

40ron la dual tours, 50ron la motoadventure, 20ron la chemtraders 140/90-17.

nu cred ca exista dubiu ce am cumparat pana la urma ... si din fericire nu a trebuit sa merg pana in popesti.

mi-au trimis-o la centrul de la sfera - a durat cca 1 ora jumate "livrarea"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Stie cineva unde e sediul Chemtraders? Am strabatut azi de doua ori capatul Popestilor pana la centura si nu m-a dus capu' sa-i gasesc :D . ;) Am remarcat sediul Ford (cu niste ambulante) si Danubiana, daca puteti sa folositi reperele asteaar fi super, mersi :blbl:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Help! Unde pot gasi urgent (adica pe stoc), in Bucuresti, camere pentru Transalp? 21 cu 90 Âşi 17 cu 130.

 

Chemtraders s-au mutat la mama naibii, in Popesti Leordeni, si nu am timp sa ajung acolo.

 

Mersi.

gasesti la tmisoara, la maxiscooter. vezi pe google. camere heidenau, nemtesti, iar transportiul - cred ca le poti primi prin curierat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde e sediul Chemtraders? Am strabatut azi de doua ori capatul Popestilor pana la centura si nu m-a dus capu' sa-i gasesc :D . ;) Am remarcat sediul Ford (cu niste ambulante) si Danubiana, daca puteti sa folositi reperele asteaar fi super, mersi :blbl:...

 

chiar pe acolo... la iesirea din popesti-leordeni, ultima hala, de culoare gri, pe partea stanga inainte de fabrica danubiana, langa o hala de culoare portocalie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am remarcat sediul Ford (cu niste ambulante) si Danubiana, daca puteti sa folositi reperele asteaar fi super, mersi ;)...

dupa sediul ford. este ultima cladire(hala) pe stanga inainte de camp. e un fel de cale de acces la stanga catre o cladire aflata mai in spate(la 50 m de sosea)

era si un banner da' l-a luat vantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...