Sari la conținut

Accident Piata Rahova-Bucuresti 27.07.2007


sp33d_fr3ak
 Share

Postări Recomandate

Tocmai m-a sunat un prieten care mi-a zis ca a vazut un accident in jurul orei 12 la Piata Rahova. Motociclistul a vrut sa intoarca si l-a lovit din spate un Citroen. Noroc ca era o salvare prin apropiere si l-a luat repede. Nu stiu mai multe detalii, o sa revin mai pe seara cu poze. Sper sa nu fie ceva grav :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca stai in zona inseamna ca tu esti pustiul care se tot plimba pe buzoieni-margeanului cu aprilia, de fiecare data fara casca .

alooo omu ti ai luat cea mai mare tzeaapa eu nu merg niciodata fara casca geaca si manusi in primu rand in al 2 lea nu ma adu prin cartier si 3 motoru meu e de 1 luna in service(ambielaju) asa ca nu mai sari cu gura fara sa sti ce vb...o as am interesez cand plec de acasa daca a fost asu nu vre un accident :bigstar: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocul lui saracul,ca l-a pescuit salvarea din mers,altii stau si cate 30-40 min sa vina cineva la ei! :)

 

Oricum,ii doresc insanatosire grabnica! :blink:

 

Cat despre tine naughty,daca esti fetita,sa nu mergi asa pe motor,cum arati in poza!Vezi tu,pe caldurile astea,se pot intampla mult mai multe accidente! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce urat e ceva mai in fata de intersectia calea rahovei cu buzoieni......e in fata la CEC accidentul....nu inetleg cum s a intamplat dar se vede clar ca a fost frontal:| cel care a pus pozele sa ne dea mai mulet detali...pacat de ducati si de rider

naughty .........niste scuze:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat....asa se face un topic cu poze de la fata accidentului..Nu spune cineva ca a vazut un accident si dupa aia toti cu RIP..A fost destul de grav accidentul dupa cum arata masina..motoru nu imi dau seama cat de avariat e..Sa Speram ca se face bine cat mai curand!Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am vazut ducati galben am crezut ca e bavareze. Apoi am vazut ca motorul e aproape intreg si mi-am spus ca sigur nu e bavareze. Daca era el, motorul era in copac la 10m inaltime sau bucati de ducati ar fi fost imprastiate pe 200m si bavareze desigur, in picioare pe trotuar cu o simpla julitura. Nu e insa Magheru in Calarasi si sunt prea putini pietoni acolo deci nu e bavareze. Sper ca riderul e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri a murit un om si alti doi sau 3 sunt accidentati sunt deja prea multe accidente .......si cum am mai zis sezonul e lung...de ce naiba nu exista respectul in trafic ...... stupid people !!!

Take care!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul e ok,are doar cateva vanatai,motoru se repara...

-a dat semnal stanga si a iesit din coloana sa parcheze pe partea cealalta,s-a oprit perpendicular pe a doua linie de tramvai sa se asigure ca nu vine nimeni din dreapta ,si atunci ala aiesit din coloana si l-a luat pe sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sukhoi ... nici daca cistesc de 14 sute de ori nu am sa intzeleg ce ai aberat acollo sau cel putzin sa-mi dau seama daca are vreo treaba cu topicul ceea ce ai spus acolo .... :bigstar:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am vazut ducati galben am crezut ca e bavareze. Apoi am vazut ca motorul e aproape intreg si mi-am spus ca sigur nu e bavareze. Daca era el, motorul era in copac la 10m inaltime sau bucati de ducati ar fi fost imprastiate pe 200m si bavareze desigur, in picioare pe trotuar cu o simpla julitura. Nu e insa Magheru in Calarasi si sunt prea putini pietoni acolo deci nu e bavareze. Sper ca riderul e ok.

nu mai are bavareze motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca e riderul in regula, asta e important. MI-ar place ca astora care le comit in asemenea hal sa nu li se mai dea voie sa mai aibe carnet in veci, dar e doar un vis, asa ca nu imi ramane decat sa merg in cosmarul traficului zilnic.

Bafta tuturor !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sukhoi ... nici daca cistesc de 14 sute de ori nu am sa intzeleg ce ai aberat acollo sau cel putzin sa-mi dau seama daca are vreo treaba cu topicul ceea ce ai spus acolo .... :bigstar:)

 

 

Eu am citit odata si am inteles. . si e chiar fun.

 

 

PS: Iulica, sanatate bre. De ce ti-a taiat basoldina blugii daca te-ai lovit la cap? Ai simtit vreun oral in ambulance? :)

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...